Rosalinda (TV seriál)

Rosalinda

Rosalinda

Telenovela / Romantický

Mexiko, 1999, 80x45 min

Spolu s Esmeraldou a Ošklivkou Betty to patřilo ještě mezi mé oblíbené jako výplň volného času. Thálie krásná, příběh ucházející a v rámci těch telenovel, které se potom začali vynořovat jako houby po dešti, je to stále vyšší nadprůměr.(15.1.2009)

• Marek1991

Thalíu som kedysi doslova "žral", tú telenovelu však nie. Toto je jedna z tých prvých na Slovensku známych telenoviel, ktorými to začalo. Komerčne spočiatku úspešné, nie príliš dlhé, avšak dejovo lacné a naivné.(20.4.2012)

• haushinkaa

Dokonalá kravina... Slovo "kravina" nevystihuje moje znechucení, ale nechci být vulgární, i když tahle pipka si to zaslouží...(28.4.2008)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

• - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)