Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

Jordan odpad!

bahno. vezmite si k srdcu moju radu: nepozerajte tento film. je to americký úpadok najťažšieho kalibru. podpriemerný rutinér stephen herek a senilnejúci (no očividne ešte nadržaný) tommy lee jones spáchali jedno hnusné arcidielo. ak vážne trváte na tom, že by ste si to pozreli, vedzte, že sa ani raz nezasmejete, dosť často vám bude trápne a ku koncu sa bude striedať nuda so zhnusením; aby tá hodina a pol vášho života nebola úplne premárnená, robte pri tom ešte niečo iné - hocičo: žehlite, počúvajte rádio, varte, jedzte, čítajte knihu, sexujte; toto je odpad hrubého zrna! ()

Slartibarkfast

Roztleskávačky se staly svědkyněmi vraždy a tak nastupuje Tommy Lee Jones, aby je ochránil před zlými padouchy, kteří chtějí tyto hloupoučké slečny odstranit. Jones opět v roli neústupného a nevrlého profesionála, jak jej známe třeba z Muži v černém. Bohužel tady postrádá vtipného kolegu, který by mu nahrával na smeč, a tak je celá komedie lehce neveselá. Zbytek hereckého obsazení uvítají zejména muži od 15 výš. Jinak se tu nic moc světoborného neděje. Průměrný snímek na chvíle, kdy v televizi dávají už jen věštírnu nebo Horsta Fuchse. 40% ()

nash.

Nenápaditý a bohužel také nepříliš vtipný pokus o kočkování starého suchara s pěticí rozjívených postpubescentek. Film, kterému selhaly všechny životní funkce - švih, napětí, vtip, originalita, hravost i kouzlo - a ani šarm Tommy Lee Jonese to nedokázal udržet naživu. ()

Arsenal83

Podľa hodnotenia som čakal niečo horšie, ale nakoniec to bolo celkom milé. Jeden starý bručoun - Tommy Lee Jones už iný nebude - a pár stredoškolských kočiek. Teda kočiek z High school, lebo v Amerike je stredná škola vysoká. A dokonca jedna vtedy začínajúca a neskôr superhviezda R&B Christina Millian. Tá akože akčná, detektívna línia tu bola zbytočná, veľmi plytká, ale zas ako mali dosiahnuť, aby mal starý poliš na dome kopec tenageriek? Takže ak sa film neberie príliš vážne, dá sa s prižmúrením akceptovať ako priemerný. ()

Jenda

Holt, za něco musí žít i Tommy Lee Jones. Ne, vážně to není až tak uplně hrozné, ale na komedii filmu chybí vtip. ()

Grran

Příjemná komedie bez hollywoodského fekálního humoru, která opravdu pobaví. Také T.L. Jones, který mi do této role moc po přečtení obsazení nepasoval se ukázal jako výtečná volba. Vřele doporučuji, na příjemné zabití času jako stvořené. ()

Gary

Tak dobrý herec v tak špatném filmu se spoustou klišé a scénami hrajícími si na akční film. Záporáci si klidně volají přes mobil a i když je to komedie, pousmějete se tak třikrát. Sorry Tommy, tohle nevyšlo. ()

corpsy

Priemerná teeneagerská zábava o tom ako milý deduško sexy mačičky ochraňoval. Má to spád, má to švih, neuškodí, pobaví - svojím spôsobom. Bodka. ()

Torision

Možná, že je to plytké, jednoduché, okoukané, neoriginální atp. jak tu furt píšete, ale já se u toho bavit a odpočinul si. TLJ je stejně frajer a ty holky okolo něj zas moc pěkný. Nemám problém dát tomu 3* ()

liquido26

Já bych to vůbec neviděl tragicky. Prostě jednoduchá nenáročná zábavná blbina, na kterou se sice už znova nekouknu, ale rozhodně mě nepřišla narozdíl od jiných současných komedií nijak trapná nebo nechutná :-) ()

sidzej

Na Herekovom mieste by som uvodnu fekalnu scenu s kravou a mobilom bez milosti vystrihol. Co sa tyka mladych naivnych roztieskavaciek boli take vygumovane az boli vtipne. Priemerna komedia s podpriemernym scenarom. Na pocudovanie film vyrazne nenudil a na jedno pozretie bol vcelku stravitelny. Od rezisera Mighty Ducks som vsak cakal viac. ()