Thajský mistr Tong Pom se nesmíří s porážkou a brutálně zavraždí mladého šampióna Kurta Sloana. Příběh pokračuje po několika letech. V tělocvičně, kterou vede, učí Kurtův mladší bratr David mladé bojovníky zápasit. Nejlepším žákem je Brian, ctižádostivý, nevyzrálý talent, přímo posedle toužící se prosadit. Dá se zlákat dohazovačem sportovců Maciahou, pracujícím pro thajskou organizaci. Vlastní ji Sangha, otec zabijáka Tong Poa. Mezitím vyhledá Davida starý mistr Xian. Jako učitel odevzdá mladíkovi finesy bojové dokonalosti. Nicméně zákeřný Tong Po zlikviduje i nadějného Briana. Ačkoliv Xian a jeho žák neuznávají filozofii pomsty, vyzývá dospělý adept bojového umění thajského vládce k boji na život a na smrt... (Intersonic)

SeBig

Tohle mě v celku i bavilo. Čekal jsem to o dost horší, ale nakonec to bylo celkem fajn. Mitchell se mi zdál ze začátku nesympatický, ale později už jsem si na něj zvyknul, od Huese jsem čekal víc a konec se mi zdál dost odbitý. Takovej slabej průměr. ()

anais odpad!

Necharismatický Sasha Mitchell v souboji s thajskou mlátičkou Tong Po. Nejen, že je scénář pitomý, ale i to obsazení je nedůvěryhodné. Tam kde za Van Dammea hráli svaly, Koudy nemá nic... ()

jonyyy

Milionkrát okoukaný námět a po pěti minutách jsem přesně věděl, jak se to bude dál odvíjet, ale já tyhle revenge bojovky a turnajovky mám prostě rád. Peter Boyle je asi nejškaredější herec, co znám. 63% ()

eraserhead666

Jako ono to samo o sobě koukatelné je, a není to ani tak špatné. Problém ale prostě je, že se to snaží navázat na něco, co bylo takřka dokonalé a bylo v tom řečeno vše. K tomuhle už se více říct nedá a každá snaha dopadne takhle. Louhování již vylouhovaného čaje, mačkání vymačkaného (hodně kyselého) citronu. Tady je ten děj trochu jako dost úlet. Návrat trenéra je až směšný (neb on sám dělá vtipy a to prostě není prdel). Sasha Mitchell je úplně ten poslední, co by mi na tomhle vadilo, mám ho docela rád a je příjemné vidět, že zvládá i něco jiného než komediální role. Qissi je stejný suchar, ajko posledně. Teatrální ňouma, který prostě nedokáže přesvědčit, že je tak obávaný zápasník. Největší perla filmu? Mladičký Brian Austin Green v triku King Diamond hned na začátku. To prostě jako jo! ()

ARI50

Ano někdo jiný zase jako u většině případu i když příběh se snaží je to už namachrovaně slabší ale dá se to. ()

Lacike

Takze namiesto Van Damma, ktoreho nechali zomriet sa predstavi dalsi Sloan. Tentokrat v podani slavneho Koudaka, ktory tu poucuje male deti rovnako ako v serialy Krok za krokom. Nejakymi sialenymi scenaristickymi oklukami nakoniec dôjde aj na zapas s Tong Paom (v komickom pôvodnom dabingu ho fakt voalu Pao). Co sa mi na filme pacilo je roztomila atmosfera a retro popikova hudba. No a Koudak je samozrejme sympatak. Na strane zaporakov je kopa povedomych hnusnych xichtov. Takze stacilo jedine. Angazovat nejakeho choreografa, aby bitky nevyzerali amatersky. Bohuzial na to sa asi zabudlo. Jedinym plusom bitiek je, ze miestami pôsobia kontaktne. Ale choreografia je primitivna a vsetci ti borci vyzeraju tak nejak srandovne. Prilis som im tie chvaty neveril. A bitky uplne zabili otravne spomalovacky, ktorych tu je viac ako vo vsetkych Florentineovych filmoch dokopy. Vdaka tomu vyzeraju bitky strasne nezazivne. Najmenej mizerne dopadla asi bitka s Huesom a najhorsie finale s Qissim. Najtrapnejsi je necestny Tagawa, ktory ma cely cas kecy o cesti. Sklamanim je aj trening. Xian ma cely cas divne kecy, ktore asi mali byt vtipne a Sloana nauci iba chodit. Hm. Takze davam tomu 3/10. Nudil som sa o nieco menej ako u najnovsieho remaku ale je to rovnako hlupe. ()

fcreading

Raz sme sa ktomu dopracovať museli, však pán režisér Pyun. Prvý Kickboxer mal pekne prepracovaný príbeh, skvelé bojové scény, takisto aj Van Dammeho, vtej dobe keď bol ešte na vrchole svojej formy. Lenže prišiel iný herec z Dallasovskej sérií Mitchell a veru že si dobre nepočínal ako jeho slávnejšia ikona. Škoda len, že Pyun viac nevyužil potenciál pre tento film a keby pokračoval v slávnom vrcholnom 1. dieli, dalo by sa čakať viac, takto len na 60 percent. ()

Ridick odpad!

absolutny shit. to nema cenu vidiet ani za boha, akurat pritom stratite nervy a nasere vas clovek, kt. bol nieco take schopne vyrobit... ()

Vojcl

Úplně normální akční béčko, kterému podle mě nejvíc škodí, že se snaží přiživit na jménu jedné bojové klasiky, přitom by klidně mohlo stát samo za sebe. Sasha "Coudy" Mitchell sice není ani z poloviny tak dobrý bojovník jako Van Damme, zato bych se nebál říct, že je lepší herec. I návrat Tong Poa je super, i když se objeví až v posledních minutách. Na jedničku to samozřejmě nemá, nezapomenutelné scény jako překopávání palmy se tady nedočkáme, ale jinak je to bez problémů koukatelné a tak nízké hodnocení si to nezaslouží. ()

kaylin

Sasha Mitchell sice není JCVD, ale celkem se mu podařilo do role vžít, i když jeho mentorskou roli v tak mladém věku mu asi jen těžko budete věřit. Příběh je celkem klasický, ale nemůžu říct, že by nebavil. Je zde myšlenka těch bohatých a zlých, proti chudším, ale o to bohatším na srdci. Třetího Sloana vede vlastně také určitá touha po pomstě, ale hlavně snaha dokázat, že čest má svoje místo a svůj smysl. Proč bojovat, když může učit? Sám si na tuhle otázku bude muset odpovědět. Je to fajn film, ale u toho zůstává. ()

charlie.x odpad!

Mělo se zůstat jen u jedničky s Van Dammem na kterou se alespoň dalo dívat. Sasha Mitchell je sice celkem v pohodě herec, aspoň teda pro komedie, ale tento film mu nesedl a režii také ne ()

Bones!

Neuvěřitelná slátanina!Kdo zná Sashu Mitchella ze Step by Step, těžko ho může vidět jinak než jako "Kouďáka", což ale v tomhle případě není na škodu...Jestliže první díl s Van Dammem měl v sobě alespoň něco, tak tady už se nedá najít zhola nic...Debilní zápletka(lze-li tomu tak říkat), spousta klišé typu záporáci mají zbraně, hodní nic, a skončí to tak, že se záporáci válejí v bolestech na zemi, a navíc postava Mistra bojových umění jakoby zažila obrat o 180 °...Zásady takřka žádné, skoro až vtíravost...Prostě absolutně nesmyslný film od začátku do konce, na pomezí * a odpadu!!!! ()

Juto

Takže máme tu zápletku, ktorú sme už videli stokrát a pokračovanie, ktoré nemá pôvodnú hviezdu. Samozrejme je to odsúdené na neúspech. 4/10 ()

majo25

Sasha Mitchell ako náhrada JCVD je dosť zlý nápad, už len kvôli tomu mladému (neskúsenému) veku, celkovej charizme ani nehovorím. Ako Cody výborný, ale ako ďalší z bratov Sloanovcov ee-ee. Koľko bratov do pekla JCVD vôbec má, a všetci mrú rukou Tong Po-a, ešte aj vnučka thajského majstra - scenárista to akosi nezvládal. Keby aspoň súboje boli na úrovni prvého filmu, lenže tie končia vždy prirýchlo. Samozrejme potešilo aspoň pár hereckých stálic ako Tagawa, Boyle či opätovné obsadenie herca Tong Po-a. Celkove to nie až tak zlé ako tunajšie hodnotenie, ale prvému filmu (klasike žánru) siaha iba po kolená. ()

Baker

Možná hodnotím jiného z Kixbowerů, protože jsem při sledování celkem bez námahy usnul a zapomněl, na co to vlastně koukal. Přesto si něco z toho pamatuji (kromě toho, že to bylo strašné). Sashu Mitchella. Hrát neumí, ale hodně mě překvapilo, jak dobře umí bojovat. Akční scény jsou strašné, na druhou stranu je na nich vidět, že Sasha skutečně umí. A možná lépe než van Damme...(je to vidět na provedení jednotlivých technik, bojovým sportům se věnuji téměř celý život, tak se snad nepletu;-) P.S.:Není to rozhodně žádný druhý Bruce Lee, ale první ligu by snad zvládnul...škoda, velká škoda... ()

cinemag odpad!

Nedůstojné pokračování. Kde je Van Damme? Nejhorší filmová pokračování jsou když dojde k přeobsazení nebo k absenci hlavní postavy z původního filmu. Takže krásnej odpad! ()