Neodolatelná síla a ukrývaná nebezpečí lidské sexuality nejsou nikde tak evidentní jako za blýskavou fasádou Las Vegas. Erotický film Showgirls představuje "světovou metropoli hazardu, hříchu a vášně" prostřednictvím temných zákoutí jeho známých nočních klubů a vzrušujících vystoupení na tanečních molech. Je to svět vášní, moci a individuálních rozhodnutí, v němž má všechno - a všichni -svou cenu. (oficiální text distributora)

sehe odpad!

Niekedy treba absolútne vypnúť a v tom prípade je Showgirls to pravé.Dopozerala,ale myslím si svoje.Pruderna Amerika,ktorá zatkne i cikajuceho mladého muža za odhalovanie sa na verejnom priestranstve,tu predvádza chorý svet,pozlatko Las Vegas. ()

Martensson35

Moje dedukce je takováto: Režisérovi a scénaristovi nejspíš Berkleyová uhranula tancem a zjevem (je to fakt prcina, která se rodí jednou za generaci) natolik, že vsadili vše na ní v konstruktu jejich filozofie snímku o bezmezné nahotě a zbytek filmu se dobastlil podle učebnice jak napsat film z uměleckého prostředí alespoň na trojku. Hlavní hrdinka určitě tancovat a vrtět prdelí umí, bohužel herecký potenciál (pakliže nějaký byl) zůstal trestuhodně nevytěžen. Především jsem čekal jaké temné tajemství vystoupí zpoza fazóny namyšlené urážlivky, která se asi 20krát za film namyšleně otočí na podpadku a sebevědomě odkráčí ale moc mě to nepřesvědčilo. Inovativní pokus o ultramegahanbatý celovečerák obalený kolem jakéhosi přiběhu bohužel vyčpí na hlavní myšlence už v půlce a nebýt tam scéna v bazénu tak bych zbytek filmu jenom odzíval. Verhoevenovi jde líp násilí a alegorie společnosti než tohle, na druhou stranu myslím, že tady by pohořel každý. Takže díky za slepou uličku kinematografie, která bude mít už navěky čestné místo na půlnočních projekcích festivalů otrlého diváka. ()

Psycho.R

I mistr může mít slabší chvíli, u Paula Verhovena to bylo Showgirls, což je všeobecně známo. Chvílema jsem i věděl, v čem se skrývá jeho satira, bohužel však to má oproti jeho jiným filmům obří mezery a sdělení pouze slabé. Prostříhat to na 90 - 100 minut, tak by to nemuselo být tak táhlé. K hereckým výkonům se nechvi vyjadřovat, protože si nejsem jistý, zda nebyl záměr hrát to takto karikaturně, neboť nějaký ten dobrý herec tam je. ()

sup

Asi nejhorší poměr vzrušení/nahoty ve filmu, co jsem kdy zažil - nepočítáme-li Houston 500 - ale nenudil jsem se. ()

lift666

Radyo dává 2* za plno erotiky a dodává,že „o nic víc v tom filmu vlastně ani nejde“.Ono se taky není čemu divit,když erotika je to jediný,co ho zajímá,že?:-D Tenhle film je skvělé drama z jiného soudku než když 10tiletému klukovi zemře otec a z matky se stane alkoholička a pak musí překonávat překážky a podobný ptákoviny.Je potřeba vytvořit film i tohoto formátu.A já myslím,že se to Paulu Verhoevenovi povedlo. ()

keane

4/10 Verhoevena mám rád, ale tady fakt šlápl vedle; si snad nepřečetl scénář když se pro ten film rozhodl; sakra, mělo tohle vůbec scénář??? ()

Alojs

I Verhoeven má právo na úlet. I ten Verhoeven, v jehož snímcích teče krve jak z bravka... Tohle byl, přiznejme si, těžký úlet. Avizoval se další Základní instinkt, solidní drámo z prostředí proklatě dlouhých tyčí... ale... zůstalo jen u řádně hloupé story a silně naivní blondýnky. Přestože viděno dvakrát, důvody bych hledal jinde. V sexy materiálu. V ničem jiném. ()

Nikol10

Zcelá náhodou jsem ve večerních hodinách narazila na tento filmík. Nestačila jsem zírat. Neskutečně nesympatická,trapná hlavní hrdinka, chovající se jako spratek. Nesympatické vlastně všechny postavy. Hloupé dialogy,taneční čísla ujdou,ale nemohou zachránit celý film. Tupé dialogy a scénář,vlastně je to neskutečný brak! A to že to točil vcelku schopný režisér mi je fuk,víc jak jednu hvězdičku nedám.A to dám ještě k tomu za kostýmy. 52 % to tu má jen kvůli jménu režiséra,jinak si je absolutně nezaslouží. ()

mysiouxsie

Tak tohle je zcela mimo veškerá hodnotící měřítka, to je jasné. Navíc se zdá, že režisérovi zapadl scénář nejspíš někam za gauč. Přesto to jisté kvality má..tedy, půl hvězdičky za Ginu Gershon, které kouká neřest z očí..půl hvězdičky za tu druhou krásnou a pro mě dosud zcela neznámou blond herečku..a jedna hvězdička za ten soukromý taneček ve strip baru. ()

maeb

A mě se to taky líbilo. Akorát nevím, jestli to byl ten film ... nebo ty baby. Rozhodne jsem se bavil. ()

FrankieCZ

Když jsem na tenhle film odcházel, doufal jsem, že bude lepší náplní pátečního dopoledne, než sledování pachtících se spolužáků na středoškolském sportovním dnu. Zpětně hodnoceno to byla velice bláhová naděje. ()

lobodlak

Jako u Základního instinktu se musím zeptat, zda-li to má takový klasik jako Verhoeven zapotřebí. Ještěže dal potom světu Hvězdnou pěchotu. ()

PlysovyMacko

Jednoduchý príbeh tanecnice/stripterky vo Vegas a jej cesta na vrchol. Nevedela som ci mam s hlavnou hrdinkou sympatizovat, lebo tvrdila ze nie je kur*a, ale chovala sa tak. Vo filme je otvorená nahota a eroticke scény. Bavili ma tie machinacie za oponou, ale neviem ci sa hlavná hrdinka niekam posunula. ()

Marg

Průměrný film, proč ho všichni odsuzují? Možná proto, že od režíséra Total Recallu čekali trochu víc. Konec byl trochu do ztracena, ale celkově 2-3 hvězdičky. Takže o prsa za 3.:-) ()

Trierova sága o souložení

Trierova sága o souložení

29.08.2012

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

13.04.2012

Alespoň prozatím. Je ale pravděpodobné, že studio Warner Bros. nakonec projekt The Maccabees zruší úplně. Důvod? Antisemitismus a hulvátství Mela Gibsona. Alespoň to tvrdí scenárista Joe Eszterhas.… (více)

Souboj blondýnek v Burlesce

Souboj blondýnek v Burlesce

11.10.2009

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008