Neodolatelná síla a ukrývaná nebezpečí lidské sexuality nejsou nikde tak evidentní jako za blýskavou fasádou Las Vegas. Erotický film Showgirls představuje "světovou metropoli hazardu, hříchu a vášně" prostřednictvím temných zákoutí jeho známých nočních klubů a vzrušujících vystoupení na tanečních molech. Je to svět vášní, moci a individuálních rozhodnutí, v němž má všechno - a všichni -svou cenu. (oficiální text distributora)

Sarpele

Jediné, co mi na Showgirls vadí, je fakt, že jinak pohledná Elizabeth Berkeley má tak strašně ošklivý zadek ;) (to Gemini: patřím do kategorie dívka, slečna, dáma) ()

terunka003

Zajímavé, Kyle MacLachlan ×nuda, "kozy", divný tanec, zbytečné scény, nezajímavá hlavní představitelka, scéna znásilnění, děj o ničem. Takže asi takhle. Agent Cooper se nechal "dvakrát umlátit" ošklivou blondskou s ošklivejma prsama a s divnými tanečními kreacemi, rozhodně ne příliš kulturním zážitek by nebylo ani to šílené představení o několika dějstvích. Jo a ty nehty, ty teda taky nebyly nijak luxusní.. ()

Pavlínka9

Ten film je neskutečný kýč, ale zároveň je v dané oblasti, jak bych to nejlépe nazvala - "erotické produkce" - nejlepší, co jsem kdy viděla :) :) Herecké výkony jsou fakt strašné :D :D To se jako nedá ani tak nazvat :D :D Ale ta erotika, ten sex, vášeň, tanec, provokace, pohledy, touha, a takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho... To je v tomto filmu takovým způsobem, že jsem při sledování nemohla dělat vůbec nic jiného, než jen "vášnivě" koukat na displej, jelikož to "napětí" bylo neuvěřitelné :) :) Jak říkám - kýč a současně nejlepší film ve svém "žánru" :) :) Obě slečny jsou tak "sexuálně nabité" :D :D Že už se na ně nikdy nebudu dívat jako na obyčejné herečky :) :) Ráda se na to podívám znovu a vůbec nevím, jak to mám "hvězdičkově" ohodnotit :D :D ()

hanagi

Kdybych byla chlap, možná by mě bavilo dvě hodiny sledovat roztančená ženská prsa...Takhle mi tam přece jen chybí nějaká přidaná hodnota. ()

demented

Viem, že je to hlúpučký film, Elizabeth Berkley je strašná a výraz prehŕavanie je slabé slovo (ak tu môžme vôbec hovoriť o nejakom hraní), dialógy - škoda reči, ... Napriek tomu je tento film skvelý a vždy ma dokáže upútať svojou spontánnosťou a provokatívnosťu (teraz nemám na mysli odhalené prednosti jednotlivých protagonistiek). Je mi jasné, že sa to nemôže páčiť každému, ale Paul Verhoeven odviedol skvelú prácu. Teraz nechcem nikoho uraziť, ale očakávať od filmu, sústrediaceho svoj dej na ťažký život tanečníc/striptérok, nejakú hlbokú morálnu sondu alebo intelektuálne žvásty, môže fakt len totálny debil. Holt nemôžme byť všetci filmovými kritikmi/študentmi filmovej školy/zahorklými inteletkuálmi. Tento film je taký ako väčšina jeho protagonietiek (ako sa nám aspoň snaží nahovoriť režiśer) - jednoduchší a pri tom sakra komplikovaný. A tak ho treba aj brať. Btw Gina Gershon je bohyňa... ()

Brain-D

Velmi jednoduchý scénář, který nás zavádi do koutů. Tance, nahotinek, šlapání a cestě na vrchol. Verhoeven točí rád takové filmy, ale nevyužil zde naplno svůj potenciál. Mě se některé momenty prostě líbili a samý ženský, co dodat.... ()

Cortes3

popravdě nic moc film, přišlo mi to celý tak trochu o ničem, Las Vegas jako jeden velký kýč, zvláštní prostředí, zvláštní dialogy, nebylo to nejhorší, ale už bych to nechtěl nikdy více vidět, byla to slabota. Dávám dva, ale objektivnější by bylo dát 1 a půl, ale to nejde a tak matematicky zaokrouhluji nahoru. ()

JohnSmith

Jedna hvězda za ženské půvaby, jinak je to film naprosto o ničem a s příšernými "hereckými" výkony. Zvlášť Berkley byla hodně špatná. ()

klima777

Paul Verhoeven lítá ode zdi ke zdi. Tentokrát nabídnul divákům poněkud jednotvárnou moralitu. Film je ve skutečnosti o chlup angorského kocoura lepší než pověst, která jej předchází. Normální nuda. ()

ghatos

Podhodnocený snímek. Pravda, Elizabeth Berkley někdy dost přehrává, ale dá se to vydržet. Dekadence Las Vegas dostatečně zaujme. 68%. ()

Autogram

Pretty Woman je tu možno krajšia ako originál a hlavne nám ukáže úplne všetko. Viac ako zmysel príbehu sa film sústreďuje na tanec, erotiku a celkom to stačilo, keď telá sú bezchybné a ani 20 rokov veku filmu na ňom nie je poznať. Keď aj celkovo mizerný príbeh začína viaznuť, nastupuje tanečné číslo, ktoré ma hneď prebralo. Film pozbieral klišé z rôznych žánrov, ale nemohlo mu to ublížiť. –––– A teď ukažte prsa! Je to šou hore bez, tak je sakra vyvalte! –––– Ty šaty jsou od Versajče. ()

ArdathBay

Pohled svérázného holanďana na Ameriku a její erotický showbussines. Lži, závist, pozlátko, osobní nevraživost, tanec, erotika, věk na kterém VELMI záleží, ostré lokty, přátelství, využívání, drogy, drahá auta a hlavně peníze. (Nádherně je to vidět u našich českých celebrit s současné době.) Děti v šatně, kterým je kolem 10 let a vidí svojí matku a její kolegyně polonahé to budou brát jako standard a člověk si říká : co se od té doby změnilo ? Nic a je to ještě horší ! O to myslím Verhoevenovi HLAVNĚ šlo a to nesmírně oceňuji - ukázat, že NIC není, jak vypadá na první pohled. Jinak obézní "maminka" a její vyskakovací poprsí a hlavně hlášky jsou výborné. Herečky mají SEXAPPEAL jako hrom a decentní erotika z obrazovky jen sálá a tak to mělo být. ()

Zagros

Showgirls není vyloženě špatný film, bohužel není ani nikterak dobrý. Jde o slabší příběh ze zákulisí showbyznysu, který ničím nepřekvapí a ani moc nedokáže strhnout. Výjimkou jsou pro mě obě hlavní rivalky, které své role obstojně zvládly a především se do nich výborně hodily. Pravdou je, že jsem film již mnoho let neviděl, ale dokáži si vzpomenout, že se mi obě ve filmu velmi líbily a některé scény se jim moc povedly. :-) K jedné hvězdě za film přidám ještě další dvě právě pro hlavní představitelky. ()

wosho

Kdo by tušil,že zvrhlí holanďan někdy natočí moralizující muzikál plný koz?Je to ambiciozní,naivní film,který je neprávem na černé listině.Rozhodně je to jeho nejhorší film,ale bavil jsem se u něj víc než u Muže beze stínu ()

cab

O pid lepsi nez beckove eroticke filmy, ktere tak casto okupuji pozdni vecerni hodiny na ceskych kanalech. Obdivuhodne prkerni a ploche herectvi je podtrhnuto jednim z nejhure napsanych scenaru vubec. Preze vsechnu negaci se snimku podarilo udrzet moji pozornost az do konce, cemu se doted divim. Proto davam stridmych 35%. ()

Trierova sága o souložení

Trierova sága o souložení

29.08.2012

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

13.04.2012

Alespoň prozatím. Je ale pravděpodobné, že studio Warner Bros. nakonec projekt The Maccabees zruší úplně. Důvod? Antisemitismus a hulvátství Mela Gibsona. Alespoň to tvrdí scenárista Joe Eszterhas.… (více)

Souboj blondýnek v Burlesce

Souboj blondýnek v Burlesce

11.10.2009

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008