dopita

50% humoru bylo trapných, 40% humoru bylo tak maximálně na ušklíbnutí a zbylejch 10% sem se řehtal jak praštěnej. ()

Sancty

Sporadicky brutálne zábavné, miestami ako-tak vtipné, poväčšine ale trápne. Lenže má to také neurčité čaro, ktoré ma zakaždým pritiahne k TV. ()

Paity

Ano, kolikrát to bylo hodně trapné, nebo nevtipné či slabé. Ale byl to jeden z mála pokusů udělat si srandu ze všech a všeho. Prostě na Tele Tele si cením toho, že jim nebylo nic svaté a některé scénky jsou skutečně velmi vydařené. ()

jakeer

Absolútny kult a pre mňa aj generačná záležitosť. Na prelome moje základky a strednej školy sme to pozerali všetci, náramne sa bavili a v škole citovali jednotlivé hlášky. Dnes, s odstupom času. keď si pozriem staré časti na Youtube, tak sa necítim trápne, je to pre mňa príjemná nostalgia. Ako už dnes priznáva Suchánek, v Tele Tele občas aj zámerne pracovali s trápnom, aby vyskúšali diváka, kam až môžu zájsť. No mne v hlave zostali najmä tie desiatky geniálnych scénok. ()

abysser odpad!

Jsem snad konzervativní, když řeknu, že Česká soda je nepřekonatelná a to nejen vtipem, ale i úrovní? ()

derryl

Tak nevím: nemám vůbec k Tele Tele vyhraněný názor. Pořád jsem na pomezí mezi sračkovitostí a kultovností. Takže za tři hvězdy. ()

Greedo

Za humorné scény z počátků tohoto seriálu dávám *. Ale pozdější řady, kdy již autoři vyčerpali veškerou inspiraci a dobré nápady nahrazovali vulgarizmy, zatracuji. Dost ubohá zábava z produkce tv Noha. ()

Tristaver

Naprosté ztotožnění s Civalem. Občas kvalitní gagy, jinak naprostý odpad... Bohužel, čím dál, tím větší kravina. ()

Schuldiner

Kvalitativně kolísavé a časem vyčpělé, ale někeré díly z počátku mě velmi bavily. Sice si nemůžu na nic vzpomenout... ale.. jo, pan Maršoun :-) No, prostě někeré parodované osoby byly zparodovány vcelku obstojně... ()

Foxhound#1

Dávám 3,5. V době svého vzniku to byl celkem důstojný pokračovatel České sody, některé parodie pořadů byli víc než povedené. Bohužel tenhle pořad jak většina jemu podobných dojel na úpadek nápadů a čím dál pozdnější dobu vysílání. Posledním hřebíčkem do rakve byl odchod Pepy Cardy "Retardy" a jeho nahrazení "inženýrem Pláničkou" Kikinčukem. Nicméně to zůstane vrcholem tvorby dua Suchánek/Genzer. ()

Wishkah odpad!

Český pokus o nějakou srandu. Je to pitomina jaká nemá obdoby. Nechápu výnam tohohle pořadu. Není ani zábavný, ani politicky nekorektní. Když už se zabrousí do nějakého ožehavého tématu, tak je to vyřešeno dětinským humorem. Je to nejtrapnější pořad svého druhu, vedle kterého vypadá slovenské SOS jako vrchol humoru. Kolegům z České sody nedohlédne ani na podrážky. Je to hrůza a děs a ani jeden ze čtveřice není ani trochu sympaticky. Nejvíc se mi zprotivila Veronika Žilková, kterou sem do té doby měl docela rád. ()

Prochy38

Někdy velmi vtipné, někdy velmi trapné. Tato čtveřice mě ale fakt bavila, ato celkem dlouhou dobu. Nejoblíbenější byl Spodek. ()

Warle

Některé díly byly opravdu odfláknuté, parodování televizních novin mi nevadilo, protože i tak to bylo objektivnější, než ty, co vysílá Nova v originále, Kopečkovic taky válí.. Já se smál v jednom kuse. ()

Mo.

Ubohá kopie České sody. Znalci originálu se mohou nad touhle otřesností tak maximálně soustrastně usmívat. Přestože to Suchánkovi s Genzerem společně celkem funguje a na české poměry je to nadprůměrně kvalitní práce, v porovnání s původní českou předlohou a zahraniční konkurencí třeba v podobě Comedy Central je tohle stále ještě hodně zoufalé a typicky česky debilní. ()

Jespi

Někdy není na škodu vymazat si mozek něčím jednoduchým a TELE TELE bylo to pravé ořechové. I když vysílané po 10. hodině, myslím, že jsem nebyl jedinný nezletilý, který to sledoval. I dnes, když si s odstupem času pustím nějaký díl, příjemně se bavím jak u jednoduchého humoru, tak i u geniálně vtipných skečů. A i když tento humor nechybí a v dnešního době je ho víc než dost, co mi dnes určitě chybí, je parodie a zesměšňování politiků, které TELE TELE ovládalo na jedničku. "Jak bude zítra..." 80% ()

kwoky

Pamatuju si, že i když jsem se v průběhu dílů občas trochu nudil, tak na konci u nepovedených scének jsem se vždycky smál až k slzám. Show samotná za 3 hvězdy, ale za ty konce prostě musím jednu přidat. ()

listr

Je to jen strašně stupidní novácký pořad, který mi připadá jen jako jakási recesní náhraška za Českou sodu. Klidně by mohli místy přitvrdit, stejně to dávají až po 22hodině. Občas se i něčemu da zasmát, ale to jen skaženým záběrům. Je dobré, že tam přidali ten smích, aby těch osm blbců vědělo kdy a čemu se zasmát. ()