• blackrain
  **

  Pokud by nebylo Marvana s Burianem, tak by šlo nejspíše o drama. Burianův alkoholik byl parádní. Ale ten slabý film nezachrání.(16.8.2010)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Dost slabý film. Plytký děj nepozvedla ani marná snaha hereckých es. Možná, že šlo třeba i o pokus o parodii, avšak ne příliš povedený či mnou nepochopený. Je obtížné na filmu něco pochválit, snad jen žonglování Buriana s hrncem.(29.8.2003)

 • Tommassi3
  ****

  "A proto pamatuj: není růže bez trní, rybu nohy nebrní !! A v tom je smysl celýho života.." ;)(25.5.2014)

 • NinadeL
  ****

  Báječná klauniáda s celou škálou neodolatelných hlášek. Senzačně obsazeno (pikantní Šejbalová, melodramatická Glázrová) a jste-li nalazeni například z Der junge Grafa a Pozor straší, neváhejte pokračovat i v této manéži lidské tragikomédie. "Kampak utíkáš, čumáčku?" "A já ponesu špunt." "Já jsem Maharádžův miláček, tohle je Šejkův syn a tajdle je Zloděj z Bagdadu." aneb jak se nenásilnou formou Burianova vtipu projdeme historií nejoblíbenějších světových filmových dramat 20. let.(11.6.2011)

 • dr.fish
  ****

  Myslím, že tady Burian a Marvan svou spolupráci vytáhli na parádní cirkusácké duo- zmatence Marvana a alkoholika Buriana. Místy sice malinko ukřičená, ale silné momenty obsahující komedie. Burian coby závislácká troska je dokonalý a jde bezesporu jednu z jeho nejpropracovanějších postaviček. Nepovažuji vůbec za slabé dílo, naopak. 80%(30.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace