Pimpy

Film sem viděl už po druhé a musím říci, že zas taková pecka to není. Afleck je tak trochu bulletproof, kulky svištej jak o závod a on mezi tím stíhá ftipkovat se svou milou, tenhle přístup moc nemám rád. A pořád mi není jasné, jak Afleck mohl předpovědět budoucnost když v ní zemřel? To dal na stůl cigára a v tom se ta budoucnoust změnila? To viděl další, alternativní budoucnost? Takže snižuji o hvězdu. ()

Dextwer

Průměrný scifi thriller s průměrnými hereckými výkony. Ne že bych se nebavil a že bych se přímo u filmu nudil, spíše nic vyjímečného pod sluncem. Z toho vyplývá i průměrné hodnocení. Zajímavosti: * Původně měla být Affleckova postava fanouškem New York Mets, ale Ben je ve skutečnosti velký fanda Boston Red Sox. Tak John Woo zaměnil tyto týmy ve scénáři * Původně měla být Affleckova postava fanouškem New York Mets, ale Ben je ve skutečnosti velký fanda Boston Red Sox. Tak John Woo zaměnil tyto týmy ve scénáři * 20 předmětů, které Michael vytáhne z obálky jsou – sluneční brýle, balíček cigaret, lístek na autobus, diamantový prsten, sponka, lísteček z cukroví, klíček údržbáře, zapalovač, sprej na vlasy, krabička zápalek, propustka do Allcomu, klíč k BMW, zrcadlo, známka, kuličková ložiska, klíč, půldolar, křížovka, kulka a hodinky. Moje hodnocení: 60 % ()

EggO

Pekny film :) Jedine kdo se mi tam nelibil byla Uma, ta si to tam davala mnohem vice nez Ben xD Mno dalo se z tohohle pribehu vytahnout mnohem ale mnohem vice, ale i tak pro nenarocne divaky doporucuju. :) ja byl spokojen :) ()

Methos-SK

Tento film som prvy krat videl az v TV sam som si nadaval ze som si ten film nezohnal skor preto ze bol super a ktore proste miluje sci-fi a nevidel tento film mal by si ho ist ihned kupit. Pretoze to je nutnost. Jednym slovom: Krasa ()

gpx

Nápad dobrej, ale film hodně padá na hereckým obsazení. Affleck obecně není můj šálek kávy a tahle role mu nesedí. Jinak Uma Thurman je hnusná ženská. Něco tak škaredýho se moc často nerodí. Problémem jsou také některé scény, které působí strojeně, samoúčelně a nepřirozeně. ()

Akyno

Zaciatok velmi slubny - potom to drhne. Trochu mi vadili tie nepremyslene a velmi linearne cielene pouzitia predmetov z obalky. ()

Shelby14

trochu mě překvapilo, do čeho se to john woo pustil, přece jen bylo vidět, že v tomhle filmu mu to šlo líp, když se děla nějaká akce, zbytek už tak oslnivý nebyl, ale kvalitní knižní předloha zajistila, že člověk se přistihne, že ho to baví. přece jen je snímek udělán partou zkušených filmařů, ale zklamali mě herci, affleck, thurmanová ani eckhart mě zrovna neuchvátili, ale tak hrozný to nebylo, takže to vychází na lepší průměr. ()

veverysiak

Veľmi slušný námet rozpracovaný priemerným scenárom a nie celkom vydarenou réžiou, čo je zaujímavé, lebo predpokladaný najslabší článok, hlavný actor, nebol vôbec najslabší, no a keď aj Uma nechala svoje silné chvíle na inokedy, dostávame porciu ľahko nadpriemerného kúska bez oblohy, takže 60%. ()

Muf911

Další z filmů na motivy knih Philipa K. Dicka. Není to sice Blade Runner, ale zdejší relativně nízké hodnocení si myslím nezaslouží. Vyniká samozřejmě originálním námětem, zbytek ke taky nadprůměrný. Hlavní hrdina by možná mohl být zahrán lépe, kdyby roli dostal někdo jiný. ()

Ondrew

"Skladame sci-fi puzzle, tralala." Aj tak by sa dal charakterizovat "Paycheck" ;). A ono to vlastne celkom dobre fungujue, avsak doteraz si nie som isty, ci vyber hercov bol prave ten najlepsi (Uma Thurman bol fakt vystrel na slepo). Predovsetkym Affleck mi do toho celeho az tak nesadol. Tak ci onak, napad a spracovanie je fajn (do istej miery mi to cele pripominalo pocitacovu adventuru, pri ktorej sa zbieraju predmety a vhodne pouzivaju), hudba tomu dodava grady... takze napokon sa z toho da vyzmykat 65%, ale vazne len s odretymi usami. ()

DansteR

!Oh, great. You can see into the future but all you remember are Polly and Tweety?"....Pro mě milé překvapení. Na film jsem se podíval čistě náhodou a jen kvůli Eckharta a nestačil jsem se divit. Akční Sci-Fi podle mého gusta. Víc než půlku filmu jsem jen čuměl a čekal co se stane v další chvíli, protože popravdě řečeno člověk asi tak dlouho nemá vlastně ponětí o co jde a ten pocit mám u filmu snad skoro nejradši. Pravdou je, že třeba takové obsazení vážně za moc nestojí, jak už jsem víceméně uvedl výš ve finále jsem se málem cítil jako bych spíš fandil Eckhartovi, ale co už. Nic se s tím už nenadělá, já jsem spokojen i s tímto výsledkem a nebudu řešit o kolik by to bylo lepší kdyby bylo lepší obsazení. Prostě spokojenost na 80% a hotovo :-) ()

david666

Před deseti lety se mi, pravda tento film líbil víc a námět mě připadal zajímavý. Ale zub času je neúprosný, takže v roce 2012 se sice jedná pořád o slušný thriller, který neurazí ale efekty a také ztvárnění jednotlivých postav jen těžko obstojí se současnou produkcí. ()

vofo

V konfrontaci s ostatními filmy, které jsou dle povídek K. Dicka, je tento film nadstandartní i díky dobré (né vynikající) režii Johna Woo. A i ten Ben Affleck tam nehrál tak špatně, jak se hodně psalo. ()