• dr.fish
  ****

  Myslím, že tady Burian a Marvan svou spolupráci vytáhli na parádní cirkusácké duo- zmatence Marvana a alkoholika Buriana. Místy sice malinko ukřičená, ale silné momenty obsahující komedie. Burian coby závislácká troska je dokonalý a jde bezesporu jednu z jeho nejpropracovanějších postaviček. Nepovažuji vůbec za slabé dílo, naopak. 80%(30.11.2013)

 • Terva
  *

  Asi nejhorší "komedie" s Vlastou Burianem.(23.6.2013)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Dost slabý film. Plytký děj nepozvedla ani marná snaha hereckých es. Možná, že šlo třeba i o pokus o parodii, avšak ne příliš povedený či mnou nepochopený. Je obtížné na filmu něco pochválit, snad jen žonglování Buriana s hrncem.(29.8.2003)

 • Radyo
  ***

  Úodní zcela hluchá a slaboučká čtvrthodinka je vystřídána asi půlhodinovou pasáží, do níž jsou nacpány veškeré možné i nemožné vtipy, co se ve filmu vyskytují. Když už člověk myslí, že další fór nepřežije, tak se už ani žádný další fór nedostaví a celý film dojede až do konce ve stylu zmíněného úvodu - neslaně, nemastně. Nebýt oné půlhodinové záplavy vtipů, stálo by to tak za odpad. Takhle je to alespoň za 3 hvězdy.(1.9.2003)

 • nash.
  **

  Úvodní cirkusová pasáž byla únavně dlouhá i když chápu, že měla patrně ukázat hlavní dvojici jako druhořadé packaly. Bohužel se pak ten pocit s filmem táhl po celou dobu. Navíc to přes řadu vtipných hlášek a několik komických situací, nepůsobilo jako komedie, ale spíš jako poněkud fádní a plytké sociální drama. Jako divadelní hra to možná fungovalo, tenkrát, jako film ne, tedy alespoň ne dnes. A to přes několik emotivních a pocitově silných momentů i přes fakt, že většina myšlenek, které film předkládá, jsou čitelné a některé jsou silné a aktuální i dnes. Kladem je bezpochyby netypické obsazení, které bylo možná jediným překvapivým a zajímavým prvkem. Novotný jako lehkomyslný a nepříliš charakterní sobec, Burian jako alkoholik a povaleč. I když ten má ve svém portofiliu mnohem výraznější negativní role (třeba Kilián U snědeného krámu). Jako vždy potěšil Čeněk Šlégl.(18.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace