poster

Chobotnice 4 (TV seriál)

 • francouzský

  La piovra 4

Krimi / Drama

Francie / Itálie / Západní Německo / Rakousko, 1989, 6x90 min

 • MJMilan
  *****

  Mafie vítězí, dobro prohrává ... a tak končí seriál postavený na skutečném základu, protože ve skutečnosti to není jinak. Dějiny tvoří, ten kdo je u moci. Obvzláště poslední díl závěrečné serie s Corradem je opravdu povedený ... "tak pššššt, spinká."(7.6.2010)

 • jojinecko
  *****

  Tak predsa dokázali autori ešte posunúť laťku vyššie! Flooyden presne vystihol všetky atribúty, ktoré stoja za to. Oceňujem predovšetkým nadčasovosť tohto dielka, ktoré je aktuálne aj dnes a nielen v Taliansku. Klobúk dole predovšetkým pred scenáristami...geniálne odvedená práca. A Tano - to je kapitola sama o sebe, jeden z najcharizmatickejších záporákov v dejinách kinematografie!(15.4.2010)

 • Crocuta
  ****

  Corrado Cattani po letech sysifofské práce podléhá v boji s mafií. Taková je bohužel realita - zásadový hrdina nemůže vydržet déle než čtyři série - buď se nechá zkorumpovat, nebo zabít!(11.8.2007)

 • ilemas
  *****

  Nejlepší řada z celého seriálu, kam se hrabe slavný Kmotr!(6.12.2010)

 • selfesteem
  *****

  Jakožto divák, který v těchto dnech právě sleduje Chobotnici od jejích začátků doposud, u čtvrté série skutečně lituji, že zde není možnost vyššího hodnocení, protože ***** je opravdu málo! Bez Morriconeho hudby by to asi nebyla tak dojemná a napínavá záležitost, ale proč to proboha řešit. Ta hudba a seriál už jedno jsou. Dohromady je to tedy dokonalost sama, a to nejen díky úžasné scéně Tana s koníkem.(7.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace