Alex Mason je novodobý Einstein, ktorému zomrela žena a ostali dve nezvládnuteľné deti Kate a Alex. Bohatý vynálezca a majiteľ známej firmy je autorom čipu, ktorý je súčasťou projektu „Piecefinder“. O dôležitý čip má záujem banda kriminálnika Tanatosa, ktorá sa neštíti tých najväčších špinavostí. Keďže Mason nechce svoj vynález pustiť z rúk, hrozí jemu aj jeho dvom deťom veľké nebezpečenstvo. Mason sa preto rozhodol najať pre Kate a Alexa osobného strážcu, ktorým má byť bývalý zápasník Sean Armstrong. Ten však netuší, aký bič si na seba uplietol. Bláznivým deťom posledná pestúnka ušla už po týždni a jemu neostáva iné, ako ju zastúpiť. Lenže deti sú vo svojich šialených nápadoch, ako vyštvať z domu všetkých opatrovateľov, neúnavné ... (oficiální text distributora)

lardko

Hulka Hogana mám dost rád jako herce i wrestlera , ale v tomto filmu se mi vůbec nelíbil. Někdy to s ním bylo fakt vtipné , ale jinak dost nuda. I celý film se mi moc nelíbil, byl velmi nudný. Ale neříkám že to byla pořád nuda , několikrát jsem se dost zasmál , ale celý film měl atmosféru jako z roku 1950. ()

mirec88

Teda, čudujem sa tomuto hodnoteniu. Možno že je to prihlúply film, ale povedzte mi, kto z vás to nežral ako dieťa a nebavil sa? Každý. A toto hodnotenie nedávam len z nostalgie, dnes som ho videl opäť a tiež to bola sranda! Proste je to zábava. Najlepší bol záporák s "plechovou" hlavou, to fakt nemalo chybu :DD ()

SOLOM.

Hulk Hogan v růžových šatičkách baletky – no ty vole kam tenhle kdysi borec klesl. Měl jsem ho strašně rád coby wrestlera – nostalgické vzpomínky jen tak nezmizí, ale co se dal na hereckou dráhu, tak to s ním šlo z kopce. Většina filmů kde se objevil, jsou nehorázné sračky, na které se dá dívat jen se sebezapřením. A tahle ujetá akční komedie patří rovněž k podprůměrné podívané. Snad jen ti záporáci měli vážně hnusné ksichty a boss kus plechu. Vtipných momentů tu moc není, ačkoliv se o ně tvůrci snažili – většina z nich byla neskutečně trapná… ()

deryck

Ja len neviem co stale mate s tym ze ake je to klise, ako Hogan nevie hrat, ake vam to pride primitivne... Uz podla obsadenia, ukazok a naznaku deja by kazdemu malo byt jasne ze to bude maximalne odlahcena komedia so svalovcom, ktory Oscara nikdy nedostane, a so srandickami á la Sam doma. No a? Videl som to ked som bol maly a bavil som sa (hlavne na tych castiach ked "mile" deturence hore svalov nieco vyparatia a na dementnom Tanatosovi s jeho plechovym deklom). A usmejem sa aj dnes. Hoci tych klise tam bolo viac nez dost, a vzdy sa vsetko da dopredu predvidat (+ prekonanie strachu z prehry a podobne kravinky, prerod Hogana ku koncu a emocne silne stranky:D) . Ak od tohto cakate uzasne herecke vykony, zobudte sa a pozrite si radsej Rain Mana. Nelogicke, ze porovnavate kvality a poziadavky divaka roku 2009 s filmom spred 15 rokov, hoci aj dnes by ste nasli O DOST horsie komedie. Ak potrebujete vypnut a sa zabavit, pozrite si to. Rozhodne priemerna az podpriemerna vec, ale mam pre tieto prihluple typy komedii slabost:D dakedy (pred 12 rokmi) by som dal tak 4, teraz dam 3 hviezdicky. A slovensky dabing nemal chybu. ()

Jonatána

Předvídatelné od začátku, ale docela se na to dalo koukat. Občas jsem si četla, pak si šla udělat čaj, poslala pár sms a přiitom mi nic zásadního neuteklo. Když člověk v létě leží v posteli a cpe antibiotika, tak vezme zavděk i touhle kravinou. A Hulk Hogan v baletní sukýnce byl náhodou k sežrání :-). ()

• Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)