poster

Andromeda (TV seriál)

 • Kanada

  Andromeda

 • Slovensko

  Andromeda

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

Kanada / USA, 2000, 110x45 min

Kamera:

Gordon Verheul

Hrají:

Kevin Sorbo, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb, Laura Bertram, Gordon Michael Woolvett, Lexa Doig, Brandy Ledford, Michelle Harrison, Kristin Lehman, Steve Bacic, Brent Stait, Ralf Moeller, Christopher Judge, Nia Peeples, Natassia Malthe, Erica Durance, Andrew Jackson, Krista Allen, Amber Rothwell, Michael Hurst, Emily Holmes, Grace Park, Michael Hogan, Aaron Douglas, Missy Peregrym, Noah Danby, Ken Kirzinger, Kevin Durand, Cobie Smulders, Kristina Copeland, Claudette Mink, Chelah Horsdal, Ona Grauer, Antonio Cupo, Sonya Salomaa, Jody Thompson, Christina Cox, Mark Hildreth, Dustin Milligan, Michael Ironside, Françoise Yip, Christine Chatelain, Dylan Bierk, Robin Mossley, Peter Kent, Jessica Amlee, Peter Wingfield, Thea Gill, John Cassini, Rob Lee, Ty Olsson, Monika Schnarre, Costas Mandylor, Roger R. Cross, Kimberly Huie, Kimberley Warnat, Emmanuelle Vaugier, Kevan Ohtsji, Meredith McGeachie, Enuka Okuma, Kristi Angus, Noel Fisher, Warren Christie, Martin Cummins, Ari Cohen, James Marsters, Helene Joy, Jim Byrnes, Dan Shea, Jud Tylor, John DeSantis, John Reardon, Douglas O'Keeffe, Kim Hawthorne, Colin Lawrence, Sarah-Jane Redmond, Steven Grayhm, Kendall Cross, A.C. Peterson, Woody Jeffreys, David Lovgren, Colin Cunningham, Mackenzie Gray, Wanda Cannon, Peter Shinkoda, Anne Marie DeLuise, Richard de Klerk, Ellie Harvie, Elizabeth Thai, Adam Harrington, Ryan McDonell, Brian George, Kevin McNulty, Peter Bryant, Darren E. Scott, Sarah Edmondson, Nels Lennarson, Tom Heaton, John Tench, Alex Zahara, D. Neil Mark, Dean Wray, Sam Sorbo, Aleks Paunovic, Jason Diablo, Kenan Raven, Garfield Wilson, Angela Moore, D. Harlan Cutshall, Ally Warren, Steve Makaj, David-Paul Grove, Gabe Khouth, Mark Gibbon, Ingrid Torrance, Tony Alcantar, Paul Lazenby, Colin Corrigan, John Innes, Kyle Cassie, Arthur Corber, Charles Andrew Payne, Sarah Deakins, Heather Hanson, Daryl Shuttleworth, Carmen Moore, Patricia Hargreaves, Matthew Bennett, Geordie Johnson, Christina Jastrzembska, Malcolm Stewart, Michael Puttonen, Matthew Walker, Frank Charles Turner, Matthew Robert Kelly, Zahf Paroo, Michasha Armstrong, Marie Stillin, Christian Bocher, Donna White, Kirsten Robek, Mark Acheson
(další profese)
 • tron
  **

  Ešteže Genea Roddenberryho vystrelili po smrti na obežnú dráhu Zeme, inak by sa čudoval, prečo ten, kto mu takto sprznil jeho seriálový nápad, sa nepodpísal radšej rovno ako Alan Smithee. Smiešne silácke "sci-fi". Chudák Sorbo, tak nový Arnold z neho už fakticky nebude.(5.12.2004)

 • Divočák
  **

  Kevin Sorbo očividně velice rád nosí kožené gatě a tak si po Herkulovi střihnul další roli, kde se v podstatě v ničem jiném neobjeví. Andromeda není žádný zázrak, ale tak na úroveň Ster Treck : Hluboký vesmír určitě má a to i díky jednomu neuvěřitelně sexy hologramu;)(3.4.2007)

 • NinadeL
  ****

  Po éře 1994-1999, kdy byl Kevin Sorbo legendárním Herculem, stal se v letech 2000-2005 kapitánem Dylanem Huntem. Obklopil se atraktivním týmem a prožil pět let jako sci-fi hrdina. Beka Valentine (Lisa Ryder) se stala jeho posilou jako tvrďačka, vlastní osobnost měla i sama Andromeda stoupající (Lexa Doig), jednou z nejzajímavějších postav seriálu se stala proměnlivá Trance Gemini (Laura Bertram) a nikdy samozřejmě nechyběly jako hostující hvězdy oblíbené tváře kanadských seriálů typu Monika Schnarre nebo Dylan Bierk. Kevin Sorbo se o seriál staral také jako producent, znovu se setkal se svým hereckým partnerem Michaelem Hurstem z Hercula, a nakonec se postaral i o uzavření seriálu v plnohodnotné páté sérii, i když krachla původní produkční společnost a stáhla s sebou například nikdy neukončený seriál Mutant X.(29.3.2012)

 • Expendable
  **

  Nějaké díly se daly shlédnout, ale hlavně bez Kevina by to byl odpad.(4.10.2009)

 • Sašenka165
  **

  Naprosto nezajímavý, neoriginální a přihlouplý seriál s příšerným dějem a ještě příšernějším obsazením.(22.11.2007)

 • - Jméno Dylan Hunt bylo použito pro dvě, rovněž hlavní postavy, z Roddenberryho TV pilotů. Byly to filmy Planet Earth a Genesis II. (viperblade)

 • - Základní premisa seriálu byla poskládána z části textů, jež napsal Gene Roddenberry v roce 1976. (viperblade)

 • - V pilotní epizodě je Kevin Sorbo popsán jako "řecký bůh". To odkazuje na jeho předešlou roli v seriálu Hercules. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace