poster

Pan chůva, neboli osobní strážce

 • USA

  Mr. Nanny

 • Slovensko

  Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Ty děcka mu dávaly pěkné kapky a hodně vynalézavým způsobem.(30.12.2009)

 • Momo_desu
  ***

  Je to strašná blbosť ale ja to mám tak rada :D(2.11.2012)

 • Shakers
  **

  Keď som bol malý tak to bola pecka! 40% - 2*(5.4.2010)

 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná rodinná komedie, u které jsem se místy i bavil. Bál jsem se, že se bude jednat o akční film. Naštěstí je tam akce vhodně skloubená s dějem a jedná se o docela zajímavý film. Mám-li být upřímný, vydržel jsem až do konce a byl jsem zvědavý, jak celý film dopadne. Ale mrzí mne, že poté, co Prima nasadila páteční večerní laťku minulý týden docela vysoko (film Velká rána byl skvělý) klesla volným pádem do béčkových filmových vod, a já se při sledování tohoto filmu neubránil srovnání právě s filmem Velká rána, a v tomto porovnání je Pan chůva výrazně podprůměrným filmem. Tady však není mým úkolem porovnávat, ale ohodnotit film jaký je ve skutečnosti. A u mne tento film dopadl nad očekávání, ale stejně to nestačí na víc než dvě hvězdičky...(11.5.2007)

 • Rominator
  **

  Bývalý profesionální zápasník Sean Armstrong (Terry 'Hulk' Hogan) pracuje jako bodyguard, ale stává se z něho chůva na hlídání pro dva sourozence. Kate (Madeline Zima) a Alex (Robert Hy Gorman) jsou nezbedové a Sean to s nimi nebude mít vůbec jednoduché. Jejich otec Alex Mason (Austin Pendleton) je vynálezcem čipu, který se nesmí dostat do nesprávných rukou, ale Tommy Thanatos (David Johansen) ho chce získat jakýmkoliv způsobem... Záporák Thanatos s kovovým plátem posazeným na vlasech vypadá směšně a akci trochu zachraňuje jeho prává ruka Wolfgang (Peter Kent), který s Seanem vymění několik úderů.(7.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace