Mně se to pořád hodně líbí, i když je pravda, že ten příběh mě zase tolik jako celek nezaujal. Bylo mi celkem jedno, jak to mezi mladými dopadne, protože mi šlo hlavně o to, že se pánové Burian a Marvan budou neustále do sebe navážet a budou se pošťuchovat. Některé vtipy jsou opět naprosto bombastické. Káva v tomhle filmu prostě kraluje.(6.2.2015)

"A proto pamatuj: není růže bez trní, rybu nohy nebrní !! A v tom je smysl celýho života.." ;)(25.5.2014)

• Ej Hlemýžď

Dost slabý film. Plytký děj nepozvedla ani marná snaha hereckých es. Možná, že šlo třeba i o pokus o parodii, avšak ne příliš povedený či mnou nepochopený. Je obtížné na filmu něco pochválit, snad jen žonglování Buriana s hrncem.(29.8.2003)

• Terva

Asi nejhorší "komedie" s Vlastou Burianem.(23.6.2013)

Myslím, že tady Burian a Marvan svou spolupráci vytáhli na parádní cirkusácké duo- zmatence Marvana a alkoholika Buriana. Místy sice malinko ukřičená, ale silné momenty obsahující komedie. Burian coby závislácká troska je dokonalý a jde bezesporu jednu z jeho nejpropracovanějších postaviček. Nepovažuji vůbec za slabé dílo, naopak. 80%(30.11.2013)

• - Ač se u nás žádný protižidovský film nenatočil, tak pouze v tomhle filmu se objevuje negativní postava židovského vetešníka Puškvorce v podání Čeňka Šlégla. (cariada)