Seznamte se, Joe Black

• slovenský

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Napodruhé jsem musel přidat hvězdičku. Snímek je sice (místy nahořklá) limonáda, ale herecké výjony jsou fantastické a Brad Pitt i Anthony Hopkins mají úžasné charisma. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=YifJ85wTwkU(20.12.2010)

Rozhodne dobrý film s dobrou atmosférou a zo zaujímavým námetom. Herecké obsadenie je skutočne luxusné, aj keď Brad Pitt vyzerá viac, no ... menej chlapsky. Ale zahral to skutočne dobre, rovnako tak aj Anthony Hopkins, ale hviezda plátna pre mňa bola aj tak Claire Forlani. Je to skutočne dobrý film, perfektne zrežírovaný a hudobne romanticky zabalený zabalený, ale aj keď dĺžka filmu je skutočne neskutočná, film ma prekvapivo nenudil a dokonca vo mne niečo zanechal. Film ma zaujal po celú dobu, ale tie dialógy a niektoré chovanie postav, mi trošku vadilo, čo je asi jediné mínus. 70% - 3*(13.3.2013)

Opravdu nevím co tím chtěl kdo říct...Příběh by díky dvoum liniím vydal na dva filmy a jako celek to bohužel působí nesmírně nudně!(28.6.2002)

Tenhle filmek mám rád. Proč? Působí na mě něčím co se mi líbí a Brad Pitt jako smrt :o))(3.6.2004)

Tahle role ledovému krasavci Bradu Pittovi vážně sedne nejlépe. Je skvělá Smrt! A Claire Forlani zase nádherně ztělesňuje Život s jeho celou křehkostí. K tomu ještě Anthony Hopkins jako ten, pro kterého Smrt přichází. Nemá to chybu, i závěrečné scény zvolily smysluplný konec. Jen ty tři hodiny jsou trochu moc.(13.10.2003)

• - Na závěrečné oslavě zaznívá motiv známé písně Louisa Armstronga - What a Wonderful World. (cheyene)

• - Film měl v kinech nezvykle vysokou návštěvnost, protože šlo o jeden z prvních, ke kterému byla v kině připojena upoutávka na film "Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba". Výsledkem byla zvýšená návštěvnost fanoušků, kteří si kupovali plné vstupné, aby shlédli pouze trailer. (don corleone)

• - Předlohou pro film se stal snímek Death Takes a Holiday z roku 1934. (Cetnik_42)