• NinadeL
  ****

  Báječná klauniáda s celou škálou neodolatelných hlášek. Senzačně obsazeno (pikantní Šejbalová, melodramatická Glázrová) a jste-li nalazeni například z Der junge Grafa a Pozor straší, neváhejte pokračovat i v této manéži lidské tragikomédie. "Kampak utíkáš, čumáčku?" "A já ponesu špunt." "Já jsem Maharádžův miláček, tohle je Šejkův syn a tajdle je Zloděj z Bagdadu." aneb jak se nenásilnou formou Burianova vtipu projdeme historií nejoblíbenějších světových filmových dramat 20. let.(11.6.2011)

 • blackrain
  **

  Pokud by nebylo Marvana s Burianem, tak by šlo nejspíše o drama. Burianův alkoholik byl parádní. Ale ten slabý film nezachrání.(16.8.2010)

 • Radyo
  ***

  Úodní zcela hluchá a slaboučká čtvrthodinka je vystřídána asi půlhodinovou pasáží, do níž jsou nacpány veškeré možné i nemožné vtipy, co se ve filmu vyskytují. Když už člověk myslí, že další fór nepřežije, tak se už ani žádný další fór nedostaví a celý film dojede až do konce ve stylu zmíněného úvodu - neslaně, nemastně. Nebýt oné půlhodinové záplavy vtipů, stálo by to tak za odpad. Takhle je to alespoň za 3 hvězdy.(1.9.2003)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Dost slabý film. Plytký děj nepozvedla ani marná snaha hereckých es. Možná, že šlo třeba i o pokus o parodii, avšak ne příliš povedený či mnou nepochopený. Je obtížné na filmu něco pochválit, snad jen žonglování Buriana s hrncem.(29.8.2003)

 • kaylin
  ***

  Mně se to pořád hodně líbí, i když je pravda, že ten příběh mě zase tolik jako celek nezaujal. Bylo mi celkem jedno, jak to mezi mladými dopadne, protože mi šlo hlavně o to, že se pánové Burian a Marvan budou neustále do sebe navážet a budou se pošťuchovat. Některé vtipy jsou opět naprosto bombastické. Káva v tomhle filmu prostě kraluje.(6.2.2015)

 • - Ač se u nás žádný protižidovský film nenatočil, tak pouze v tomhle filmu se objevuje negativní postava židovského vetešníka Puškvorce v podání Čeňka Šlégla. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace