Monty Python je pre lietajúcich cirkusantov, toto je vrchol britskej zábavy pre tých ostatných...(18.8.2012)

Krásných devadesát procent, do dokonalosti tomu něco chybělo. Třeba odebrat trochu hluchých míst, neopakovat se a některé gagy si přímo říkaly ještě o mírné dopilování. Ale i tak, je to jeden ze seriálů, kdy vás jeho styl ze začátku moc nenadchne, ale časem tomu propadáváte. A Prunella Scales musela bejt fajnová kočka, když byla mladší. A má nádhrený hlas. A myslíte si, že John Cleese spal s Polly?(11.12.2007)

Typický příklad toho, kterak naprosto příšerný dabing dokáže pokazit jinak perfektní seriál. (A troufám si říct, že i díky dabingu, ve kterém běžel na ČT, má Fawlty Towers tak nízké hodnocení - za vše mluví 9,4/10 na IMDb). Nedávno jsem jej viděl v originálním znění a musím říct, že je Hotýlek jedním z nekomičtějších seriálů všech dob. Všechny díly jsou skvělé, ale nejlepší je díl 10., u kterého jsem dostával záchvaty smíchu častěji než u dílu ostatních. Mistru Cleesovi navíc skvěle sekundují jak Manuel tak i Poly (Sybil jsem si moc neoblíbil, ale to snad ani nejde) a potom také většinou výborné postavy jednotlivých dílů. 9,5/10(19.9.2010)

Včera jsem dokoukala poslední díl a ještě teď se směju. Něco tak vtipného jsem tedy už dlouho neviděla. Klobouk dolů pane Cleese. Ta role švihlého, střeleného, bláznivého a ulítlého majitele hotýlku vám skvěle sedla. Viděla jsem v originále s anglickými titulky. Vzhledem k tomu, jak hodnotí uživatelé, kteří to sledovali v češtině, musela ČT asi ten dabing pěkně zprasit.(22.1.2013)

Dobré, ale občas to John Cleese se svými hereckými kreacemi přehání. Přece jen, tohle není Monty Python.(5.6.2006)