Pan chůva, neboli osobní strážce

Mr. Nanny

Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

• Rominator

Bývalý profesionální zápasník Sean Armstrong (Terry 'Hulk' Hogan) pracuje jako bodyguard, ale stává se z něho chůva na hlídání pro dva sourozence. Kate (Madeline Zima) a Alex (Robert Hy Gorman) jsou nezbedové a Sean to s nimi nebude mít vůbec jednoduché. Jejich otec Alex Mason (Austin Pendleton) je vynálezcem čipu, který se nesmí dostat do nesprávných rukou, ale Tommy Thanatos (David Johansen) ho chce získat jakýmkoliv způsobem... Záporák Thanatos s kovovým plátem posazeným na vlasech vypadá směšně a akci trochu zachraňuje jeho prává ruka Wolfgang (Peter Kent), který s Seanem vymění několik úderů.(7.9.2014)

• LiVentura

Ano, blbost s amer.silákem bez mozku, ale je tam cosi, co mi nedovolí dát odpad!(16.7.2009)

• decouble

Hulk Hogan v průběhu filmu vystřídá širkou škálu hereckých výrazů a dokazuje, že není jen slavným wrestlerem:-D. Kéž by. Namísto toho poskakuje v baletní sukýnce a hekající Asiat a dvoumetorvý Němec mu nakopávaj prdel.(9.2.2008)

• dobytek

Hlavní záporák s kusem plechu na hlavě, Hulk Hogan v růžovoučkejch elasťákách, zkažený bohatý dětičky... Tenhle film je hrozně blbej, ale uznávám, že asi tak ve 12-ti letech se mi to docela líbilo. Teď jsem to viděl po X letech a chvílema mi bylo za Hulka Hogana až trapně. Pravdu měl akorát v tom, když hned na začátku filmu pronesl větu "Já nesnášim děti.", protože Pan chůva je další důkaz toho, že filmy s harantama stojej obvykle za hovno.(11.5.2007)

Suhlasim s JohnnymD (az na tie *)... ako decku sa mi to strasne pacilo.(21.2.2006)