Skoro idylická vesnice: Bratří Bucharovi mají úplně rozdílné zájmy. Mladší Tom chová holuby a středoškolák Dan mu je svým bubnováním plaší. Dětský příběh je určený hlavně rodinnému publiku, ozvláštňuje hudobná exhibícia Michala Kocába. (oficiální text distributora)

PANKY71

Průměrný dětský film ale s parádní hudbou.V té době zakázaný Pražský výběr udělal soundtrack který vyšel i na černé E.P. desce.... ZA VÝBĚR ROZHODNĚ HVĚZDA NAVÍC..takže celé 4 ()

MannyBianco

Tak tenhle film jsem měl na kazetě a jako malý jsem se na něho rád díval. Avšak ani ne tak kvůli obsahu filmu, spíše kvůli Vildovi Čokovi, jeho zpěvu a hudbě, jenž zde byla hodně výrazná (M.Pavlíček + M.Kocáb). Jinak film na mě působil nemilým dojmem, prázdnotou života a celkovým nechutenstvím, zkrátka taková "ptákovina".... "jé, jé, jé, jé, neni to fraška, nesnáší mě můj vlastní bráška..." :D to jsem si vybal ihned, když jsem zde na to narazil :D ()

juanpera

K tomuhle filmu je tezke neco psat. Je to pro mnoho mych vrstevniku celkem kultovni film, ktery se musi chapat v souvislosti doby, kdy byl natocen a taky promitan. Vzpominam si na to kino zaplnene detmi ve veku 6 - 10 let a mezi nima skupinka sedmnactiletych blaznu, kteri prisli na muziku zakazaneho Prazskeho vyberu, ukriceneho Vildu Coka a Misu Kuklovou na koni. Takze pro mne hodne dobre vzpominky na detstvi a dospivani. Jinak to do sebe vse tak nejak zapadalo a dokonce na to slo i koukat. Takze melancholicky LIBI 80! ()

Stefi_836

Cením si každého filmu, kde dětští herci přirozeně hrají. A to je tento případ. Navíc hezky vykreslené i charaktery postav. Ten malý lakomý hajzlík soused mi fakt pil krev. Osobně být tou matkou, tak z těch jejich uhádaných kluků zpakatim. Hudbu od Kocába a Čoka absolutně nemusím, ale ve filmu mi nijak nevadila, spíš naopak, dobře  vykreslovala podstatu filmu. Kdyby tam neumřela ta zvířata, dala bych 5* ()

hafak odpad!

13 minut, víc jsem nedal. Šíleně uřvaný film, herci nemluví, jen křičí a ta hudba. Kocába jsem nesnášel už tenkrát a ani teď se na tom nic nezměnilo. ()