Andromeda (TV seriál)

Andromeda

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

Kanada / USA, 2000, 110x45 min

Gordon Verheul

Kevin Sorbo, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb, Laura Bertram, Gordon Michael Woolvett, Lexa Doig, Brandy Ledford, Michelle Harrison, Kristin Lehman, Steve Bacic, Brent Stait, Ralf Moeller, Christopher Judge, Nia Peeples, Natassia Malthe, Erica Durance, Andrew Jackson, Krista Allen, Amber Rothwell, Michael Hurst, Emily Holmes, Grace Park, Michael Hogan, Aaron Douglas, Missy Peregrym, Noah Danby, Ken Kirzinger, Kevin Durand, Cobie Smulders, Kristina Copeland, Claudette Mink, Chelah Horsdal, Ona Grauer, Antonio Cupo, Sonya Salomaa, Jody Thompson, Christina Cox, Mark Hildreth, Dustin Milligan, Michael Ironside, Françoise Yip, Christine Chatelain, Dylan Bierk, Robin Mossley, Peter Kent, Jessica Amlee, Peter Wingfield, Thea Gill, John Cassini, Rob Lee, Ty Olsson, Monika Schnarre, Costas Mandylor, Roger R. Cross, Kimberly Huie, Kimberley Warnat, Emmanuelle Vaugier, Kevan Ohtsji, Meredith McGeachie, Enuka Okuma, Kristi Angus, Noel Fisher, Warren Christie, Martin Cummins, Ari Cohen, James Marsters, Helene Joy, Jim Byrnes, Dan Shea, Jud Tylor, John DeSantis, John Reardon, Douglas O'Keeffe, Kim Hawthorne, Colin Lawrence, Sarah-Jane Redmond, Steven Grayhm, Kendall Cross, A.C. Peterson, Woody Jeffreys, David Lovgren, Colin Cunningham, Mackenzie Gray, Wanda Cannon, Peter Shinkoda, Anne Marie DeLuise, Richard de Klerk, Ellie Harvie, Elizabeth Thai, Adam Harrington, Ryan McDonell, Brian George, Kevin McNulty, Peter Bryant, Darren E. Scott, Sarah Edmondson, Nels Lennarson, Tom Heaton, John Tench, Alex Zahara, D. Neil Mark, Dean Wray, Sam Sorbo, Aleks Paunovic, Jason Diablo, Kenan Raven, Garfield Wilson, Angela Moore, D. Harlan Cutshall, Ally Warren, Steve Makaj, David-Paul Grove, Gabe Khouth, Mark Gibbon, Ingrid Torrance, Tony Alcantar, Paul Lazenby, Colin Corrigan, John Innes, Kyle Cassie, Arthur Corber, Charles Andrew Payne, Sarah Deakins, Heather Hanson, Daryl Shuttleworth, Carmen Moore, Patricia Hargreaves, Matthew Bennett, Geordie Johnson, Christina Jastrzembska

Andromeda není tak špatná. Některé nápady ucházející a dobré. Jiné bohužel vykrádající. Hlavní zápletka příběhu ovšem solidní. Rozhodně koukatelné. Více peněz a bylo by to možná něco.(7.10.2012)

• Kryton

Pamatuji si TV NOVA asi kolem 15hodiny a já přišel ze školy a Herkules tam nějakou tyčkou máchal ve Vesmíru.(26.11.2008)

• Phobia

Mám ráda sci-fi... Mám ráda sci-fi především v knižních podobách, protože ty filmové často nestojí za nic. Kamarádce se zalíbil seriál "Andromeda", tak jsem se pokusila na dva díly podívat. Kamarádce se líbil i "Herkules"... a protože jinak je to osoba zcela normální, milá a inteligentní, lze tyto její úchylky vysvětlit jediným: je holt, chuděra, zabouchnutá do Kevina Sorba. "Andromeda" je jakousi variací na "Star Trek". No, já "Star Trek" nemusím, ale s přivřenýma očima beru, že jde o jakýsi kult. "Andromeda" je kultovní sračka: dějově naivní, blbé a nudné, postavy nesympatické a hloupé, kostýmy a kulisy směšné. Na vážně míněný seriál příliš stupidní, na komedii málo vtipné, ale mám prostě ráda sci-fi, tak dávám 10%. EDIT: Právě jsem si přečetla příspěvek WildevilaCZ a nasmála jsem se tolik, že přidávám 10% za názor tohoto "zkušeného" diváka, kterému ze samé anime nejspíš hrabe;-). "Battlestar Galactica" - to je kvalitní sci-fi seriál s reálnou atmosférou! "Andromeda"? LOL :-D(2.12.2008)

• Bay_watch

Hrozná pí*ovina. Nebýt toho, že jsem se na to musel koukat s malým bratránkem, tak se tomu vyhejbám jako čert kříži...(5.6.2008)

• Expendable

Nějaké díly se daly shlédnout, ale hlavně bez Kevina by to byl odpad.(4.10.2009)