poster

Seznamte se, Joe Black

 • USA

  Meet Joe Black

 • slovenský

  Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *

  Kdo tady viděl Der müde Tod, co?(6.2.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Thomas Newman: 1. Yes ,2. Everywhere Freesia ,3. Walkaway ,4. Meet Joe Black ,5. Peanut Butter Man ,6. Whisper Of A Thrill ,7. Cheek To Cheek - Chris Boardman ,8. Cold Lamb Sandwich ,9. Fifth Ave. ,10. A Frequent Thing ,11. Death And Taxes ,12. Served Its Purpose ,13. Sorry For Nothing ,14. Mr. Bad News ,15. Let's Face The Music And Dance - Chris Boardman ,16. The Question ,17. Someone Else ,18. What A Wonderful World - Chris Boardman ,19. That Next Place ,20. Somewhere Over The Rainbow/What A Wonderful World - Israel Kamakawiwo'ole ,(14.5.2011)

 • Tyler
  ****

  Krásný film...Nemám moc co vytknout - "Seznamte se, Joe Black" na mě silně zapůsobilo, svojí atmosférou, pomalým tempem a něčím za tím vším...Něčím, co se hodně špatně popisuje, ale cítím to...Herecké výkony jsou vynikající, od neskutečného a velice příjemného Anthonyho Hopkinse, přes správně tajuplného a podivně nejistého Brada Pitta, citlivou a nádhernou Claire Forlani (ach bože, ten její pohled!), až po Marcii Gay Harden a všechny ostatní...Teď si uvědomuji, že píšu v tomhle komentáři naprosto zbytečné věci - tenhle film musíte vidět a prožít ho sami...(8.6.2005)

 • cheyene
  *****

  Seznamte se, Joe Black alias Sedmá pečeť ve 20. století bez depresivního tónu a nějakých výraznějších metafor. Přesto jde však o film, který dovede diváka potěšit. Hlavní trio - Pitt, Hopkins a Forlani - rozehrává velmi poutavý příběh, jenž nemá žádná výrazně slabá místa. Herecké výkony jsou hodny diváckého uznání, zejména bych vyzdvihl Pittovo pojetí Smrti v živém světě, chcete-li, světě živých. K zamyšlení: Chtěli byste se setkat s Joe Blackem? ;) Zajímavost: Na oslavě zaznívá motiv známé písně Louis Armstronga - What a Wonderful World. Nedostatek? - Bradu Pittovi se sám od sebe mění účes. Takřka v průběhu celého filmu se mu v jednotlivých záběrech mění vlasy, přestože není nikde v záběru vidět, že by se je jakkoliv upravil (např. rukou). Když se na to zaměříte, tak si toho všimnete...(3.11.2009)

 • Phobia
  ***

  Sir Anthony Hopkins je Pan Herec, Brad Pitt - cukroušek k sežrání, ťuťuňuňu - jestli si pro mě smrťák nakluše v téhle podobě... no hrůůůza třepe kurníkem:-). Claire Forlani... já ty mladé hezké herečky nějak nesleduju, mám ráda starší, nepříliš pohledné rašple:-). Film samotný je děsivě dlouhý, zkrátit to o třetinu by nebylo vůbec marné. Mojí mamce se "Meet Joe Black" ohromně líbilo, já jsem do toho ještě asi dostatečně nedospěla. Zatím mě repete filmu neláká... třeba časem - v klimakteriu, v důchodu, čertví. Rozhodně nevšední, zvláštní podívaná.60%(5.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace