poster

Seznamte se, Joe Black

 • USA

  Meet Joe Black

 • slovenský

  Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimli
  ****

  Má to zvláštní feeling, pocit smíření a respektu se nese celým filmem. Líbí se mi, že Joe jako smrt nezapomíná, co je zač, i když je zmítaný city. Žádný dialog mi nepřipadá dlouhý ani krátký. Je přesně takový, jaký má být. Škoda, že nevím, co ukázal Joe té stařeně. Asi se to dozvím, až se s ním seznámím...(1.1.2003)

 • Fr
  *****

  Je to velká rodina. Vše se točí kolem Williama Parrishe a jeho 65. narozenin. Aspoň to tak vypadá. Ten den je od rána pro mediálního magnáta jinej. ,,Zemřu?“ ,,Ano!“ Jde si pro něj Smrt. Tuto situaci zřejmě neovládne. Ale BUDOU mít spoustu času...... . Ač to takhle nevypadá, je to milej film. Z romantických, můj nejoblíbenější. Skvělá hudba podbarvuje vynikající dialogy, které pronášejí výtečný A.Hopkins, charismatický B.Pitt a ve své rozpačité poloze krásná Claire Forlani. Pro mě je nezapomenutelná scéna v nemocnici a rozhovor mezi stařenou a smrťákem Pittem. A co teď uděláme? To příjde samo.(21.8.2006)

 • movie
  ***

  Opravdu nevím co tím chtěl kdo říct...Příběh by díky dvoum liniím vydal na dva filmy a jako celek to bohužel působí nesmírně nudně!(28.6.2002)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $142,940,100(9.12.2006)

 • paascha
  ****

  Já vím, že to je velekomerční megadoják, který byl natočený jen proto, aby slil dohromady finanční zisky za účast Pitta a Hopkinse v jednom filmu. Ale je to i film, který má nápad a vtip a musím objektivně uznat, že když nevím, na co koukat, na tohle můžu. Mimo jiné je to jeden z filmů, které, alespoň podle mého, rámovaly kvalitnější část tvorby Brada Pitta. Hopkins zde působí velmi klidně a nenápadně, jako zjevení ze sna pak zazářila překrásná Claire Forlani. Její oči a úsměv jsou prostě nezapomenutelné.(19.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace