On je fakt boží!

• USA Angus, Thongs and Perfect Snogging (více)

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, „nádherný sexuální bůh“ Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba). (oficiální text distributora)

Pecival

No taková nenásilná blbinka, ale docela se mi trefila do povznesené nálady, takže jsem si to užil. Ostatně já radši naivní film o mlaďoších co řeší první pusy, než o štětkách co obtáhly půlku třídy. Pravda ovšem je, že ta holka nebyla zrovna extra štramanda. Ke konci, kdy přichází očekávaná romantika, už to trochu drhne, ale k vyslovenému trapasu to nespadne. ()

andalin

Myslím, že tohle bych asi víc ocenila minimálně deset let zpátky. :D Celkem mě to ale bavilo do doby, než to hlavní hrdince začlo vycházet. Celou dobu si stěžuje, jak s ní všichni zametají a na druhou stranu to samé dělá i ona ostatním. Když opomenu hlavní "záporačku", je zlá nejen na svoje kamarádky, ale i na kluky, kterým se líbí. Na konci filmu je dokonalý happyend, kdy jí všechno vyjde a vy si říkáte: Vážně? Tohle se může stát fajn jen ve filmu. ()

ferero

Docela pěkně natočený film o mladých holkách, co dělají vše pro to, aby o ně kluci měli zájem. Buhužel ten trapný konec mi dojem trošku pokazil. ()

Billie777

Ježiš, proč tak málo procent? Co je špatného na potrhlé teenagerské komedii pro mladé holky? Není to vulgární, nejsou tu debilní kecy o sexu, naopak je tu docela chytrý humor a celé je to prostě roztomilé. Je jasný, že se to bude líbit především 14letých holkám ale mě je dvacet a líbilo se mi to - pravda, možná jsem ještě úplně nedospěla, vždyť ta puberta je tak krásné období. :) Každopádně je to super, navíc je to víc anglické, než americké, což mám ráda. A hlavně hlavní hrdinka je moc sympatická a krásná, mnohem víc hezčí než ty tuctovky v ostatních filmech. A ten modrookej fešák byl taky fajn. Od Protivnejch sprostejch holek konečně teen komedie, na kterou se hezky kouká. ()

orkadimenza

Už jen název filmu (tedy alespoň český překlad) značí, že tahle záležitost bude směřovaná vlhkým teenkám. Já tento film sledoval jako malý, na základě doporučení mé starší sestry (no neuhodnete, že jí tehdy bylo 14-15) a jelikož jsem spoustu věcí nepobral, tak mi zbývalo jen přikyvovat. Po těch letech si vzpomínám akorát na to, že hlavní hrdinku nadýmají jablka a taky na scénu "velkého" odhalení s push-upkami. Pokud si z celého filmu vzpomenu na tyhle 2 špatné scény, tak to asi nebude nic moc, a když ještě vezmu v potaz svůj současný názor na vzhled hlavní hrdinky, tak nezbývá říct, že tenhle snímek nebyl nic pro mě a může být rád, že se obejdu bez dalšího zhlédnutí s případnou šancí na změnu hodnocení. ()

Oňďo

Tak tento film nemá chybu. Ja som z tej Georgii mrel , tie jej hlášky. No dovi dopo. Takto nejak má vyzerať Teenegerská Komédia pre mladých. ()

kikka20

Rozhodně tohle není pro kluky. Je to holčičí "komedie", ale i když jsem holka tak se mi to teda moc nezamlouvalo. Šestnáctiletý kluk a líbí se mu čtrnáctka? Oki, fajn, láska je láska, ale tohle bylo i na mě moc. Kdyby byla nějak vážně moc hezká, neměla dětský úsměv a kdyby měla aspoň trochu mozek v pořádku, tak by mi to nevadilo, ale ona to prostě neměla. Ještě k tomu, když ten kluk byl na ní moc hezký. On mohl mít na každém prstu deset dívek a vybere si čtrnáctiletou nánu? No, to mě celkem uzemnilo. DĚS A HRŮZA. Ta hvězdička je jen za toho kluka, protože ta holka byla děsně nesympatická. ()

Harpy

vrátila som sa do puberty vďaka tomuto filmu, a len mi pripomenul ako som rada že už mám toto...hento aj tamto, proste všetko za sebou :D mala som dobrú náladu, čiže dávam tých 40% ()

Bukk

Snažila jsem se přijít na chuť alespoň jednomu z hlavních hrdinů, ale nešlo to. Především Georgina je prostě fakt pitomá postava a její chování je otřesné. Nechci být povrchní, ale o kapánek sympatičtější projev by její postavě pomohl. Vlastně ani ne, takové jednání, i když jenom ve filmu, není nic pro mě . ()

TomasKotlant odpad!

Ne, už se na tyto filmy nebudu koukat a nebudu se snažit je pochopit. Začátek vypadal docela nadějně a originálně, ale někdy v tu dobu, kdy se tam objevil ten, co je tak boží, jsem to musel vypnout... *** Ve zkratce: Oliva s prošlou náplní... ()

tyna97

Aaron je opravdu božíííí 😍😍😍😍😍😍😍 ❤❤❤❤❤ Nejlepší ''holčičí film'', co jsem kdy viděla :3 ()

atmen

Nahlédnutí do světa dívčího dospívání by pobavilo více, kdyby děvčinám nebylo 14, ale alespoň 16 let. Možná je dnešní mládež někde jinde, ale že by bylo na prahu patnácti let běžné se muchlovat před zraky rodiči a ti by se jen blahosklonně usmívali a měli radost, jak je ta jejich dcerka už dospělá...Chválím výběr hlavní hrdinky, která i když není na první pohled typická kráska, tak má vnitřní kouzlo a vy si jí oblíbíte, ať dělá sebevětší pitomost.... Po celý film jsem z něj cítil jakousi nadsázku, nebral se vážně, ale vyústění příběhu to celé pohřbilo. Konec totiž působí jako z jiné planety. Tolik sladkobolu natočených na pár minut vydží jen otrlý jedinec a nebo cynik. Škoda, asi jsem divnej, ale jinak bych dal 4 hvězdičky :-)... ()

Olík

Banda puberťaček, diskutujících o technikách líbání, měřících si prsa pomocí psacího pera a nadbíhajících vysněným princům – aby Vás tato komedie zaujala, museli byste mít v rodném listě zapsán stejný rok narození jako zmiňované slečny. Jedna věc na okraj - taky jste si při pohledu na hlavní hrdinku říkali, tak takhle musela vypadat Nia Vardalos zamlada. ()

kerkulka

nebýt Aarona (a jeho kapely), vypla bych to už v první čtvrtce filmu... U mě se to stává opravdu velice zřídka, ovšem tohle je jeden z těch případů, kdy jsem více sympatizovala s "ošklivými záporáky" - holkou, která si dovoluje (jak jen mohla!) chodit s chlapem, který se líbí hlavní důře..která je mi mimo jiné šíleně nesympatická a po sérii trapných scén, které jsem přežila v křeči a očima napůl zakrývajíc prsty, bych jí nejraději propláchla hlavinku (v nějakém super wc nejlépe). Ovšem ve zbytku se přeci jen docela zasmějete - nicméně, ono vám už taky nic jiného nezbyde. ()