Můžem i s mužem

• angličtina We Can with a Man

Čtyři kamarádky v nejlepších letech se sejdou na oslavě Martiných narozenin v tajemném bytě, kde se setkávají s úplně cizími lidmi. Na oslavě odhalují své nejhlubší touhy: Dita si prostě přeje, aby všichni byli šťastní, Marta je na lovu za mužem, Marie se snaží získat zpět toho svého a Stella tvrdí, že „je v pohodě“. S postupujícím večerem si však všechny uvědomují, že touží hlavně po lásce a porozumění. A nadešel čas s tím něco udělat! (Bontonfilm)

Hrabovo

Sled v podstatě nesouvisejících scén různé kvality, některé koukatelné, jiné ani náhodou. Celé to nedrží pohromadě a máte dojem, že to trvá tři hodiny. ()

Prubner odpad!

Divadelní předlohu jsem neviděl, takže nevím, jestli je to taky taková nezábavná trapná pítchovina beze smyslu, jako tenhle film. Celý se odehrává v jednom bytě, kde pár vysušených tresek žvaní nesmysly a dělá nesmysly. Před požitím nelze než varovat ! Těch 80 minut vám už nikdo nevrátí. ()

Alden_Larson

Film si podle mě zavaří nejvíc, když svoji nejlepší scénu vyplýtvá úplně na začátku. A přesně toho se dopustil tento film, první scéna je nejlepší v celém filmu a od té to jde jenom z kopce. Děj byl absolutně nesmyslný a bizarní, a to bohužel nemyslím v dobrém slova smyslu. V jednu chvíli se film dokonce proměnil na stand-up představení, kde Jitka Sedláčková po dobu asi patnácti minut říká jenom trapné vtipy o sexu. Což je v podstatě náplň celého filmu, trapné vtipy o sexu. Vůbec tomu nepomáhá fakt, že všechny herecké výkony byly otřesné, nejhůře na tom byla Kateřina Hrachová, vůbec nechápu, jak se tahle osoba mohla dostat k herectví, ale měla by něj odejít a už se nevracet. Vanda Hybnerová byla jediná, jejíž výkon bych označil za dobrý. Dagmar Zázvůrková ztvárnila jednu z nejotravnějších postav, jakou jsem kdy viděl. Prezentace filmu nebyla špatná, byl celkem dobře natočený, měl ale otřesný střih a v některých scénách hrozné osvětlení. Hudba byla příšerná a vůbec se do filmu nehodila. 2/10 ()

rigby

Asi mělo zůstat u divadelní hry. Převedeno na film to nefunguje podle představ autorek, ani diváků. Na pódiu se nejspíš jedná o živelnou energickou exhibici davu ženských, ale v klidu domova jde o podivnou nepochopitelnou šílenost. První polovina by ještě ušla, ale pak už jsem opravdu nechápal. A vlastně se ani nesnažil pochopit. ()

Kropajda1 odpad!

Sedláčková s Hybnerovou učinkováním v seriálu ZOO asi posunuly hranice pro alespoň průměrnou zábavu. Jak to vůbec mohly prodat Netflixu... ()

hony23

Nemůžete s mužem, protože jste ultimátní krávy a každý chlap s pudem sebezáchovy od vás uteče. Jsou české komedie, jejichž sledování způsobuje fyzickou bolest. ()

Hermine

Umění přece nemusí vždy nutně vzdělávat, vychovávat či kultivovat, ale může jen obyčejně bavit. Věřím tedy, že si tento film své fanoušky najde. Za sebe bych za normálních okolností dala palec dolů, ale dávám 2 * čistě kvůli panu Vizvárymu, kterého si jako umělce velmi vážím a kvůli kterému jsem si film pustila. ()

a-ja

Divadelní hra, která byla předlohou filmu, byla tak blbá, že vím, že ten film musí být takový shit, že ho opravdu vidět nechci (a podle hodnocení se asi nemýlím)... ()

Slepejsek

Dokonalý doklad toho, že prkna, jež znamenají svět, a stříbrné plátno nejsou totéž. To, co může fungovat naživo v sále, může z plátna vyznít jako zasmrádlá mršina... (pozoruhodným je tu jediné: jak v dnešní době moderních samostatných soběstačných žen tahle hra jejich moderní samostatnost a soběstačnost nemilosrdně podkopává) ()

amalia

Nevidela jsem divadelni predstaveni, tak jsem byla zvedava na film a rezijni debut Vandy Hybnerove. Z filmovych hrdinek me asi zaujala nejvic Jitka Sedlackova...no a jinak...no, šlo to... ()

Peabody odpad!

Hrozný, ve stylu upištěných amerických  komedií o vaginách. Humor je opravdu na výši, poté co Vanda H asi 5 x nabídne nějakým entitám okurku a je odmítnuta, načež každou strčí do úst jakémusi Karlovi (je to čím dál tím větší sranda, holky, ne?) je pošesté odmítnuta slovy Okurku? Nechci, já mám vibrátor!   No prostě bomba. Kromě toho, jak Hrachovcová s nějakou další ... si koukají vzájemně na prsa (prý gumová :-) cha cha), zajásá My jsme kozí sestry!  Možná, že v divadle se odvážné feministky válely smíchem, ale tady to odmítla i manželka (ale není až tak feministka). Budu muset svázat snachu a pustit jí to. Bondage proto, že jinak by asi utekla.  To se tedy paní režysérce fakt povidlo, jak říká v jednom filmu tuším Pavel Zedníček. ()

Smidka

Je to rozhodně kontroverzní film, ale mně se to i proto líbí. Svérázné zpracování divadelní hry, které vyvolá smích ale někdy prostě i smutek. Je potřeba přistoupit na sebeironii, která vládne celým tím filmem. Z těch krutých pravd někdy fakt mrazí – ale i to je život… Chápu hlavní postavy a jejich stereotypy - milenka, nešťastná žena, starší žena toužící znovu po lásce, ezoterická žena. Každá z nich má svoje problémy a svoje kouzlo, stejně jako každá z nás. Řekla bych, že mnoho žen se tam najde stejně jako v divadelním představení, na kterém jsem taky byla. Občas trochu úlet. Hodně jiné, ale proč ne?! Konečně trochu jiná česká komedie. ()

BarbieDvorak

Možná, že mě pohltila atmosféra promítání pod Věží, která byla zábavná. Podle hodnocení jsem se bála. A i možná proto, jsem byla mile překvapena a s holkama jsme se docela dost nasmály Nechápu, jak si někdo na takový film může vzít chlapa nebo aby to chlap hodnotil, když je to film pro ŽENY! Ikdyž chápu, že ne pro všechny ženy... ()

EmilRuzickaa

Musím říct, že mě to překvapilo. Celý ten humor a nápady, to se musí uznat. Vypadá to, že tahle Vanda Hybnerová, co to režíruje, se bude muset ještě hodně učit. Jo, některý momenty jsem asi nepobral úplně, ale celkově to byla prd*el. ()

venedikt

Nevím proč to tak všichni odsuzujete, koho nerozesměje v prvních minutách ironie, tak se prostě nedívejte. Za mě Vanda umí, aspoň rozesmát. No ani v kině by mi to nevadilo, ale jako televizní inscenace dobrý... Trochu mi to připomíná Taková normální rodinka, jako film na Silvestra v podvečer geniální. Já jsem se zasmál mockrát. Je to taková divadelní komedie. Truchu primitivní, polouměkecký, ale to je asi trochu úmysl. ()