Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

campix

Klasická americká spotřební záležitost. Není nijak přehnaně originální, ale místy je docela povedené a zábavná. Nevidím důvod proč by se Tommy Lee Jones k něčemu takovému snižoval, ale charisma má na rozdávání a jako patron nezbedných roztleskávaček se docela hodí. Děj je tak nějak předvídatelný a docela nudný, snad jen místy to je celkem zábava, jenže takových filmů jsou stovky. ()

otík

Komedie s občasnou akcí se v tomto případě povedla tak napůl. Jsou zde scény skutečně vtipné, ale i zdlouhavě nudné. Uvěřitelnost vzájemných vztahů pěti roztleskávaček a jejich ochránce je hodně labilní a v tomto filmu by měly být alespoň trochu uvěřitelné, což nejsou. Naštěstí vedle průměrného Jonese, který se stále jen šklebí a divně usmívá, pozvedá film zábavná a vtipná hudba s dobrým výběrem zábavných písniček. Ačkoliv je film o roztleskávačkách, moc si jejich sestav neužijeme. Celkově film působí příjemně, ale nějaká kapka originality mu bohužel chybí. PS: viděl jsem to podruhé a asi jsem divný, ale líbilo se mi to ještě více než poprvé. ???? hm. Hudba: David Newman ()

adams89

Tommy Lee Jones v komedii o partě roztleskávaček coby korunních svědkyní, to nemohlo dobře dopadnout. Navíc s režisérem, který nikdy nic kloudného ještě nenatočil. Je to záhada, proč se tak kvalitní herec propůjčí něčemu tak mizernému. Za celý film dva, možná tři úsměvné momenty, nic víc. Tedy ale ne že bych Jonesovi natáčení nezáviděl. Děvčata vypadají v sukýnkách vesele a hravě... ()

Liznic

Je to hloupé, hodně hloupé, ale jsou tam hezky holky a hlavně Tommy Lee Jones, i když ani ten není dost... Šerif Sam Gerard by film ukončil během 5ti munut. ()

Tyny

Nepřijde mi to zase jako jako nejhorší komedie. Prostě klasická komedie o ničem, kterých je spousta a jsou na stejné úrovni jako tato, ale mají vyšší hodnocení. ()

Beky

Já jsem dal jednu hvězdičku?? Tolik!! To mi asi T.L.Jones mířil bambitkou přímo na hlavu, stejně byla gumová, já to vim, ale chtěl jsem mu udělat radost!! Sám mi říkal, že na dvě hvězdičky to neni!! Ale že to prý vzal kvůli těm holkám, přesně říkal: mladý masíčko ňami, ňami:)!! Snad se z něho nestává perverzní dědula!! Po těch letech nadprůměrnýho herectví, jsme se shodli na tom, že jedna sračka na deset filmů nevadí, prostě stát se to může každýmu!! Tak jsem mu odpustil, dáli jsme pár pívek a poslal jsem ho domu, pána domu:))!! Já ho mám rád, to že stárne, je úplně normální věc a důchod je móóóóc malý!! Jinak ty holky ve filmu jsou fakt pěkný, že jsou vygumovaný...no snad jenom ve filmu!!..nuzných 20%!! Jednou větou: T.L.Jones: Málem zemřel pro kozy:)!!...že je vám ta hláška povědomá:)!! ()

Sabiana

Na tenhle film si ani nevzpomenu. Po týdnu ani nevím, na co jsem se dívala. Proč taky? Obyčejná komedie o uječených a nafintěných holkách, které si bez mobilu nedokáži představit svět. Takových komedií je teď dost a dost. Nebýt Tommy Lee Jonese, bůh ví, kam by to režisér dopracoval. Raději ani nevědět... ()

ywo666

Celkom príjemné prekvapenie. Taká pohodová komédia. Tommy už síce vyzeral dosť staro, ale toho bručouna som mu celkom veril ("this is my happy face"). Dievčatá sú roztomilé a bolo jasné o čo tvorcom ide. Nemôžem povedať, že to nezabralo. Občas som sa zasmial. Dostal som aj nejakú akciu, ktorá síce nie je až tak super, ale pár kladných bodov znamená. Samozrejme, mohlo to byť vtipnejšie. Potenciál tam bol. A zápletka bola ultralacná. Na scénary sa proste dalo veľa vylepšiť. 65%. Bavil som sa aj keď nie královsky, ale celkom príjemne. ()

lykan9

Já osobně jsem se u této komedie slušně bavil a Tommy Lee Jones byl v roli poručíka Sharpa skvělý. Obzvláště povedený akční začátek tuto komedii povýšil o třídu výše. Na druhou stranu je pravda, že tempo této komedie postupem času upadá, ale i tak se kvalita drží lehce v nadprůměrných číslech. ()

Dagoussek

No tááák, vždyť je to super komedie, kde starší dědoušek hlídá pár sexy zlobivých školaček. Nelehký úkol je naučit dodržovat pravidla, ale po čase zjistí, že je to prima a budou si navzájem pomáhat. A držet při sobe. ()

ssfan

Myslím si, že Tommy Lee Jonesovi hlavní role sedla. Film se mi proto celkem líbil, ale místy tam bylo úplné kraviny. Jindy jsem se zase zasmál, takže pro mě 55%. ()

spikey1

H-R-Ů-Z-A!!!! Tommy Lee Jones v nejhorším filmu své kariéry, tupý teenage filmeček o uječených roztleskávačkách, a šerifovy, vtipy jsou trapné, herecké výkony kromě Jonese stojí za vyliž. dvě hvězdy za hvězdná těla roztleskávaček... jedině kvůli tomu se na to dá koukat... ()

sheilla

Pro me vcelku zklamani, ze herec jako Tommy Lee Jones se propujcil k necemu takovemu. Na kopmedii, u ktere jsem se zasmala jen jednou, je i 1 * az moc. ()