Americký ninja 3

Harry Alan Towers

Scénografie:

Ruth Strimling
  • Wacoslav1

Po extrémně špatný dvojce jsem šel i tak do bídný trojky. No aspoň se mi to nechtělo každou chvíli vypnout, ale ani tak žádnej zázrak.Jedno poleno (Dudikoff) nahrazeno ještě větším (Bradley) ale aspoň se umí bitkařit.35%(23.11.2014)

• Xmilden

Může být divák vůbec přísný na film, kde scénář nebyl nikdy napsán, natáčení trvalo 2 dny, nejvíc peněz padlo na oblečení. Bohužel nezbylo na oblečení pro Steve Jamese, protože ten si vždycky vrch sundá. Obhajobou snímku by měl zůstat fakt, že ani jeden z účinkujících se nikdy herectví nevěnoval. Na závěr by mě zajímalo jestli zůstali na světě nějací Ninjové i pro 4. díl. Protože po 3 filmech jsou již poměrně solidně ohroženým druhem.(1.1.2014)

• Gemini

Není proč s tímhle filmem ztrácet čas. Žádný pořádný děj, žádná logika, nic zábavného z prvních dvou dílů. Prostě k ničemu.(26.5.2005)

• PetrPan

Plivat na tenhle film by bylo velmi jednoduché, pokusím se tedy shrnout alespoň několik pozitiv. Za prvé kvituji vysokou hygienickou úroveň filmu, na zářivě bílých slipech Steva Jamese při scéně na pláži jsem ani při osminásobném přiblížení neobjevil ani skvrnku. Za druhé tu je několik naprosto unikátních bojových scén, které jinde neuvidíte, ninja podávající soupeři nunčaky, ninja čekající až si soupeř připraví šavli k odražení či ninja naskakující na ležícího soupeře s nožem tak nešťastně, že se píchne do břicha a umře. Při poslední zmiňované akci mne napadlo, zda onen maskovaný chlapík nechtěl něco jiného než útočit... A v neposlední řadě považuji za velké plus třetího amerického bojovníka i vlastní zjištění, že stále je možné zhlédnout větší filmovou sračku než tu, kterou doposud považujete za nejdokonalejší očistný zážitek. Americký ninja 3 si ale svůj primát asi ponese dlouho.(10.7.2015)

• corpsy

Súboj s ninjami a potom súboj s ninjami a popri tom súboj s ninjami. To by bolo asi tak všetko.(23.8.2010)

• - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)

• - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)

• - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)