On je fakt boží!

• USA Angus, Thongs and Perfect Snogging (více)

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, „nádherný sexuální bůh“ Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba). (oficiální text distributora)

karinakari

Jedna z největších blbostí, kterou jsem kdy měla možnost vidět. Ač jsem se u toho poměrně dost zasmála (ne v dobrém slova smyslu). Nejvíc ze všech to odnesl kocour Angus, protože jeho oblečky byly to nejubožejší na celém snímku. Myslím, že i teenageři pro, který je film určen, nejsou zrovna nadšení. Bože, jestli já budu mít někdy takové děti, tak se zastřelím. Nemůžu film doporučit, ani tehdy, jestliže máte chuť vypnout a koukat na nějakou kravinu, protože i v těchto vodách existují mnohem lepší věci. ()

filipes.lu

Jenom a jenom a jenom 1* za toho kocoura! Nemám rád tyhle typy komentářů, co řeknou o filmu kolový, ale přesně to vystihuje tento film. Prostě nic... ()

AnyLae

Tenhle film asi nedocením, hold už mi není čtrnáct! Nic méně občas to bylo týrání zvířat (kocour... já... ale oba jsme bojovníci ). Závěr je velká hromada cukru, takže... za plněnou olivu a za divokého kocoura, kterého vycholava rodinka bobrů, se přenesu na chvíli zpátky do dětství. ()

rialilly

Přestože většina lidí tento film nemá rádo nebo ho řadí k průměru až podprůměru, já ho považuji za jeden z mých nejoblíbenějších. Je taky první, ve kterém jsem viděla a objevila svého nyní oblíbeného herce Aarona Johnsona (když nepočítám Iluzionistu, ale tam měl jenom malou roli). Předtím, než jsem tento film viděla, jsem si přečetla i knižní předlohy, které se mi líbily. Film má super soundtrack, klasický, ale pěkný příběh, a všichni herci, možná až na představitelku Ellen, mi byli sympatičtí. Celý film byl zábavný a místy i docela vtipný, zvlášť hned ta úvodní scéna. Je fakt, že na plný počet hvězd to asi není, ale mně se to líbilo, s hrdinkou se celkem ztotožňuju a hraje tam Aaron, takže přihodím a dávám pět. ()

rottik-cb

Pobaví, neurazí. Kvalitativně o trochu výš než podobné filmy tohoto žánru (pohádky o tom, že ztřeštěnost a opravdovost porazí blond vlasy a tanga). Hlavní hrdinka (v podání Georgie Groome) není moc sympatická, je to popravdě ještě dost dítě. Nechápu, jak holky, které si před týdnem začaly holit podpaží, můžou vdychat nad „bohem sexu“. Co s ním asi tak budou dělat? Při rozmýšlení jestli dvě nebo tři hvězdičky mě přepadl konec sladký jako kamion cukrové vaty a já při přetrvávající bolesti břicha dávám dvě… Jedno minus za hrozný český název, jedno plus za neznámého herce Seana Bourkeho (Tom). ()

ecs_8171

Film má klasickou zápletku, ale moc se mi líbil a vtáhnul mě do děje i když jsem nechtěl...no obsazení byly dobré. A enšpígle - ono právě né vždy ta co se ti líbí je ta nejlepší, alespoň bylo vidět že nevyhrává alespoň né vždy krása...! :) ()

dj_kure

Je tam jeden fakt grandiózní moment a to ten, když patnáctiletej smrad říká čtrnáctiletý kravce, že je ještě dítě. To byl v podstatě jedinej fór z celýho filmu. Ačkoliv to nebylo vtipný což odpovídá hodnocení, dalo se to víceméně přečkat bez větších porodních bolestí. Díky bohu. ()

Dashiella

Asi jeden z filmov, ktorý vám musí sadnúť do nálady, a asi je dosť výrazne holčičí. Nepoznám dievča, čo by sa s týmto nestotožnilo a ja osobne mám 22 rokov, ale príde mi to ako včera, čo som riešila že si so svojím veľkým nosom nikdy nenájdem frajera... /dobre, bolo to včera... :)/ Každopádne som sa bavila oveľa viac než napríklad pri Denníku princeznej a Sesterstvo putovných nohavíc, ktoré je tiež natočené podľa literárnej predlohy, tomuto nesiaha ani po päty. Ďalej oceňujem soudtrack a hlavnú predstaviteľku, ktorá si ma získala od prvej sekundy. Čo tomuto filmu ale u mňa kradne hviezdičku je záver, posledných asi 10 minút- celý film celkom reálne mapuje problémy dospievania, ale ten záver je typická stupídna filmárčina s takým happyendom že odpadávam. Možno chceli dokázať, že aj tak to v živote chodí, a nabáda mladšie dievčatá, ktoré si tento film pozrú, aby nehádzali flintu do žita. Na mňa to už bohužiaľ nezafungovalo. ()

Chinese Ashio

Klasické tínedžerky, ktoré zaujíma len to ako uloviť chalana. Hlavná hrdinka bola je absolútne mimo... najskôr sa Robbieho snaží všemožne dostať, potom si kupuje knihy ako "Muži sú z marsu, ženy z venuše" a neskôr ho chce znova. Koniec bol celkom pekný ako tam chodili ale to predtým tá oslava jej narodenín.... musím povedať že nerada hodnotím výzor ale k tomuto musím niečo povedať. Ked som videla ako má tá Georgia zmachlené oči tak mi napadala jedna vec: "Tú vyzážistku by mali zatknúť". Takto sa malujú 15 ročné baby? Ale úplné klišé... ()

Wooke

Hlúpo vtipné. Život mladých dievčat je vážne vtipný a tento film to pekne zobrazuje. Ale čo ja viem, okrem fajn skupiny a Aarona, ktorého žerú a milujú takmer všetky baby vo veku podobnom tým vo filme, tomu niečo chýbalo. Proste je to čisto film pre dievčatá a ja ako chalan som ho pozeral len z recesia a aby som sa zasmial, prípadne nahliadol do sveta dievčat.GAYY, poviete si. No moja sestra mi potvrdila, že to tak vážne baby robia. Smutná puberta. ()