poster

Pan chůva, neboli osobní strážce

 • USA

  Mr. Nanny

 • Slovensko

  Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná rodinná komedie, u které jsem se místy i bavil. Bál jsem se, že se bude jednat o akční film. Naštěstí je tam akce vhodně skloubená s dějem a jedná se o docela zajímavý film. Mám-li být upřímný, vydržel jsem až do konce a byl jsem zvědavý, jak celý film dopadne. Ale mrzí mne, že poté, co Prima nasadila páteční večerní laťku minulý týden docela vysoko (film Velká rána byl skvělý) klesla volným pádem do béčkových filmových vod, a já se při sledování tohoto filmu neubránil srovnání právě s filmem Velká rána, a v tomto porovnání je Pan chůva výrazně podprůměrným filmem. Tady však není mým úkolem porovnávat, ale ohodnotit film jaký je ve skutečnosti. A u mne tento film dopadl nad očekávání, ale stejně to nestačí na víc než dvě hvězdičky...(11.5.2007)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,348,572Tržby Celosvetovo $-/25%/(3.9.2007)

 • Dudek
  ***

  Už po televizní ukázce jsem nadšeně křičel: "Sakra, tohle musím vidět!" a nadšení mi vydrželo až do samotného konce. Hulk Hogan je borec, i když Arniemu nesahá ani po kolena. Jenže je tu opět, jak jinak, jedno velké ALE. Snímek začíná příšerně, děti šikanují chůvy, což je přesně jedna z mnoha zápletek, které mi extrémně vadí, i když za Hulka cvičícího bench press díky. Časem se naštěstí zápletka uklidní a servíruje nám typický příběh o disfunkční rodině, jak chytře poznamená jedna postava, která je momentálně v krizi vlivem toho nejtrapnějšího záporáka v dějinách kinematografie. Zajímavé je, že i když je to celé neuvěřitelným způsobem ubohé, neměl jsem u filmu žádné nutkání přepnout jinám a zároveň byl překvapen, jak kvapně to celé skončilo. Není to dobré, ale jistým způsobem působivé.(12.5.2007)

 • Z0oMb3E
  *

  Hulk Hogan v úlohe pestúnky už to pomyslenie musí napovedať, akú kvalitu bude mať tento film. Absolútne nič ma na tomto filme neupútalo, možno pasca a následný kúpeľ v červenej farbe. Decká boli protivné a otravné ako šľak, zločinci boli stupídny ako sa od nich aj očakávalo. Ďalší dôkaz, že v Amerike výchova detí nefunguje, a na tekejto komédii sa môžu baviť len Američania. U nás by sa to vyriešilo dvoma, troma "po papuli", a bolo by po filme. 3/4 hviezdy pretože som to dopozeral do konca.(25.3.2010)

 • Superpero
  *****

  LOL na tomhle filmu jsem byl kdysi v kině to mi mohlo bejt tak 5 let. A Hulk Hogan a záporák s plechovou lebkou mi utkvěli dodnes. No prostě...(4.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace