Fate/kaleid liner Prisma Illya - 2wei!

(série)
  • Japonsko Zwei! (více)

Epizody(10)

Myslivir

Inu, k jakémusi posunu skutečně došlo - žánrově se z Illyi stal v podstatě řadový slice of life, takže tempo je o něco vyrovnanější. Hrdinky chodí do lázní, účastní se školní výuky, chodí do lázní, občas se perou nebo jinak lelkují a chodí do lázní. Fanservisu znatelně přibylo a občas člověk při sledování skutečně riskuje příjezd zásahové jednotky. Ovšem co na tom, že hlavní hrdinky k sobě mají podezřele blízko. Stačí si vygooglit nejsledovanější kategorii na Pornhubu, a hned má člověk tušení, odkud asi vítr vane. Krapet přes čáru však už jsou narážky na incest, jež by byli v pořádku pouze v případě, že by se děj odehrával v Alabamě. Jakožto mírný masochista jsem ale v Illyi hledal spíše práci se světotvorbou - magický systém a fikční svět tu obohacován skutečně nějak je a nové postavy jsou zábavné/zajímavé. Jenže nic z toho bohužel nestačí, aby se druhá série vyprostila ze sevření průměrnosti. ()

kubka4

Oproti první sérii docela změna, ale i tak mě to pořád baví. Je to vtipné (ta doktorka to doopravdy zabila), milé, místy poněkud "creepy" (obzvláště pokud uvážíme, že je těm holkám deset let!), ale i napínavé a docela akční. I na nějaký ten pěkný souboj dojde. Rozhodně to není anime pro každého, ale mě vyhovuje. - 90% ()