Nejúžasnější videa světa

(pořad)
  • Česko Neuvěřitelný svět katastrof (více)
všechny plakáty

Nejúžasnější videa světa jsou klipy, ve kterých jsou lidé blizoučko smrti, ale přežijí. Zajímavé je, že se pořad skládá z amatérsky natočených videí. Vždycky na konci je komentář toho člověka, který málem zemřel. (Vojtino)

Riker

Máte dvě možnosti: 1) koukat na Nejúžasnější videa světa 2) brouzdat po youtube .... a možná třetí: 3) brouzdat po tn.cz :-))) ()

darkdaze

Vidím jedno video, řeknu si úžasné...ale pak přijdou další a další a začínám se nudit. Pořád ten stejný scénář - "hrdinovi" se nikdy jakoby zázrakem nic nestane... já mám radši realitu. Proč raději neukáží kolik lidí v těch daných situacích zemřelo? ()

jiziczek odpad!

Splácanina nekvalitních video nahrávek, které jsou vpodstatě všechny stejné. Navíc rádoby dramatický komentář, který ani neodpovídá realitě (např. vidíme boční náraz, ale čelní vyzní dramatičtěji...). Možná to funguje na Američany, na mě ne. ()

aronofsky

Všechny tyhle pořady jsou takříkajíc „na jedno brdo”. Někdo něco natočí a oni to asi 6 krát za sebou zopakují. Toť zábava na dvacet minut. ()

mikul

Na tomto ...seriálu... se mně v první řadě nejvíce líbí ten název, první díl velice slibný, druhý taky, ale ve třetím je to podobné jako u Shreka, vidíte to, co už jste několikrát viděli. Na druhou stranu, co tam pořád dávat- neustále policejní honičky, napadení zvířetem, přestřelky, formule, motorky.....ale myslím, že kdo třeba nesleduje televizní noviny, tak to může být dobrá zábava:-) ()

ARTchaoos

Dal by som tomu 3a pol* ale kedže taká voľba nieje dávam 4* pretože tento seriál bol dosť originálny, zaujímavý a pútavý vždy som sa naň tešil .....[chaoos] ()

krveziznivec

Je to docela sranda, ale nějaký ty videa jsou strašný blbosti. Koho zajímá, že se nějaký dvě ženský popraly na soutěži miminek ? :) ()