Yanka čeká dítě a má podivné chutě - na krev. Před devíti měsíci byla krotitelkou šelem. Z Afriky zrovna přivezli nového leoparda, kterého ale ostatní zvířata mezi sebe nepřijala. Yanka seděla osaměle ve svém cirkusovém přívěsu, o všem přemýšlela. Bylo hrozné počasí, strašná tma. Najednou se někdo vkradl do přívěsu... (Lucernafilm Video)

J.Mayen

Poté co je hlavní holka Janka oplodněna jakýmsi parazitem,vydává se na svojí vražednou journey do Paříže,kde zakuchne každého koho jí přikáže zabít tajemný tvor v její vulvě. Janka si servítky opravdu nebere a to doslova ani jako herečeka, popravdě, nikomu to tam moc nešlo, nejhroší ze všech mi přišel asi ten agilní,kníratej, sexofilní balík, kterej byl opravdu na ránu. Janka dostává příkaz ject k moři, aby mohla vrhnout do vody, během tohohle výletu přepadne pojízdnou transfúzni stanici, 2x se vymele s autem, autobusem a konec pravděpodobně dopadl dobře pro tu podivnou entitu. Co musim uznat,tak to,že me dialogy Janky s tim parazitem rozesmívaly, kamera byla průměrná,ale stále mi tam něco chybělo. Viděl bych to na ten horší průměr pro tentokrát. ()

montel

Yanka (Emamanuelle Excourrou) žije v maringotce s přítelem, který pracuje u cirkusu. Jedné noci vleze Yance do postele podivný netvor a oplodní ji. V jejím těle začne růst a ke svému životu potřebuje krev. Yanka je tak nucena vraždit a své oběti si vybírá náhodně...Nechal jsem se zlákat dobrou recenzí. Výsledek mě ale velmi zklamal. Děj filmu je hrozně debilní a hlavní postava není ani trochu sympatická. Chová se hrozně nelogicky a film pak působí doslova trapně. Nejhorší je ale ten idiotský hlas netvora, který na Yanku celý film mluví její vlastní řečí. Teď už aspoň vím, že když potkám ufona, v pohodě si spolu pokecáme česky. Aspoň, že těch pár scén stálo za to. 20% ()

Honzissis

Příběh nulový zato ztvárnění krvavých scén je dokonalé... herci taky o ničem, hudba ucházející. Na jednorázovou koukačku se to dá finální hodnocení 40% ()

vinducha

Krvavá docela erotická kravina , příhodně se hlavní herečka jmenuje ve skutečnosti Emmanuelle ,a kdyby paní neměla takové mezery mezi zubama ,tak by se na ní dívat i dalo , myslim jako svlečenou.. ()

marttul

Můj komentář může obsahovat lehké spoilery.Venom verze 0. :) Jako ono to v podstatě nebylo špatný. Ale psát ten scenář já, hodím to, spíš než do sci-fi, na psychickou poruchu a následnou vraždu vlastního dítěte vhozením do moře. Just sayin'. ()

Nedos.

Film by asi fungoval v době kdy vznikl. Teď je to spíš retro podívaná. Nahotou se nešetří, násilím taky ne. Po vcelku nezáživném začátku se film trochu rozjede. Na hlavní hrdinku se celkem lze dívat, dokud ovšem neotřevře pusu..... ()

patho666

Hnusná araňa napustená nejakým otravným udrístaným mimozemšťanom pobehuje hodinu dvadsať nezmyselne hore dole pomedzi hnusných imbecilov a oberá človeka zbytočne o čas. Áno je tam gore ale ani to nestojí za pozretie. ()