Mirokukii

Stále to nejlepší co bylo na, no té stanici, ukuchtěno. Malej, tlustej, teplej a blondýna. Škoda jen, že nedokázali v nejlepším přestat. S přibývajícími díly klesala jak jakási kvalita, tak i humor. "Tak co sporťáku... ?" ()

Lachtaan

Duo Genzer a Suchánek mám hodně rád, ale raději až v jejich pozdější tvorbě. Veškeré pořady Novy kolem roku 2000, co se nyní neustále opakují na Telce, mi přijdou vyloženě tragické. ()

Savo odpad!

Nova a banda rádoby bavičů? Pirátské vysílání? Neskutečně trapné vtipy a gagy co nemají daleko k Petru Rychlému a jeho humoru pro "masy". Jen občas se pro diváky (ty dva) naskytne solidnější důvod k rozesmátí. Bída, bída, bída. ()

Nihlathak

Ani Kikinčuk mi nezkazí moje hodnocení. Uznávám, že leckdy to bylo trapné a laciné, ale stále to byla nejlepší zábava na nedělní či jakýkoli jiný pokročilý večer :-) ()

T-pack

Má to svoje klady i zápory. Dnes už bych to asi nesledoval, přesto dávám průměr za to, že tomu tak kdysi bylo. ()

Moogwi

Hodnotím na základě nových dílů, kdy se opět Tele začalo vysílat, a musím říct, oproti starým dílům dosti ubohé .. ()

nevermore

Bratry Sokoly, Šimona Rameno a toho Pánvu nebo otce a syna jsem zbožnoval. Něco nebylo vtipné vůbec, u něčeho jsem se trhal smíchy, celkově jsem však byl rád, že jsem měl možnost sledovat to. ALe celkově vzato na jeden dobrej gag, bylo 5 špatných, přesto za tý dobrý dávám plnej počet. ()

sskrblik

Těch pár vtipných věcí nemůže zachránit celý pořad, do toho umělý smích, aby se vůbec někdo smál - no katastrofa aneb ať žije humor Novy. ()

Danny F.

Občas něco bylo vtipné, většina stála za prd. Zdravý, dospělý jedinec usoudí sám. Pubertálni jedinci právě naopak, těm se líbí trapný humor doslova. 30% ()

fabecc1222

Ve své době to byl velký hit, bohužel mě to zastihlo v době, kdy jsem byl ještě poměrně malé dítě, takže mi rodiče doma zakazovali to sledovat :D. Každopádně se mi i zpětně, nebo i v premiéře s dovolení rodičů podařilo shlédnout část dílů, a některé scény jsou známé do dnes (Kopečkovic, Carda Retarda...) ()

ganz

Ze začátku se dala najít světlá místa, dnes už typický odpad novy. Něco jako Českou sodu dnes už nikdo nemá šanci natočit (s ohledem na nejen politickou nekorektnost) ()