Epizody(5)

Je rok 1981, začátek nového desetiletí a Ritchie (Olly Alexander), Roscoe (Omari Douglas) a Colin (Callum Scott Howells) začínají nový život v Londýně. Mladé homosexuály, kteří se zpočátku vůbec neznají, a jejich nejlepší kamarádku Jill (Lydia Westová) svede osud dohromady a oni brzy začnou navzájem sdílet svá dobrodružství. Světem se však šíří nový virus a životy našich hrdinů jsou vystaveny zkoušce, jakou si nikdy nedovedli představit. Desetiletí ubíhají a oni dospívají ve stínu AIDS, odhodláni žít a milovat vášnivěji než kdy dřív. (HBO Europe)

hussky

Po delší době jeden z nejlepších miniseriálů, co jsem viděl. Celkově má tento seriál 5 dílů, ale o co je kratší, o to je emotivnější. Sice je seriál začleněný do 80 let, nicméně svým obsahem přesahuje do dnešní hektické doby. Jedna věc se bohužel nezměnila a to, že AIDS je stále nevyléčitelná nemoc. Příběhy mladých lidí, kteří se nakazili HIV, časem dostali AIDS a zemřeli, to je opravdu hodně emotivní záležitost. Vše končí posledním příběhem mladého kluka, který také umírá nejen v souvislosti s AIDS, ale také tím, že nikdy neřekl svým rodičům skutečnou pravdu o tom, kým skutečně je až v nemocnici, když už bylo pozdě. Styděl se tak moc za to kým je, že si nemohl přivést svého partnera domů, tak se raději začal stýkat s více a více kluky, než se nakazil. Skvěle je seriál zrežírovaný a ten děj, to je prostě bomba. Měli by to povinně vysílat na všech školách jako prevenci. ()

hanca.uh

Tak tohle mě fakt mooooooooc bavilo! Škoda, že má seriál jen 5 kratších epizod, ale určitě se podívám na scénáristovi předešlé seriály, které vypadají také velmi slibně. 5 *. ()

Dejvidas odpad!

Negri a buzeranti vsech zemi, spojte se! Nechutna masirka poplatna dobe sveho vzniku a mistni progredivni snowflakes z toho hykaji blahem v domneni,ze jim to doda punc odusevnelosti. Jdete fakt do hajzlu.. ()

planetta

Uff. Toto má na viac ako len na 5* Britská súčasná tv produkcia je absolútne top. HBO and Channel 4 you are amazing! ()

Majestic

Neskutečně emotivní a parádně obsazená minisérie, kterou svým zpracováním může HBO s klidem zařadit mezi minisérie typu Černobyl. Nejednou jsem musel zatlačit i slzu. Přesně kvůli takovým minisériím jsem ještě na HBO nezanevřel. Díky. ()

davidh76

Hustý serial. Az brutalni vyvoj nekterych postav (matka). Je az neuveritelne, ze se vse obeslo bez patosu a je servirovana cista radost i smutek. ()

drkaldj

Minisérie která stojí za podívání. Dostanete různorodé charaktery (které samozřejmě mají jedno společné) a pokud vydržíte dokoukat alespoň 3 epizody, jsem si jistý že vás seriál chytne. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD