Rychlejší než smrt

Rýchly a mŕtvy

Rýchlejší ako smrť

Western / Dobrodružný / Akční

USA / Japonsko, 1995, 103 min

Prý Raimiho úlet. Řekl bych spíše jeden z mála jeho filmů, který je koukatelný a nenudí. Škoda jen té předvídatelnosti. 4*, 6.7.2014, pc(13.7.2014)

Ten film není špatný, jen není v ničem příliš originální. Co chvíli si při sledování budeet říkat "hergot, tohle už jsem někde viděl". A je to tak, viděl. Mr. Raimi kopíroval slavnější kousky o 106. Na druhé straně, na Sharon se kouká fakt dobře. A mrtvý DiCaprio je taky super.(11.5.2007)

Můj oblíbený western, konečně taky nosí kolty nějaká ženská (a jak pěkná!), která se s tím nepáře. Proti ní stojí ostřílený záporácký veterán hackman, který prostě nemůže být špatný a pak tu máme moderní kameru, která nabízí záběry skrz díru v těle po kulce a snímá celý film z monoha různých úhlů , což je příjemně svěží a nabízí tak nový pohled na starný žánr.(3.9.2005)

For ME 71%(22.8.2007)

Sam Raimi si trochu hraje na Leoneho, avšak nikterak ho nevykrádá a nepůsobí to vůbec špatně. Napínavé to je (a hodně), kulky sviští, na nic si to nehraje, Gene Hackman je démon a Sharon Stone je i v kovbojském neodolatelně sexy (a to superhrdinky vůbec nemusím). 70%.(30.7.2006)