Osmiletá Jenny (Violet McGraw) se neustále vyrovnává s hádkami svých rodičů Maggie (Mamie Gummer) a Jeffem (Rupert Friend). Uniká proto do vymyšleného světa se svými loutkami. Když její matka tragicky zemře, snaží se Jeff začít znovu a lépe. Do života jim vstupuje i chůva Jenny, která s nimi tráví více času. Po smrti Maggie se ale v dome děje něco nadpřirozeného. Loutky ožívají, po domě se objevují děsivé stíny a přízraky a Jenny je jediná osoba, která je vidí. (Streeper)

Stumbleine

Jedna hvězda navíc za scénu s mimem na chodbě. Uprostřed noci jsem si málem nasral do kalhot, jak to bylo báječně creepy; https://m.youtube.com/watch?v=P0eMLsGfbVU ()

BlondJames

Za tu grafiku jakožto umělec musím dát hvězdu nahoru, protože kreslíře si našli opravdu parádního.. No ale zbytek by se spíše hodil na Tv film, protože i když tam byla pointa tak to celkově působilo nějak moc hroceně, jelikož to natahování a sálodlouhé záběry na "hrůzostrašné" masky na mě působily tak, jakoby se režisér snažil nahnat čas tam, kde to ani nejde. Každopádně oba hlavní herci, dcerka a otec mi byli velmi sympatičtí, až na matku (dceru M.Streep), ta je mi celkově nějak proti srsti, nejspíš proto, že mi připomíná obézní Paris Hilton a to dokonce i všema těma jejíma "mimikama"(jestli nějaké vůbec má) prostě mě tam iritovala, a nedokázala jsem si k ní najít sympatie ani v záporné roli. ()

B3n

Nie je ťažké uhádnuť, kto je vrahom, ale na tom nezáleží. Je to klasický horor s priehľadnou zápletkou, dobrou atmosférou, štandardnými hereckými výkonmi a plkotajúcimi zvukmi príšery. Čo viac si želať, jednohubka ako vyšitá. ()

SpicyNugget

Jeff a Maggie jsou manželé, ale vůbec si nerozumí. Celý dny nemají na práci nic lepšího, než se hádat před svou osmiletou dcerkou. Manželství skončí rozvodem a tahanicí o malou a o prachy (jako obvykle). Ovšem telefonovat při cestě městem se nevyplatí, nečumíte na cestu a holt vás sundá auto. Po smrti maminky se malé dcerce začína zjevovat její duch, který chce satisfakci… Velice slabá pohádka. Happyend mě nasral, laciné zpracování mě nudilo. Přitom ten námět vypadal suprově a dalo se z toho vytěžit hodně. Jediné, co mě vyděsilo, byl šílený pruhovaný akrobat a maska ducha. ()

Emperor1

Podle mě podhodnocené dílo, netvrdím, že se jedná o kdovíjaký horor, ale atmosféru to mělo pěknou, creepy scény taky ušly, téma nijak zvlášť originální, ale zpracování vůbec ne tak špatné. Podle mě slušná duchařina, jeden z mála filmů, u kterého jsem rád, že jsem se nenechal odradit nízkým hodnocením. ()

TesterX

Tak a mame tu dalsi horurek, kde je dite, ma se strasit v dome a tak. No, hned na zacatek je potreba rict, ze se tu vubec nestrasi, respektive zanru horroru aby clovek pohledal, jak se rika. Na druhou stranku, kdyz uz jsem sledoval propracovane uvodni titulky, rikal jsem si, ze tohle bude minimalne prumer. A ano - je to prumer. Herci jsou sympaticti, natocene to je v ranku drazsi film, uplne to nenudi, jen jediny problem je ten, ze to jednoduse nevystrasi. Proste to neni horror. Ma to zapletku a rozuzleni a tak, ale tady ku*va neni jedina scena, ktera by vas mela vylekat, vystrasit, ohromit, do pi*y vubec nic - a to samozrejme s ocekávanim toho, ze si nase*ete do gati srazi tento snimek na dno kanalu, byt to jinak je koukatelny a neurazejici. ()

suffragium

Nepříliš zajímavá duchařina s pointou, kterou lze uhádnout nejpozději ve druhé třetině filmu. Pomalý rozjezd by mohl slibovat stupňující se napětí, kdyby se tam cosi jako napětí opravdu objevovalo. Přitom slibné momenty tu skutečně jsou: překvapivá nehoda, komiks coby profesní prostředí hlavního hrdiny, komplikované rodinné vztahy atd. Ale příběh, který by měl drajv nebo který by byl dokonce děsuplný, se z toho vymáčknout nepodařilo. Chtělo to víc přitlačit na pilu a vyždímat z postav více úzkosti, více strachu a více slz. Škoda. Ale na zabití jednoho odpoledne dobré. ()

PuppetMistr

Režisér William Brent Bell ( Wer, The Boy 1 a 2, a Dabel v těle) natočil docela slušný demonický horor. Neříkám že to je super horor. Ale mnělo to fajn scenář a dobrý děj. Zajímave rozuzlení na konci filmu. Začínají herečka Violet McGraw která ztvárnila malou roli Yeleny v Black Widow se mi tady libyla. Příští rok hraje v novem hororu MEGAN 2023. Rupert Friend kterého sem viděl v Obi wan Kenobi byl taky skvělí. A na herecku Madeline Brewer sem zvedavý v dalších dvou hororech co natočíla. William Brent Bell je dobrý režisér. Teším se na jeho další film na který se těším nejvíce Sirotek První obět 2022. ()