Seznamte se, Joe Black

• slovenský

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Průměrný příběh, nadprůměrní herci, geniální hudba.(19.4.2010)

Opravdu nevím co tím chtěl kdo říct...Příběh by díky dvoum liniím vydal na dva filmy a jako celek to bohužel působí nesmírně nudně!(28.6.2002)

Sir Anthony Hopkins je Pan Herec, Brad Pitt - cukroušek k sežrání, ťuťuňuňu - jestli si pro mě smrťák nakluše v téhle podobě... no hrůůůza třepe kurníkem:-). Claire Forlani... já ty mladé hezké herečky nějak nesleduju, mám ráda starší, nepříliš pohledné rašple:-). Film samotný je děsivě dlouhý, zkrátit to o třetinu by nebylo vůbec marné. Mojí mamce se "Meet Joe Black" ohromně líbilo, já jsem do toho ještě asi dostatečně nedospěla. Zatím mě repete filmu neláká... třeba časem - v klimakteriu, v důchodu, čertví. Rozhodně nevšední, zvláštní podívaná.60%(5.11.2008)

Docela prijemny romanticky drama, ktery je navic ozvlastneny trochou toho tajemna, coz je fajn. Co uz tak fajn neni, je delka. Nemuzu rict, ze bych se nudil, jen mi ta delka prisla zbytecna, to samy se dalo zvladnout za dve hodinky, treba ta linie s fuzema podniku se mohla vyhodit. Dalsi vec, co mi krapet vadila, ze ackoliv Forlani hraje slusne a je pekna, 90% jejich scen s Pittem hraje jak straslivou tragedii, kdy se tragicky tvari, porad si koukaj do oci a podobne a snazi se o strasnej dojak. Jinak filmu nemam moc co vytknout, hudba je fajn, jen by mohla bejt ruznorodejsi, Pitt at uz to byl ucel nebo ne, je topornej presne tak, jak je potreba a misty to je i vtipny a Hopkins je tradicne super. Nebejt Pittovo postavy, tak by to asi tak pusobivy nebylo, ale takle to je na pekny 4*.(20.12.2007)

Má to zvláštní feeling, pocit smíření a respektu se nese celým filmem. Líbí se mi, že Joe jako smrt nezapomíná, co je zač, i když je zmítaný city. Žádný dialog mi nepřipadá dlouhý ani krátký. Je přesně takový, jaký má být. Škoda, že nevím, co ukázal Joe té stařeně. Asi se to dozvím, až se s ním seznámím...(1.1.2003)