Smlouva s ďáblem

Teuflisch 2000

Zmluva s diablom

Fantasy / Komedie / Romantický

USA / Německo, 2000, 88 min

Soundtrack David Newman: 1. Just The One (I've Been Looking For) - Johnnie Taylor ,2. My Family - Banana Oil ,3. Frenazo - Tony Phillips ,4. Stop The Rock (Mint Royale Mix) - Apollo Four Forty ,5. Mi Amor - Javier Torres Mosley ,6. Dolphin Song - Brendan Fraser ,7. DJ Girl Around The World (Disco Mix) - Katalina ,8. Rock & Roll Part 2 - Gary Glitter ,9. Meena Devi (Goddess Mix) - Tulku ,10. Inside Of You Inside Of Me - Brendan Fraser(9.5.2011)

Neurážlivá odsýpavá komedie se sympatickým Frasere a ještě o něco sympatičtější Hurley. Pár zajímavých vtipů a hlavně rychlé tempo to drží nad vodou. Moralizující finále nic nekazí.(11.12.2009)

• mysicka

Tak tohle se mi moc nelibilo, snad jen Liz jako dabel..(31.10.2003)

Elliota Richardse nemá nikdo rád, nikdo si s ním nechce prohlížet fotky nejnovějších reprobeden z různých úhlů pohledu a milovaná Alison dosud nezazanamenala jediný kousek informace o jeho existenci. Takový ňouma se hodí pouze Satanovi, který mu nabízí exkluzivní zážitky za svou tradiční cenu - duši. Elliot nadšeně přijímá, aniž si uvědomuje, že Ďábel dokáže každého jeho přání vylepšit drobnou potouchlostí, díky níž mu bude Alison stále unikat. Všechny Elliotovy proměny v muže předpokládaných Alisoniných snů jsou velmi zábavné, ale mou jedničkou zůstává Elliot Richards - třímetrový movitý basketbalista s třícentimetrovým divochem a velmi prořídlou šedou kůrou mozkovou. 7-7-7 tedy vlastně 5-5-5!(22.10.2009)

Sice jsem se pri tomto filmu v kine smal vetsinou jen ja, ale je to pro me nazorny priklad jak ma zabavny nenarocny film vypadat.(1.8.2002)

• - Ve filmu má Elizabeth Hurley nad zadečkem vytetováno "666". (DruidKarel)

• - Matematický úkol "xn + yn = zn , kde n > 2 a x, y, z ≠ 0", který Ďábel stírá z tabule, nemá řešení v oblasti přirozených čísel. Je to Velká Fermatova věta, pro kterou přes 300 let hledali důkaz matematici celého světa. (Aelita)

• - Ďáblovi psi ve scéně na pláži se jmenují Dudley a Peter. Jde o odkaz na stejnojmenný film z roku 1967, a autory scénáře a protagonisty Dudleyho Moorea a Petera Cooka. (Terva)