Seznamte se, Joe Black

• slovenský

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1998, 178 min

Výborná tříhodinová romantika, která nenudí a donutí k zamyšlení. Nezní to trochu přitažené za vlasy? Zní, ale je to pravda. Tříhodinový film, jehož polovinu rozpočtu sežral závěrečný pětiminutový ohňostroj, nezní to trochu přitažené za vlasy? Zní, ale je to pravda. Film, kde Brad Pitt v herectví překonává Anthony Hopkinse. Nezní to trochu... A přesto si film neodnesl z žádného předávání cen nějaké výraznější ocenění. Thomas Newman se osvědčil již tolikrát, že i jeho stá první variace na totéž se neoposlouchá a dodává filmu takové to tajemné kouzlo, jeho hudba musí být magická. Claire Forlani patří mezi to nejkrásnější, co kdy filmové plátno nabídlo a o hereckých výkonech jsem se zmiňoval (snad ještě zmínit Jeffrey Tambora). Obrovské překvapení a zasloužené plné hodnocení.(27.12.2007)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $44,619,100Tržby Celosvetovo $142,940,100║ úžasne zostavený príbeh, klenot, romantická seanca /95%/(13.1.2006)

Opravdu nevím co tím chtěl kdo říct...Příběh by díky dvoum liniím vydal na dva filmy a jako celek to bohužel působí nesmírně nudně!(28.6.2002)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $142,940,100(9.12.2006)

Tenhle filmek mám rád. Proč? Působí na mě něčím co se mi líbí a Brad Pitt jako smrt :o))(3.6.2004)