Rosalinda (TV seriál)

Mexiko, 1999, 80x45 min

• AngelAngie

Vtipné.(28.5.2008)

• Marek1991

Thalíu som kedysi doslova "žral", tú telenovelu však nie. Toto je jedna z tých prvých na Slovensku známych telenoviel, ktorými to začalo. Komerčne spočiatku úspešné, nie príliš dlhé, avšak dejovo lacné a naivné.(20.4.2012)

• Rosalinda

Jedna hvězdička za Thalíu. Mám ji ráda jako zpěvačku. A navíc je to první telenovela, kterou jsem kdy viděla. Na to, že je to telenovela mexická, tak je to ještě slušné, protože ti co dokáží vyprodukovat za skvosty (narozdíl od Argentinců, kteří se neberou v tomto případě tak vážně, naopak), to jednomu sem tam zůstane rozum stát.(9.7.2011)

Telenovelu jsem sledoval na Markíze. Měli dobrý dabing, a mohl jsem si do sytosti zafandit spravedlnosti. Zlo tam bylo nepřehlédnutelné a právě bojovalo proti spravedlnosti, která měla velké potíže. Občas to už vypadalo, že spravedlnost je v takových úzkých, že sotva vyvázne a zbaví se zla. Ale když se síly spravedlivých začaly spojovat, tak zlu obstojně čelili, až ho ze seriálu vypráskali. Edivím se, že někdo z uživatelů csfd ví, že to byl odpad, ale neviděl určitě ani polovinu dílů. MEXIKO a jižní státy v Jížní Americe prostě telenovely umí, a sotva jim může konkurovat Ulice, Růžová zahrada či Letiště a podobné zdejší seriály, které jsou zde tak populární. Ale hold co dívák chce, tak to má.(27.8.2010)

Je to úžasná romantika a Thalía je prostě krásná a navíc k tomu ještě úžasně zpívá !!!(24.11.2014)

• Thalía

• - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - Herci měli k dispozici čtecí zařízení a také člověka, který před každou scénou přečetl text nahlas. Pak se udělala rychlá zkouška a hned se jelo naostro. (HappySmile)