poster

Rosalinda (TV seriál)

 • Mexiko

  Rosalinda

 • Slovensko

  Rosalinda

Telenovela / Romantický

Mexiko, 1999, 80x45 min

 • Rosalinda
  *

  Jedna hvězdička za Thalíu. Mám ji ráda jako zpěvačku. A navíc je to první telenovela, kterou jsem kdy viděla. Na to, že je to telenovela mexická, tak je to ještě slušné, protože ti co dokáží vyprodukovat za skvosty (narozdíl od Argentinců, kteří se neberou v tomto případě tak vážně, naopak), to jednomu sem tam zůstane rozum stát.(9.7.2011)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Já jsem musela mít tak smutné dětství, že jsem se mohla kdy podívat na jediný díl bláznivé rádoby zpěvačky Rosalindy.. fuj.(4.3.2011)

 • Djkoma
  odpad!

  Na tomto seriálu si tv Nova dokázala udělat jméno nejhorší stanice, která pouští každou kravinu a ještě všechn odobrý co pustí do éteru rovnou předabinguje... :(((4.2.2005)

 • kleopetra
  odpad!

  nedokázala jsem se dívat déle než 10 minut... MOžná by tam mohlo tedy býtě něco úchvatného, co jsem přehlédla, ale myslím, že ne...(15.12.2008)

 • WANDRWALL
  ****

  Telenovelu jsem sledoval na Markíze. Měli dobrý dabing, a mohl jsem si do sytosti zafandit spravedlnosti. Zlo tam bylo nepřehlédnutelné a právě bojovalo proti spravedlnosti, která měla velké potíže. Občas to už vypadalo, že spravedlnost je v takových úzkých, že sotva vyvázne a zbaví se zla. Ale když se síly spravedlivých začaly spojovat, tak zlu obstojně čelili, až ho ze seriálu vypráskali. Edivím se, že někdo z uživatelů csfd ví, že to byl odpad, ale neviděl určitě ani polovinu dílů. MEXIKO a jižní státy v Jížní Americe prostě telenovely umí, a sotva jim může konkurovat Ulice, Růžová zahrada či Letiště a podobné zdejší seriály, které jsou zde tak populární. Ale hold co dívák chce, tak to má.(27.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace