• Stegr

20% - Thalía je pěkná ženská... :)(7.2.2008)

• Rosalinda

Jedna hvězdička za Thalíu. Mám ji ráda jako zpěvačku. A navíc je to první telenovela, kterou jsem kdy viděla. Na to, že je to telenovela mexická, tak je to ještě slušné, protože ti co dokáží vyprodukovat za skvosty (narozdíl od Argentinců, kteří se neberou v tomto případě tak vážně, naopak), to jednomu sem tam zůstane rozum stát.(9.7.2011)

• NinadeL

Tato telenovela Delie Fiallo měla nový přesah, dala se používat také jako reklama na CD Thalíe. Vy je ještě nemáte?(16.2.2011)

Je to úžasná romantika a Thalía je prostě krásná a navíc k tomu ještě úžasně zpívá !!!(24.11.2014)

• Djkoma

Na tomto seriálu si tv Nova dokázala udělat jméno nejhorší stanice, která pouští každou kravinu a ještě všechn odobrý co pustí do éteru rovnou předabinguje... :(((4.2.2005)

• - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - Herci měli k dispozici čtecí zařízení a také člověka, který před každou scénou přečetl text nahlas. Pak se udělala rychlá zkouška a hned se jelo naostro. (HappySmile)