poster

Honba za klenotem Nilu

 • USA

  Jewel of the Nile, The

 • slovenský

  Honba za Klenotom Nílu

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1985, 106 min

Režie:

Lewis Teague

Scénář:

Mark Rosenthal

Kamera:

Jan de Bont

Hudba:

Jack Nitzsche

Producenti:

Michael Douglas

Kostýmy:

Emma Porteous
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Slabší pokračování dobrodružné rodinné podívané. Nejlepší scénou je návštěva takové obyčejné africké vesnice. Akce je na můj vkus příliš naivní. 55%(5.7.2014)

 • pepo
  ***

  už to nie je ono ale douglas,turnerová a devito sú tutovky na ktoré sa dá spoľahnúť.teda,v tých časoch boli(6.12.2003)

 • sinp
  ***

  Druhá "Honba" už kvalitou zásadně neoslnila a nechala ornou půdu pro ty, co tak rádi poukazují na nešvary pokračování. Je zajímavé, že první film vytahovali dva aspekty - Duchaplný scénář a hravá režie. Paradoxně tento sequel pohřbívají dvě věci - nestoudně vypatlaný děj a sterilní režie jakéhosi Lewise Teague. Nápad s "klenotem" mi tedy vtipný nepřišel ani za mák a v konfrontaci se Zemeckisovou příjemnou podívanou tahle nevýznamná epizoda neobstojí.(7.9.2005)

 • blackrain
  ****

  Drsný dobrodruh Michael Douglas a romatická spisovatelka Kathleen Turner se opět setkali. Jejich osud je zanese až do Afriky. Cestu jim zase skříží Danny DeVito, jako prohnaný zlodějíček a podvodníček. Další pokračování cesty za dobrodružstvím na sebe nenechá dlouho čekat. O bláznivé scény zde není nouze. Taková oddychová podívaná, když nechcete na nic myslet. Když se tahle partička za něčím žene, je to vždycky velmi příjemná a pohodová zábava.(30.10.2008)

 • Nancy
  ***

  Stejně jako u jedničky se i zde jedná o klasický dobrodružný film, který nijak extra nezaujme, ale na všední den večer to stačí.(21.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace