Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

Lukoboss

Díval jsem se na to s pocitem, že je ten film naprosto zbytečnej a nicneříkající. T.L.Jones je dobrej herec, ale když je k ničemu scénář, nedá se nic dělat, ani on to nezachrání (pokud má vůbec takovýhle snímky zapotřebí). Režisér se chtěl pravděpodobně podívat na pár hezkých holek, který se mu nakrucujou před kamerou, protože jinej účel tam fakt nevidím. ()

dopita

Klasická srágora, která může vzniknout jen v USA. Film si neklade jiný cíle, než pobavit. Moc se mu to nedaří. Chvílema je to celkem zábava, jenže chvílema nuda a chvílema neuvěřitelně otravná blbost. Scénář je tak strašně stupidní, že se divím, že ho Tommy Lee Jones vubec dočetl do konce. Ale možná to ani nečet a hraje v tom jen díky tučnýmu šeku. Aspoň doufám. ()

Prochy38

Pohodová průměrná komedie s pohodovým a vždy skvělým T. L. Jonesem. Docela jsem se bavil a většina těch holek byly fakt kus. Nevím, co má s tímhle kdo za problém. Odpočinkovka. Aj bych dal 4*, kdyby tvůrci vynechali nemožně trapné scény s tím černým "duchovním". To fakt nemůžu. ()

venom14

Nezážvná "komedie" a už vůbec ne "akční" film.Nic mě výrazně nerozesmálo a na tom nezmění nic ani Tomy Lee Jones. ()

J*A*M*A*L

Suchá akční komedie s docela ve většina filmech nabušeným Tommy Leem Jonesem.Byl to vůbec první film, který jsem s ním viděl.On vlastně hrál skvěle jako vždy, ale ten film nebyl nic extra.Jako komedie ten film nepůsobí zase tak hrozně(vlastně jsem se u několika scén docela hodně zasmál), ale z toho akčního hlediska je ten film naprostá troska a ještě k tomu když se vám k tomu přidá banda ztřeštěnejch koček a suché vtípky, tak to asi moc dobře nedopadne.65% ()

Yardie

Zdejší hodnocená zdá se i býti trošku slabé. Musím řici, že jsem se docela dobře bavil. Samozřejmě, není to bůh ví jaký zázrak, ale svůj účel to plní - pobavit a odreagovat se. Tommyho mám rád a tady ta role mu sedla. Totální bručoun bez špetky úsměvu s absolutně trefnýma hláškama, to mě bavilo. To, že to je příběh předpovídatelný je fakt, ale i přesto je to dobrá zábava. Já se bavil a klidně bych se mrknul ještě jednou. Howgh! ()

Luqi

Päť dievčat, čo sa chovajú ako sliepky a bohužiaľ sa k nim pridal aj T. L. Jones. Teda nie celý film. Keď vystupoval ako drsný ranger, v konfrontácii s tými babami to bolo niekedy aj vtipné. Ale keď začal pristupovať na ich hru a začal zo seba robiť vola, tak celý film šiel do odpadkového koša - ako jedna z tých vecí, ktoré Jones kupoval v obchode ........ ()

Vodny

Hvězdičku si zaslouží všechny ty krasavice o které se chudák T.L.Jones musel starat. Nic proti němu nemám, ba naopak, je to jeden z mých oblíbených herců, ale proč si na sebe ušil bič v podobě poručíka Sharpa? Má přece na víc, než hrát v komedii, která je předem odsouzená k propadáku. Třeba si chtěl jenom užít těch pár scén s pěknýma holčinama. Kdo by vlastně nechtěl - a ještě za to inkasovat doláče. ()

Krchy

Vcelku pohodová jednohubka, ve které Tommy Lee Jones s kamenným ksichtem sobě vlastním krotí hejno slípek (na které se pěkně kouká, to zase jo). Nenadchne to, ale ani neurazí, ideální na zabití času a netřeba se ani soustředit. Navíc se párkrát dá i slušně zasmát. Po všech stránkách průměrná komedie. ()

Luk Skywalker

Před lety jsem jsem tento snímek viděl a dneska připomněl, takže můžu napsat komentář. Průměrná komedie, kde v úvodu je Tommy Lee Jones jako Steven Seagal a pak je místy vtipný jako K v Muži v černém, jinak nic navíc, film mě neurazil ani nenadchnul, pár hlášek bylo vtipných a úsměvných, hlavně tato: "Znám sexappeal všech kriminálníků na severu východního pobřeží." ()