poster

Pan chůva, neboli osobní strážce

 • USA

  Mr. Nanny

 • Slovensko

  Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Už po televizní ukázce jsem nadšeně křičel: "Sakra, tohle musím vidět!" a nadšení mi vydrželo až do samotného konce. Hulk Hogan je borec, i když Arniemu nesahá ani po kolena. Jenže je tu opět, jak jinak, jedno velké ALE. Snímek začíná příšerně, děti šikanují chůvy, což je přesně jedna z mnoha zápletek, které mi extrémně vadí, i když za Hulka cvičícího bench press díky. Časem se naštěstí zápletka uklidní a servíruje nám typický příběh o disfunkční rodině, jak chytře poznamená jedna postava, která je momentálně v krizi vlivem toho nejtrapnějšího záporáka v dějinách kinematografie. Zajímavé je, že i když je to celé neuvěřitelným způsobem ubohé, neměl jsem u filmu žádné nutkání přepnout jinám a zároveň byl překvapen, jak kvapně to celé skončilo. Není to dobré, ale jistým způsobem působivé.(12.5.2007)

 • Superpero
  *****

  LOL na tomhle filmu jsem byl kdysi v kině to mi mohlo bejt tak 5 let. A Hulk Hogan a záporák s plechovou lebkou mi utkvěli dodnes. No prostě...(4.12.2005)

 • kingik
  odpad!

  Zcela nestravitelná komedie. Kdo tuhle slátaninu bez jediného nápadu a vtipu neviděl neuvěří.(14.2.2009)

 • decouble
  *

  Hulk Hogan v průběhu filmu vystřídá širkou škálu hereckých výrazů a dokazuje, že není jen slavným wrestlerem:-D. Kéž by. Namísto toho poskakuje v baletní sukýnce a hekající Asiat a dvoumetorvý Němec mu nakopávaj prdel.(9.2.2008)

 • MoiJe
  ****

  Suhlasim s JohnnymD (az na tie *)... ako decku sa mi to strasne pacilo.(21.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace