Pan chůva, neboli osobní strážce

Mr. Nanny

Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Suhlasim s JohnnymD (az na tie *)... ako decku sa mi to strasne pacilo.(21.2.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,348,572Tržby Celosvetovo $-/25%/(3.9.2007)

• freddy

Mírně podprůměrná rodinná komedie, u které jsem se místy i bavil. Bál jsem se, že se bude jednat o akční film. Naštěstí je tam akce vhodně skloubená s dějem a jedná se o docela zajímavý film. Mám-li být upřímný, vydržel jsem až do konce a byl jsem zvědavý, jak celý film dopadne. Ale mrzí mne, že poté, co Prima nasadila páteční večerní laťku minulý týden docela vysoko (film Velká rána byl skvělý) klesla volným pádem do béčkových filmových vod, a já se při sledování tohoto filmu neubránil srovnání právě s filmem Velká rána, a v tomto porovnání je Pan chůva výrazně podprůměrným filmem. Tady však není mým úkolem porovnávat, ale ohodnotit film jaký je ve skutečnosti. A u mne tento film dopadl nad očekávání, ale stejně to nestačí na víc než dvě hvězdičky...(11.5.2007)

Trápne vtipy, neohroziteľný Hulk Hogan, banálne dialógy, trápny scenár a k tomu ešte veeeeeľmi zlý záporák s plechovou hlavou. Čistých 5*!(19.8.2005)

• SarumanKo

Hulk Hogan natlačený do ružových šatičiek, chlapík s kusom plechu miesto hlavy a tie najotrasnejšie decká aké som kedy videl mi urobili zážitok, ktorý im do konca života neodpustím. Peklo.(10%)(4.4.2010)

• - Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)