poster

Honba za klenotem Nilu

 • USA

  Jewel of the Nile, The

 • slovenský

  Honba za Klenotom Nílu

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1985, 106 min

Režie:

Lewis Teague

Scénář:

Mark Rosenthal

Kamera:

Jan de Bont

Hudba:

Jack Nitzsche

Producenti:

Michael Douglas

Kostýmy:

Emma Porteous
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  **

  Z vydařené a zábavné dobrodružné komedie zůstala jen prázdná ulita, která se sice snaží tvářit jako roh hojnosti, ale u níž jsem se nedokázal zbavit pocitu, že všechno je sem nacpáno a přifouknuto jen pro efekt, a je to všechno tak trochu v křeči. Teague zkrátka není Zemeckis a ani sebevětší rozpočet a výprava ho z něj neudělá. Ne že bych se vyloženě nudil, ale stejně tak nemohu říci, že bych se kdovíjak bavil. Prostě průměr, u něhož existence prvního dílu vytváří dojem podprůměru.(17.3.2012)

 • Malarkey
  ****

  Co si budu nalhávat, taky je to supr, a pro mě teda stejně jako předchozí díl, jen mám takový strach, aby k tomuhle neudělali třetí pokračování s prošedivělým Douglsem a věčně kouzelnou Turnerovou. Snad ne, důležitý ale je, aby se na tyhle filmy nezapomnělo, protože mají co do sebe a hlavně jsou dobrodružné a takových si člověk musí vážit.(31.3.2007)

 • klerik
  ***

  Slabšie pokračovanie so zachovanou dávkou romantiky a humoru...(10.11.2005)

 • SeBig
  ***

  Bylo to chvílema zábavné, ale spíše mě to už nudilo. Jednička byla úrovní fakt někde jinde. Tady je sice pěkné prostředí, akční honičky, pár hlášek, ale příběh stojí podle mě za houby i ten záporák byl nudný.(6.4.2014)

 • sud
  **

  Absence Roberta Zemeckise je bohužel hodně znát. Scénář má sice své světlé stránky, ale je děravý jak cedník. O dost slabší, přesto snesitelný relax. 40%.(7.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace