Pan chůva, neboli osobní strážce

Mr. Nanny

Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

• Rominator

Bývalý profesionální zápasník Sean Armstrong (Terry 'Hulk' Hogan) pracuje jako bodyguard, ale stává se z něho chůva na hlídání pro dva sourozence. Kate (Madeline Zima) a Alex (Robert Hy Gorman) jsou nezbedové a Sean to s nimi nebude mít vůbec jednoduché. Jejich otec Alex Mason (Austin Pendleton) je vynálezcem čipu, který se nesmí dostat do nesprávných rukou, ale Tommy Thanatos (David Johansen) ho chce získat jakýmkoliv způsobem... Záporák Thanatos s kovovým plátem posazeným na vlasech vypadá směšně a akci trochu zachraňuje jeho prává ruka Wolfgang (Peter Kent), který s Seanem vymění několik úderů.(7.9.2014)

• Shakers

Keď som bol malý tak to bola pecka! 40% - 2*(5.4.2010)

• kingik

Zcela nestravitelná komedie. Kdo tuhle slátaninu bez jediného nápadu a vtipu neviděl neuvěří.(14.2.2009)

• Smok

Dve za to, že vidieť Hulka Hogana v ružovej baleťáckej sukničke sa mi len tak hocikedy nepodarí.(5.4.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,348,572Tržby Celosvetovo $-/25%/(3.9.2007)

• - Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)