Pan chůva, neboli osobní strážce

Mr. Nanny

Pestúnka

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 81 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,348,572Tržby Celosvetovo $-/25%/(3.9.2007)

• Z0oMb3E

Hulk Hogan v úlohe pestúnky už to pomyslenie musí napovedať, akú kvalitu bude mať tento film. Absolútne nič ma na tomto filme neupútalo, možno pasca a následný kúpeľ v červenej farbe. Decká boli protivné a otravné ako šľak, zločinci boli stupídny ako sa od nich aj očakávalo. Ďalší dôkaz, že v Amerike výchova detí nefunguje, a na tekejto komédii sa môžu baviť len Američania. U nás by sa to vyriešilo dvoma, troma "po papuli", a bolo by po filme. 3/4 hviezdy pretože som to dopozeral do konca.(25.3.2010)

• dobytek

Hlavní záporák s kusem plechu na hlavě, Hulk Hogan v růžovoučkejch elasťákách, zkažený bohatý dětičky... Tenhle film je hrozně blbej, ale uznávám, že asi tak ve 12-ti letech se mi to docela líbilo. Teď jsem to viděl po X letech a chvílema mi bylo za Hulka Hogana až trapně. Pravdu měl akorát v tom, když hned na začátku filmu pronesl větu "Já nesnášim děti.", protože Pan chůva je další důkaz toho, že filmy s harantama stojej obvykle za hovno.(11.5.2007)

LOL na tomhle filmu jsem byl kdysi v kině to mi mohlo bejt tak 5 let. A Hulk Hogan a záporák s plechovou lebkou mi utkvěli dodnes. No prostě...(4.12.2005)

Je to strašná blbosť ale ja to mám tak rada :D(2.11.2012)

• - Ve scéně, kdy pan chůva (Hulk Hogan) jede na motorce po pobřeží, haže v zábšru nějaký muž psa do vody. (Jardaboss)