foto

Adriana Bajtková

  • nar. 7.5.1989 (27 let)
    Bílovec, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Zpěvačka a herečka Adriana Bajtková, pochází ze Studénky a už od dětství se věnuje hudbě. Od svých pěti let docházela na Základní uměleckou školu na hodiny tance, klavíru a zpěvu. Studovala na Církevní konzervatoři v Opavě obor – sólový zpěv a již při studiu začala vystupovat v divadle a zpívat na různých pěveckých soutěžích (finalistka ZlínTalent 2005).

Divadelní praxi započala ve Slezském divadle Opava, kde tři roky hostovala v baletních představeních a v divadle Jiřího Myrona v Ostravě v muzikálu Marguerite. Zrežírovala a hudebně nastudovala také dětský muzikál při ZUŠ Fulnek.

K filmu se dostala poprvé v roce 2008, kde si zahrála epizodní roli komorné v ruském filmu Pushken. První větší šanci, ale dostala od režiséra Tomáše Magnuska ve filmu BASTARDI 3, kde ztvárnila roli sociální pracovnice. Nyní, kromě natáčení, vystupuje v různých muzikálových scénách v Praze.

tramptramp

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace