Reklama

Reklama

Ve službě

  • Velká Británie Line of Duty (více)
Trailer 1

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šance na přežití rázem vezmou za své, když Penny udělá fatální chybu a zabije zvráceného únosce, jediné vodítko k odhalení místa, kde se dívka nachází. Poté, co se k němu připojí ambiciózní reportérka Ava (Courtney Eatonová), která zajišťuje živý přenos z pátrání, se rozpoutá hotové peklo, neboť na scénu přichází bratr mrtvého únosce (Ben McKenzie), lačnící po krvavé pomstě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ale jo dám je to ke stažení s Google titulky který bych si jenom upravil, ale když se zase na něco fakt těším a mám možnost to dát v tom úplně nejlepším tak proč ne navíc pan mp dělá opravdu kvalitní titulky :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Jako mně se trailer taky líbil a nejprve sem se i na film těšil, než jsem zjistil kdo to točí a stále mně tenhle film zajímá, já jenom že.......no radši nic. Waco viděl si tuny filmů bez titulků a tady tohle nedáš ? 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Máš špatnej přístup. Představ si, že je to tříhodinová korejská romantická sračka, a budeš to milovat:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Pecka? Tak určitě s otravným emancipovaným negrem a Slyem kterej je tam vesměs zbytečnej plus stokrát ohranej koncept kterej už nemá co nabídnout. Jenom Lundgren to táhnul, nebejt tam, tak ani ty 3* nedám. Poslední Rambo naspoň přišel s něčím novým. Značka Rocky potažmo Creed je z mýho pohledu mrtvá a doufám, že to byl poslední díl. Stačí?

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Odkyedy je vyjadrovanie svojho nazoru rejpanie? To skôr ty si sa nevedel zmierit s tym, ze ma Rambo nebavil a hladal si dôvody preco.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nechápu proč spolu James Gordon a Harvey Dent bojují, mají držet spolu :)) 

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama