Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

MatejNosal

Žiadne oskarové dielo, po všetkých stránkach skôr priemer ak nie menej, ale príjemne to odsypalo a kupodivu som sa nenudil. Ako takú oddychovku na vypnutie po ťažkom týždni odporúčam. (70%) ()

Hanys_

Parta kámošů se po cestě z hallloweenské pařby staví do strašidelného domu. Tuctová, smysl ne zrovna dávající vyvražďovačka, kdy hlavně na straně "vraždících monster" chybí nějaká logika a důvod toho všeho. Ale krve je tu dost a řemeslně slušná práce. ()

kery-

V rámci žánru hodně solidní nadprůměr. Líbilo se mi to určitě víc, než velice podobný Hell Fest. Atmosféra je tu srovnatelná s Escape room, který se dostal do kin a jako jeden z mála letošních hororů za něco stál. Velký palec nahoru dávám za masky (obě!), menší mínus patří přepálenému konci. Další do očí bijící blbostí je velká nevyváženost postav, které se v jednu chvíli tváří, jako by těch béčkových hororů měli nakoukaný ranec, ale pak se stejně chovají jako totální dementi. Už jsem se ale tak nějak smířil s tím, že k tomuhle žánru to asi patří. Přemýšlel jsem nad rebelskou čtvrtou hvězdou, ale asi bych se pak trochu styděl. Silnější 3. ()

Corpsegrinder

Úvod se trochu vleče ale po odmaskování je tam cirkus Humberto docela dobře trollí, bohužel na konci se scénáři rozdrolí bábovka pod rukama a začne to zbytečně spěchat a dělat nesmyslný rozhodnutí jako když ten frajer mohl v klidu utéct přes plot ale rozhodl se slézt dolů a bezdůvodně se nechat postřelit. Za zkouknutí to stojí a asi jsou mnohem horší filmy, ale i lepší. ()

Strandmon

Velice zábavný slasher s luxusní atmosférou a perfektními prostory strašidelného domu. Celkem sympatická herecká výprava, která se dokonce snažila myslet opravdu logicky. Výtečné masky a jedni z nejlepších zabijáků, které jsem kdy ve slasheru viděl. Rozhodně to není nějaký gore fest, ale příznivci brutalit si taky přijdou na své. Doporučuji. ()

Spacecore

Průměrná popcornovka pro puberťáky, která mí dost povedený masky, ale scénář se svojí logikou často sklouzává do bažin stupidity. Obzvlášť jedna scéna "hrdinství" na konci nutí vyprsknout smíchy. ()

Hernycztek

V poslední době se slasherům vůbec nedaří, vlastně vyjma nedávného Child's Play nic pořádného nevyšlo, takže je Haunt velice vítaná novinka, která obstála téměř ve všech faktorech. V první řadě je potřeba říct, že se jedná o suverénně nejlepší horor z prostředí ,,Fun/Haunted Houses," kde je na místě srovnávání s loňským Hell Festem, který se však na tento ani trochu nechytá. Tyhle dva, námětově podobné, horory, jsou názorným příkladem toho, co znamená slovo mainstream. Zatímco Hell Fest jel podle zaběhlých žánrových pravidel, jaké známe ze všech slasherů a byl viditelně cílený na teen publikum, které na tyhle PG-13 filmy půjdou vždycky, tak ,,erkové" Haunt se kinům úplně vyhnulo, ačkoliv je to kvalitami úplně jinde. Teď k věci. Je tu překvapivě dobré herecké obsazení, kde nikdo ze zúčastněných necuchá divákovi nervy svým chováním, ale některé jejich řešení situací bylo hloupé. Interiéry strašidelného domu jsou obrovské a kvalitní, nicméně nic z ,,atrakcí" nedokázalo vyděsit. Naopak děsivé jsou masky záporáků, i když je to jen slabý odvar toho, co skrývají pod nimi. Za tenhle nápad, u mě mají, tvůrci velké plus. Finální scéna by měla, vzhledem k průběhu děje, uspokojit většinu diváků. A co se gore týče, tak to nebylo nejhorší, jen ho bylo malé množství. To je také hlavní důvod, proč tomu strhávám jednu hvězdu. ()

TheSpearCZ

Po velmi dlouhé době mě zabavil béčkový slasher po celou dobu filmu. Zmínit tu hned musím výborné masky záporáků, které jsem ještě nikde neviděl a z kterých jde opravdu strach. Kromě toho se povedl i samotný Haunted House, kde se schovalo i pár těch lekaček a překvapení. Hlavní postavy jsou typicky pro slashery nevýrazné, ale na druhou stranu nikdo vyloženě neštve, je to hodně atmosférické, gore se tu také našlo, jen ten nemastný neslaný konec to trochu kazí, ale výsledný pocit je dobrý. Lepší 3* ()

Flopik

Typický slasher, kde parta teenagerov niekam ide (tu je to strašidelný dom), no a postupne ich zabíja vrah/ vrahovia. Čo to tratí na originalite, naberá úplne niekde inde a to na vrahoch a ich maskách. Tie sú super od začiatku, no keď si ich dajú dole, vyzerajú ešte horšie. Pozerá sa nato dobre, herci fajn a dokonca našim študentom aj fandíte. Gore nič zásadné, popravde tam som skôr sklamaný. Odsýpa to rýchlo a koniec sa zbytočne nenaťahuje. Úplne zbytočné sú flashbacky hlavnej hrdinky na detstvo, našťastie ich však nie je veľa. Celkovo čisté 3* ale jednu prihodím, nakoľko takéto horory veľmi neobľubujem, tento ma však bavil. ()

Aurus

7,5/10. Za mě jde o velmi povedený horor který sem si užil. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji. ()

Raziel_cz

Slasher v kulisách Saw. Kompetentně natočené, s pěkným set designem a sem tam zajímavou kamerou a sem tam hezkým nasvícením. A zábavnou poslední půlminutou. Což je bohužel jediná upřímně zábavná půlminuta celého filmu. Bere se to ohromně vážně, je to intenzivní, až to mlátí dveřma, a hraje tam skoro non-stop napínavá muzika... a všechno to tomu funguje stejně jako halloweenská atmosféra – tedy vůbec. Má to víc falešných lekaček než Mercy Black a je to předvídatelné a samoúčelné. A ještě to má postavy, které vám jsou jedno. Jediný, koho to trochu vyprofiluje, je hlavní hrdinka, jež má trauma z násilnického otce a další trauma z násilnického partnera (lehký spoiler: který nemá jinou roli, než aby někam přišel a umřel – bez kontaktu s hrdinkou a rukou někoho jiného) a neumí přečíst zrcadlově obrácený text. Proč je zrcadlově obrácený? Nikdo neví. Ale stejně to neumí. Jo a taky se to s ní neuměle pokouší sehrát katartickou metaforu o překonání jednoho (?) z těch traumat, ale je to tak přeplácané a nesmyslné ("Ten prstýnek patřil mámě, neztrať ho." "Je pro tebe důležitý?" "Nah."), že nefunguje ani to. A do toho tu máme zbytek nesnesitelné party, z něhož někteří nemají rádi Halloween a proto chtějí jít na strašidelnou atrakci (?), případně se neváhají nechat postřelit, jenom aby v rádoby cool scéně mohla dojít slova Čechovova baseballová pálka, jiní záhadně nabývají dovedností a informací, když to zrovna potřebují, a všichni kolektivně konstatují a/nebo vysvětlují očividné věci a zapomínají, že někdo umřel. A záporáci na tom nejsou o moc líp. Mají pěkné masky, ale to, co je pod nimi a za nimi (a co mají v hlavě)... ach jo. Tak nevím. Možná kdyby se to bralo trochu s nadhledem. Nebo kdyby to aspoň přidalo na násilí. Ale takhle je to stejně impotentní jako Lissiin cover Draguly v titulcích. O Halloweenu radši zůstaňte u Hell House LLC a The Houses October Built. ()

Rathalos

Milujem horory,kde je skupina ludi uzatvorena niekde v nejakych priestoroch,nemozu von a musia bojovat o svoj holy zivot a Haunt spada do tejto kategorie,konkretne ide o strasidelny dom a partiu mladych ludi,citit,ze sa na filme podielal aj Eli Roth,je to napinave s niekolkymi lakackami,nechyba brutalitka,takze ja som mega-spokojny a herecka Katie Stevens je k nakusnutiu...:-) ()

figliar

Klasický slasher, ktorý síce ničím neprekvapil, ale vďaka atmosfére a jednoduchému deju sa film sledoval dobre a ani som sa pri ňom nestihol nudiť. Trochu zvláštny a pre mňa nepochopiteľný koniec, ale zvyšok si 3 hviezdy zaslúži. ()

helloween93

Haunt je zajímavý slasher, kterému nechybí atmosféra strašidelného domu v kombinaci s poctivým gorem. Chování postav není tak dementní, jak je ve slasherech zvykem. Příběh částečně překvapí, a to hlavně v závěru, kdy se vybíjená otočí a z obětí se stávájí zabijáci zvrhlých lovců. Ve srovnání s Hell Festem z předešlého roku je Haunt po všech stránkách lepší. Ambicióznější Escape Room mi teda přišel taky horší než tahle zajímavá nezávislárna. 3* ()

Cinematrix

To si takhle partička teenagerů uprostřed hallowenské noci odbočí z hlavní silnice a kde se vzal, tu se vzal, na opuštěné cestě stojí strašidelný dům. Zřejmě se jedná o nonstop, protože před tím domem stojí klaun a čeká, až tudy jednou za uherskej rok pojede nějakej blbec, kterej mu zaplatí vstupný za exkurzi. V našem případě těch blbců bylo hned šest. Zaměstnancům toho strašidelného domu naštěstí nešlo o kšeft, protože na tak opuštěnym místě by si nevydělali ani na mast na beďary, kterejch museli mít pod těma gumovejma maskama vyrašenejch víc, než plísně na Hermelínu. Hlavní hrdinka však nebyla žádný měkký prso a sotva jí asi po hodině došlo, že tady nejde o kšeft, ale o kejhák, tak si oprášila pud sebezáchovy + IQ a milí klauni začali mít po prdeli. Komu takovejhle scénář stačí, bude se (narozdíl od těch klaunů a hororového experta Psychora) bavit. Za mě silné 3 hvězdy. ()

Kingjiri

Po Tichym místu se přehlídka scénáristický invence nekoná. Ale výsledek je na poměry žánry vcelku fajn, přičemž v úvodu všechno vypadalo při nejlepšim jako nudná klišoidní žánrovka bez jakýhokoliv nápadu. Po příchodu do strašidelnýho baráku neni o napínavou atmosféru velká nouze, nakonec dojde i na slušnej gore a nějaký pasti nebo úkoly, který musej návštěvníci plnit, jsou docela nápaditý. Trochu jsem ale postrádal aspoň letmou vysvětlovačku ke strašidelnýmu domu (Co přesně byli jeho provozovatelé zač? Z čeho vycházela jejich obsese s maskama? Proč se partička rozhodla vraždit zrovna prostřednictvym strašidelnýho domu?). Pak bych ještě předělal poslední scénu. Finální zúčtování bych určitě proved jinym způsobem, takhle totiž jistá osoba působila jako Rambo kombinovanej s McGayverem, což v jejim případě nepůsobilo vůbec věrohodně. No a Harpeřiny flashbacky s tatínkem bych uplně vypustil. Nakonec však příjemný překvapení v podobě hodně sympatický žánrový jednobuky, tři silnější hvězdy. ()

Dogfish

Takže klasika. 6 celkem nesympatický amerických teenagerů, kteří jen volají po tom - pojď mě zabít a co možná co nejbolestivěji. Po cestě z párty se rozhodnou navštívit dům hrůzy. Odevzdají mobily, napíší svoje adresy a souhlasí s pravidly hry. Do teď to vypadá takový podprůměr... Ale než dům hrůzy je to únikovka a s dost hnusným personálem. Možná to úplně není na 4 pecky, ale po čase slušný horor s velice solidním koncem. ()