Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

sedm.1

Já sice beru,že v době vzniku mohl být tento snímek považován za slušný akční nářez(hahaha),ale jsme o dvacet let jinde a já se bohužel těmto béčkům už nemůžu nic jiného než jen smát.Neuvěřitelná trapnost,od soubojů,přes herce,přes scénář až já nevím k čemu všemu.Ze všeho čučí neuvěřitelná levnost a naivita.Prostě jen primitivně natočená hloupost bez logiky s opravdu tupým dějem.Navíc i jeden z nejhorších filmů i samotného Van Damma. ()

lskala

Můj oblíbený film s van Dammem. Postapokalyptická jízda se vším všudy. Exteriéry jsou až na vyjímky skvělé. Závěrečný souboj bohužel k těmhle filmům patří a také zde nechybí. 65% - 3*** ()

Danoboss

V blízkej budúcnosti, keď svetu vládni zločinči so zlým chrupom má len jeden muž dosť sily a dosť biele zuby aby ich porazil - Jean Claude Van Damme - Cyborg! Ale vážne, neviem či tu na CSFD je špeciálne pravidlo, že čo je "scifi" alebo čo je staré musí byť dobré, ale skutočne nechápem hodnotenia tohto filmu. Kým útek z New Yorku ma iba svojou víziou budúcnosti nezaujal, tak toto už bolo vyložene choré, zle zahrané, príšerný scenár, neuveriteľné chyby v logickosti deja... ale pravda, je to temná vízia budúcnosti a je to až z roku 1989... Ako môže niekto napísať, že toto je najlepší Van Dammov film? Videl v tom prípade vôbec, nejaký jeho iný film? ()

kenkaku

Z jakéhosi zvláštního důvodu ten film mám celkem rád. Asi ta vize post-apokalyptické budoucnosti, nebo Van Damme - mlátička - v nejlepších letech kariéry... možná i větší než malé množství násilí které filmu dodává na naturalismu tak akorát (nikdo snad nečeká že když to jde se světem z kopce se budou mít všichni rádi...). Souboje také celkem časté (a zajímavě točené). To jestli je tam nějaký děj nevím (kecám... jasně že vím ale není důležitý ;)), podstatné je že se sem tam mezi sebou někdo porve a vypadá to dobře. Co se jen celkem (imo) nepovedlo byl ten závěrečný souboj a uječený záporák s rybím pohledem. Jinak čistý standard (kdybych se tolik nestyděl dám i čtvrtou hvězdu ;)) ()

bruceman7

Už vím, kde čerpali tvůrci filmů o Univerzálním vojakovi inspiraci, protože takhle nějak by se měl tento film jmenovat: Univerzální voják 4 - cesta tam a zase zpátky. Ta čtyřka vzhledem k časové rovině, do které je příběh (on tam nějaký je?) zasazen. Název "Cyborg" odpovídá asi tolik, jako kdyby se Titanic měl jmenovat Poker, protože ten tam byl taky jednou, na začátku. To je na úvod. Jinak tenhle kousek mi spíš připomíná Barbara Conana bojujícího s tlupou agresivních goril ( a to nejen po svalové stránce, ale i z hlediska grimas, jednání a dialogů). nutno říct, že i sám JCVD jedná jako vopičák. Nejslabší JCVDeho výstup co jsem kdy viděl. 10% za pobavení nad tou hrůzou (a to jsem fanda postapo). ()

Han22 odpad!

Hrozivá sračka, přesně jak jsem si ji pamatoval z dětství. Výprava, atmosféra, scénář, herecké výkony, akce=0, asi jeden ze dvou nejhorší Van Dammových filmů. ()

Silwer

Joo tak tohle jsem jako malej miloval a kupodivu si to dám i dneska s chutí..prostě běh z bodu A do bodu B a při tom spousta bitek... ()

iXtr3m3

Ako sopliak som to ešte žral, ale dnes je to lacný odpad, ktorý žije len kvôli legende akčných béčkových filmov JCVD. Triky na úrovni TV, ale akcia slušná. Výprava taká, že poďme za humno a niečo natočíme, kostýmy z popolnice atď. Viac záporov ako kladov. Ale každý musí nejak začínať, že JCVD? :) ()

Loki_Six odpad!

"First there was the collapse of civilization: anarchy, genocide, starvation. Then when it seemed things couldn't get any worse, we got the plague. The Living Death, quickly closing its fist over the entire planet. Then we heard the rumors: that the last scientists were working on a cure that would end the plague and restore the world. Restore it? Why? I like the death! I like the misery! I like this world!" ()

Sancty

Ako krpec som to žral. Má to jednoduchý, takmer nulový dej, slušnú postapokalyptickú atmosféru, skvelých nehercov a výbornú hudbu Kevina Bassinsona. Akčná scéna, tvoriaca stred filmu a ukončená ukrižovaním, má stále svoje čaro. Snímka je síce béčkovým hnojom na entú, ale niekoľkokrát videná a i po rokoch stále baviaca; a menej nedám aj preto, že spolu s Živým terčom je to môj najobľúbenejší Van Damme. ()

Paity odpad!

Cyborg je podle mě jendoznačně jeden z nejhorších snímků tohohle malého ukopaného "džudisty". Kdyby mu ale producenti pořád nabízeli podobné slátaniny, on by je stále točil. O tom jsem přesvědčen. ()

Ebon

Moje oblíbené postapo s Jean-Claudem. Je to celý nablblý, ale já to mám fakt rád. A Vinc Klyn jako záporák je výborný, rozhodně mě bavil víc, než jako surfař. ()

Eraserhead

Dlouhá léta mi toto kultovní akční béčko unikalo. Až dnes (rok 2020) jsem našel odvahu to zkouknout a i přes nízké hodnocení nelituji. Je to příšerná sračka, která se naštěstí bere velmi vážně, což je místy dost zábavné. A Albert Pyun je zjevně velký fanda klasiky Tenkrát na západě. ()

Adramelech

Na tomhle béčku či spíše céčku se dost podepsal čas. Efekty už tak docela nesplňují nároky, jaké dnes na podobné filmy divák klade. Kromě toho se od jisté doby nerad dívám na filmy s námětem pandemie. Motiv kyborga v ženské podobě je zajímavý. Jako oddechovka to ujde. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun