poster

Smlouva s ďáblem

 • USA

  Bedazzled

 • Německo

  Teuflisch

 • Německo

  Teuflisch 2000

 • Slovensko

  Zmluva s diablom

Fantasy / Komedie / Romantický

USA / Německo, 2000, 88 min

 • Oskar
  ***

  .Ta Liz Hurley je opravdu mimořádná kočka, když přiměla i inteligentního kolegu Geminiho bušit se v záchvatu atavismu do prsou a halekat na celý prales o své sexuální příslušnosti. S hodnocením Liz souhlasím, ale klasifikovat filmy podle půvabů hereček, došli bychom k závěru, že nejlepším filmem všech dob je nějaká bondovka. ;o) Ne ne, Smlouva s ďáblem je průměrný film a IMHO právě "vinou" Hurleyové. Nečilte se, vysvětlím. V původním filmu Okouzlený (VB 1967) hrál ďábla Peter Cook (po něm a Dudleym Mooreovi se v remaku jmenují ďáblovi dobrmani). No a nahradit chlapa s knírkem nestydatě svůdnou krasavicí, obalenou v rudých hadřících, byla chyba. Protože dotyčná je stokrát atraktivnější než ta šedivá myška, po níž Brendan Fraser (hrozný ve všech podobách) touží. 50%(20.2.2003)

 • freddy
  ****

  Tak tohle bylo přinejmenším zajímavé. Brendar Fraser dokazuje, že má komediální talent a tahle role mu opravdu sedla. A samozřejmě jako chlap, který se rád podívá na hezkou ženu, se nemohu nezmínit o uchvacující Elizabeth Hurley, která by k podpisu smlouvy zlákala i mě. Ve všech scénách byla naprosto uchvacující a už jen kvůli ní stálo za to se na ten film podívat. Jednoznačně zde zastiňuje všechny a vše, a to jsem tuto herečku dosud neznal. Asi to budu muset dohnat. Ale zpátky k filmu. Byly zde velmi vtipné momenty, zasmál jsem se mnohokrát a film mě pobavil. A to dokonce nadprůměrně pobavil. Tahle komedie je prostě skvělá, a já dávám čtyři hvězdičky.(4.5.2008)

 • teutates
  ****

  Po mnohých rokoch som to videl znovu... aaa super. Krásny diabol v podaní Elizabeth, ktorý pokúša Brendana Frasera. Spôsobou ako zatratiť svoju dušu je hneď 7... a v tomto prevedení je to fakt zážitok. Škoda len, že Fraser už akosi nehraje, škoda ho... aj ako Kráľ džungle bol rezač. 8/10(17.1.2011)

 • JohnnyD
  **

  Veľmi krátka a zbúchaná komédia. A postaviť film na Brendanovi Fraserovi muselo byť trúfalé už aj v tej dobe.(25.6.2012)

 • viperblade
  ****

  Pekelně vtipná komedie s kočkou Elizabeth Hurley (jestli je ďábel žena a vypadá z poloviny tak dobře jako ona, tak chci do pekla :-)) a skvělým Brendanem Fraserem. Jednotlivé proměny mě neskutečně bavily ("Ať už ta pitomá koule konečně zapadne!") škoda, že v závěru film nehorázně ztrácí a konec je předvídatelný. Na druhou stranu je to komedie, takže přimhouřím oči a dám tomu 4 hvězdy. P. S. Není moc filmů, kde uvidíte Boha jako kouřícího černocha... :-)(31.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace