Smlouva s ďáblem

Teuflisch 2000

Zmluva s diablom

Fantasy / Komedie / Romantický

USA / Německo, 2000, 88 min

Krásná E.Hurley a slušně zvláštní Brenden Fraser. Slušná zábava (hlavně u basketbalisty s malým... který jede na 110% jsem se pobavil ;-)), ale bohužel podruhé již nudné a bez chuti.(17.7.2004)

Fakt vtipný, ale nejlepší část je rozhodně, když je supercitlivej, kudrnatej debil s pihama. Brendan Fraser dělá zábavný držky a Liz Hurley je sexy.(26.8.2013)

Po mnohých rokoch som to videl znovu... aaa super. Krásny diabol v podaní Elizabeth, ktorý pokúša Brendana Frasera. Spôsobou ako zatratiť svoju dušu je hneď 7... a v tomto prevedení je to fakt zážitok. Škoda len, že Fraser už akosi nehraje, škoda ho... aj ako Kráľ džungle bol rezač. 8/10(17.1.2011)

Harold Ramis, okrem toho, že bol jedným z členov teamu „Krotiteľov duchov“, je aj pomerne úspešný režisér. U mňa zatiaľ najviac zabodoval snímkom „Na Hromnice o den více“. Ale mám rád aj túto jeho „Zmluvu s diablom“. Nenáročná, mysteriózna komédia, v ktorej veľmi dobre stvárnil hlavnú mužskú úlohu Brendan Fraser. Zahral si tu nepriebojného dobráka Elliota, ktorý neuvážene podpíše kontrakt s všemocnou sexi diablicou. Tú zahrala Liz Hurley. Jeho priania sa mu síce vyplnia, ale zakaždým to pre neho skončí katastrofou. Nech si želá hoci čo, vždy sa to obráti proti nemu. „Zmluva s diablom“ nikdy nie je výhodný kšeft. ***(16.2.2012)

Odpolední komedie, která nezklame ani neurazí. Hlavní postavy Brendan Fraser (pasoval do role obětního beránka dobře, i když bych volil na castingu asi jinou tvář), sexy ďáblici Elizabeth Hurleyové to slušelo a přál bych si intimní praktiky jen sní! Pokud bych měl zhodnotit průběh filmu - začátek je velmi dobrý, ale ke konci dosti upadá, ale jak jsem už napsal, nezklame, protože nám Ramisův snímek ukázal a věděl moc dobře, proč to dělá, že o pravou lásku musíme bojovat, nebo jí můžeme potkat osudově. 70%(18.3.2012)