Rosalinda (TV seriál)

Rosalinda

Telenovela / Romantický

Mexiko, 1999, 80x45 min

• Rosalinda

Jedna hvězdička za Thalíu. Mám ji ráda jako zpěvačku. A navíc je to první telenovela, kterou jsem kdy viděla. Na to, že je to telenovela mexická, tak je to ještě slušné, protože ti co dokáží vyprodukovat za skvosty (narozdíl od Argentinců, kteří se neberou v tomto případě tak vážně, naopak), to jednomu sem tam zůstane rozum stát.(9.7.2011)

• Fallen_One

To bylo o tý velrybě ne?(6.3.2009)

• AngelAngie

Vtipné.(28.5.2008)

Spolu s Esmeraldou a Ošklivkou Betty to patřilo ještě mezi mé oblíbené jako výplň volného času. Thálie krásná, příběh ucházející a v rámci těch telenovel, které se potom začali vynořovat jako houby po dešti, je to stále vyšší nadprůměr.(15.1.2009)

Jedna z lepších telenovel. Především díky Thalíe a jejím songům.(6.7.2011)

• - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - Herci měli k dispozici čtecí zařízení a také člověka, který před každou scénou přečetl text nahlas. Pak se udělala rychlá zkouška a hned se jelo naostro. (HappySmile)