On je fakt boží!

• USA Angus, Thongs and Perfect Snogging (více)

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, „nádherný sexuální bůh“ Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba). (oficiální text distributora)

Elr

V 15ti jsem ten film milovala, občas si udělám chvilku čas a mrknu se znovu, taková pohodovka :) ()

Maky18

Tento film asi patří mezi lepší teenagerovské snímky a rozhodně naplní očekávání dospívajících holek, jelikož se v hlavní hrdince mnohé uvidí. Pohodový film u kterého "vypnete" a nemusíte nad ničím přemýšlet. A takové hodnocení sem udělila, protože film hodnotím jako film pro puberťáky. V tomto okruhu si obstál velice obstojně. ()

len.tilka

Tenhle film fakt nechápu. Dobře, je to FILM, ale ta holka? Prostě si vyhlídne týpka, přiznejme si, sama nevypadá zrovna na modelínu, takže bych řekla, že v reálu by u tohodle konkrétního kluka měla dost mizivou šanci, téměř nic neudělá, ještě jí matka ztrapní historkama o plynatosti a ona pak nejvíc hejtí holku, kterou si on vybral místo ní, samosebe viděnou pomalu jako královnu všechn žen na Zemi?? Aha, jakože vítej ve světě miliardy holek) I kdyby to byla největší šlapka, s největším poprsím, zadkem rukama, nohama...byla prostě první a on si jí kvůli ať už čemukoli vybral z těch ostatních. A ten zbytek filmu? Robbiemu očividně hráblo nebo na něčem jede..."přišlas mi jiná.." čim prosím? Je naprosto normální, ne? Vždyt si spolu ani zas tak moc neřeknou! Achjo. Poprvý je to ještě celkem fajn, ale napodruhý už si to nepouštějte. ()

barsy

Průměrná romantická komedie, která bude bavit spíše mladší dívky. Příběh poměrně neoriginální, herecké výkony místy k smíchu a celkově naivní a hloupé scény. V hlavní roli slečna nepopulární co se zamiluje do krasavce, který chodí s hvězdou školy. Typický příběh pro teenagery. I přesto ale musím říct, že na film se dalo koukat (i když některé scény byly hodně trapné) až do konce, a člověk se i zasmál. ()

Jancaa01

Přeslazené? Rozhodně. Místy trapné? Taky. Ale já ten film prostě miluju. Vrátí mě to opět do dob, kdy mi bylo sladkých 15, největším mým problémem bylo to, že jsem neměla kluka a to, že má pleť nebyla dle mých představ. Je to naivní, sladké a Johnson je fakt kus. Pro mě je to skvělá oddychovka. Samozřejmě, že v reálném světě by Robbie buď byl dost inteligentní na to, aby chodil s tou blonckou. Ale ještě pravděpodobnější by bylo, že by nechodil s nikým a užíval mladí. Haha Kazda mladá holka chce potkat svého Robbieho. Super film ()