poster

Rosalinda (TV seriál)

 • Mexiko

  Rosalinda

 • Slovensko

  Rosalinda

Telenovela / Romantický

Mexiko, 1999, 80x45 min

 • Fallen_One
  odpad!

  To bylo o tý velrybě ne?(6.3.2009)

 • Marek1991
  odpad!

  Thalíu som kedysi doslova "žral", tú telenovelu však nie. Toto je jedna z tých prvých na Slovensku známych telenoviel, ktorými to začalo. Komerčne spočiatku úspešné, nie príliš dlhé, avšak dejovo lacné a naivné.(20.4.2012)

 • duklak2
  ****

  No tak vážení, sice je to telenovela, ale buďte upřímní a nestyďte se za svoje hodnocení. Osobně si myslím, že plno z vás by dalo alespoň dvě hvězdy. Jenomže jste uviděli samej odpad a tak nechcete být pozadu. To by mě vážně zajímalo, kolik kdo viděl z vás dílů, nebo to jen tak házíte hned do odpadu, aby jste měly více hodnocení? Myslím, že ano. Ale je to přeci jenom vaše věc. Koukáte co? 4 hvězdy a to myslím vážně. Nikdy na ni nezapomenu. Na koho? No přece na nádhernou mexickou herečku a zpěvačku Thalii. Psal se rok 2003 a já skončil se školou. Nudil jsem se doma. A najednou se to stalo. Co? Pustil jsem NOVU a tam jsem uviděl příběh, který mě úplně odrovnal a to jsem do té doby veškerými telenovelami pohrdal. Tahle mě úplně uchvátila a dodnes lituji toho, že jsem neviděl úplně každý díl. Velmi dobrá hudba. Postavy Valerie, služebnice Berthy a Mizériase byly též dokonalé. Velice se mi líbila postava Rosalindina bratra Beta, který hrál flákače a zloděje. Partner Rosalindy Fernando José, který hraje výborně na piano, mě jako jeden z mála chlapů velmi dojal:-). A být ženou, tak nevím, nevím. Spolu s telenovelou, která se jmenovala Vypůjčené životy, je Rosalinda má další nej.(13.11.2008)

 • - Herci měli k dispozici čtecí zařízení a také člověka, který před každou scénou přečetl text nahlas. Pak se udělala rychlá zkouška a hned se jelo naostro. (HappySmile)

 • - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

 • - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace