Rychlejší než smrt

Rýchly a mŕtvy

Rýchlejší ako smrť

Western / Dobrodružný / Akční

USA / Japonsko, 1995, 103 min

Poněkud nepodařená herecká exhibice. Taková spousta hvězd, a tak odbyté režijní vedení. Scénář nic moc, obšlehnuté staré známé schéma, nijak zvlášť propracované. Filmařskými postupy občas i dost nápadité, ale jinak trochu umrtvené až studené.(22.11.2004)

Sice se Stoneová do svojí role moc nehodí a ani jí moc nezvládá, alespoň je ale fakt sexy. Ostatní postavy jsou již ale zahrány dokonale. Hackmanovi skutečně sedí westernoví záporáci. K tomu přidejte nádhernou hudbu a opravdu odvázaný a divoký příběh a dostanete skvělé, odlehčené westernové překvapení.(11.2.2006)

rozpočet : $32 million tržby americke : $18,636,537(7.12.2006)

Víte, na tomhle filmu mi ani tak nevadí ohraná zápletka nebo nevýrazný děj, spíš mi tu vadí Sharon Stone. Nic ve zlým, ale já si tuhle ženskou prostě jako drsnou mstitelku, kteréžto srdce však tluče zatroleně citlivě a není jí víc jak dvacet představit nedovedu. Opravdu ne. Ale ona si to očividně představuje často a ráda.(31.1.2006)

Od Raimiho a takového hvězdného obsazení jsem čekal jasných 5*, takže trošku zklamání, ale v žádném případě jsem se nenudil.(6.1.2003)