Golfové hřiště nemusí být vždy idylickým místem. Hráči z klubu Bushwood umí džentlmenskou hru proměnit v prestižní souboj plný krutých žertů a tvrdých úderů. Stačí vyhlásit soutěž, které se zúčastní všichni rivalové. Pouze Carla Spacklera nechává golfový míček chladným, k zuřivosti ho však přivádí krtek, protože by mohl tohoto zahradníka připravit o místo. Carl se marně snaží zabránit, aby zvíře nerozrývalo trávníky. Nepomáhá voda ani dynamit... (Warner Home Video CZ)

Dexx

Nemuzu si pomoct, ale zasmal jsem se asi dvakrat. A to neni zrovna moc na neco, co ma byt komedie. Ale znam spoustu horsich, tohle je aspon koukatelne. ()

Bounded

Překvapivě slabé. To důležité už řeklo mnoho ostatních. Za jediné klady považuju Chevyho Chase a Billa Murraye, který mi přišel daleko vtipnější při scéně s květinami, než při celé honičcce na sysla, který byl ošklivý až běda. ()

Marcos

Klasika let osumdesátých z ranku sportovních komedií s někdy lepšímy a někdy horšímy vtipy. Jediné co to převyšuje je Bill Murray a jeho boj proti syslongu. Škoda jen,že to není více využité,protože tato bitva by klidně mohla být hlavním dějem filmu. Caddyshack je i tak celkem dobrá oddechovka. ()

darthhokro

Luxusní komedie. která ukazuje jací jsou golfisti snobští dementi. Spolding a jeho odpalování hoven, je nejlepší :D A velebnosti, ta bloncka její bradavky, hmmmm..... mňáááám :D ()

creativek

Nejlepší části filmu byl sysel a Bill Murray, ostatní ani nevím o čem bylo. Připadá mi to jako komedie, které jsem si půjčoval jako malý kluk ve videopůjčovně, kdy byl jejich veliký boom z Ameriky a všechny byly na jedno brdo. Hodně podobné infantilnímu humoru v Nemotorech. ()

majk_n

Skvělá komedie s neuvěřitelnou kreací R. Dangerfielda v roli zhýralého milionáře. Všimli jste si, že ten člověk není ani vteřinu v klidu? ()

stanyko

Extremne nudna az mlda "komedia". Na par frkoch sa dalo pousmiat, ale to je vsetko. Postarsi americania mi to odporucali ako "must see movie", ale asi mi chyba mentalita americkeho pubertiaka z 80. rokov. Cely film som sa nudil. ()

Ferguson

Nevím, ale asi jsem se zbláznil. Tahle fraška o radostech a strastech mladého caddyho, který zjištuje, co to znamená být třídně rozdělen, je skvělá. Bill Murray skvělý, Chase taky, Rodney bomba, sysel je taky ok. ()

EricNor

Vietkong, Syselkong, čištění bazénu. Rodney Dangerfield a když jsem to jednou viděl v TV, tak mě dostávala ta lásková část, protže jsem se právě rozešel s dívkou. ()