Univerzální voják: Zpět v akci

• USA Universal Soldier: The Return (více)

Bývalý univerzální voják Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) je nyní především ovdovělým otcem milované dcerky Hilary. Svou profesionální kariéru ovšem nezanedbává a jako technický expert se podílí na přísně tajném vládním projektu, který rozvíjí ideu vraždících strojů k dokonalosti tím, že k řízení bojové jednotky používá supercomputer S.E.T.H. Nečekané problémy se zdánlivě dokonalou technologií nastanou ve chvíli, kdy se kontrolní počítač postaví proti svým lidským tvůrcům a jako osobní stráž použije neporazitelné univerzální vojáky. Zrádný S.E.T.H. tuší, že největší problémy bude mít s ostříleným veteránem Deverauxem a aby ho předem zpacifikoval, organizuje únos jeho dcery. Tím se ale dopouští sebevražedné chyby, protože Luc udělá všechno pro to, aby nemyslícím vrahounům natrhl triko i slezinu, zpacifikoval vzpurný počítač a zachránil Hilary. Akce může začít... (oficiální text distributora)

Jasmín odpad!

Nééééééééé, a já u toho bohužel ani neusnul ... Tohle vymýšlel nějaký slaboduchý náctiletý americký občan, co právě dokoukal Terminátora 2. ()

Gudar

Snaha Van Dameho vratit se na vysluni bohuzel sazka nevysla. Myslim si ze kdyby tento film dostal do ruky lepsi reziser mohlo to vsechno dopadnout mnohem lepe..... ()

breznec

Na tomhle filmu jsem byl kdysi dávno v kině. Ale od té doby jsem to samozřejmě už asi dvacetkrát viděl znovu na VHS a DVD a nechápu ty negativní komentáře,mě se to teda líbilo,možná i víc,jak první díl. Akční i bojové scény byli dobře zvládnuté. Nejlepší byla závěrečná scéna,jak vybouchla ta základna. Van Damme tady nebyl tak zamračený a zamlklý,jak v jedničce,což je taky velký plus. ()

Alex17

Mne osobne sa to v celku aj páčilo, lepšia ako trojka, klasický štýl van Damma, premôže každého aj keď je 5-krát silnejší než on, ale dal som len tri hviezdičky, za to že to je veľmi krátke 79 minút to je proste veľmi málo ()

azazem11 odpad!

Dlouho jsem se zdráhal film vůbec pustit. První díl byl parádní a když jsem se dozvěděl že třetí díl bude ignorovat druhý, ignoroval jsem ho i já. Ale nakonec jsem si ho pustil a? Hrůza, děs,běs. Van Damma mám rád, ale co předvádí tady mi připomíná Kontraband (další sračka). Snažil jsem se o aspoň jednu hvězdu, ale nejde to. ()

ichabot odpad!

jakožto fanoušek Emmerichovy "jedničky" opravdu nemůžu hodnotit jinak. Tahle slátanina se snad za pokračování ani nemůže počítat. Opravdu slabý film od začátku až do konce! ()

Caesarion

Jakmile jsem zjistil kam se ubírá voják v dalších filmech, jsem musel zvednout hodnocení a napsat veskrze pozitivní komentář. Ano s prvním filmem je to nesmysl srovnávat, ale tohle byla docela zábava a nechci remcat ale jako kousek fakt pro zasmani se tohle jeví jako lepší volba než ostatní univerzální vojáci. ()

Harry89

Sice je to absolutně stupidní béčko s absolutně gumovým Žánem Kládou s absolutně stupidní zápletkou ale o to víc jsem si to užil (fakt špatnej soundtrack radši nezmiňuji). Jako ruku na srdce, kdyby tenhle film nebyl na jůťůb, tak bych za něj nedal ani korunu. ()