Star Trek - Série 1 (1973) (série)

Chtěl bych být menší (S01E11)

(epizoda)
  • USA The Terratin Incident

PKD

Jelikož mě tento i všechny díly prostě baví, tak pod 4 nejdu. Jinak, nejde zde v kontextu celku o nic převratného a tento díl považuji za jeden z těch slabších. I když...pokud by na to byly peníze, dal bych to do hrané verze a nazval bych to...Neuvěřitelně se zmenšující Posádka. Jako reminiscenci na jistou 50tkovou klasiku.;-) ()

majo25

Chcel by som byť menší - nie, nechcel. Posádka snažiaca sa ovládať loď aj napriek svojej čoraz menšej a menšej veľkosti pôsobila zábavne a skoro aj bezradne. Téma, ktorá sa pre animovaný seriál výborne hodí. V hranom seriáli by si vyžadovala veľa trikov a aj tak by to nebolo dostatočne dobré. ()

Lina

Český název epizody definitivně přesunul tenhle seriál do dětské kategorie. Na druhou stranu, pokud chcete podstrčit ST juniorům, tak klidně, tenhle příběh se na to hodí. Naštěstí jsou i uniformy z organického materiálu :-). ()

ledzepfan

Hmm.. Musím říct, že tohle dobrodružství neuvěřitelně se zmenšující posádky mě nějak zvlášť nenadchlo.. Pointa je sice zase hezká, ale technicky i dějově mi to přišlo už moc naivní.. ()