V roce 1916 bylo Rusko v kritické situaci. Car Mikuláš II. byl nucen odjet do války. V jeho nepřítomnosti řídila stát carevna Alexandra Fjodorovna, která sluchu dopřávala v hojné míře radám Rasputina, který ji ovládal a prakticky ji nařizoval, co má dělat. Svým skandálním životem Rasputin diskreditoval carskou rodinu. Proto se rozhodla skupina hodnostářů carského Ruska Rsputina odstranit. (oficiální text distributora)

Tormentor665

Tomuhle nelze nedat pět hvězdiček. Úchvatné scény, ze kterých mrazí v zádech. Rasputin je snad děsivější, než ve skutečnosti. Bordel páchnoucí ejakulátem na sto honů nemůže zapřít vyhasínající plémě Romanovců. Ukamenujte si mě, ale kdyby je nevyhladili, tak utrpení jejich rodu přetrvá dále, a to by svět možná ještě bolelo. ()

joelly01

Peterenko fenomenalni, jako Rasputin neprekonatelny. Rezie Elem Klimov kvalitka. Nevim, co bych zde vytkla, procez vpaluji plnou palbu a raduju se ze po milionech letech kdy mam den jen pro sebe jsem sahla po tady tomhle vybornem filmu. Zitra bysem chtela dat Stalkera, ale jsou tam miniaturni titulky a jsem v nove praci ucetni zjistila ze jsem slepa jak patrona a pro bryle jsem si jeste nesla. To je muj osud! ()