Lhář, lhář (1997)

Nejdriv mi to tak skvely nepřišlo , ale kdyz se na to vzdycky divam jakmile to bezi v tv a vzdycky me to bavi, tak zvysuju ze tri na ctyri

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

Uspokojive pomale s atmosferou. Zadne sbesile strihani a akce. Rezije jako od Hitchcocka. Nemam problem s vaznou roli Mr. Beana, al casto jsem si predstavoval, jak by to hral Gabin.

Sherlock (2010) (seriál)

Hodnoceni prvních trech serii je za 5. Temer dokonale. Nicmene posledni rada je strasliva. Po dvou dilech maximalne za dve hvezdy. Chaos, spatna rezie - první dil delal studentik bez talentu a druhy je onanistcka hruza. Musim rict, ze sledovani byla ztrata casu.

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Velmi zabavne. Diky Arniemu jeste lepsi. Ma to spad, je to dobre natocene, spousta dobrych typku a vtipku. Nizke hodnoceni je mi zahadou.

Diktátor (2012)

Mainstreamove nejprijatelnejsi Cohen. Hromada legrace , ktera me bavi.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Seriál běží v TV už poměrně dlouho a mě se do něj nechtělo, kvůli nesympatickému Caviezelovi. Jenže minulý týden začali zase od jedničky, tak jsem tomu dal šanci a seriál mě zaujal. No a teď po necelém týdnu mám skoro dokoukanou první řadu. Celkový dojem se dost změnil po prvních dílech a hlavně skutečný nedabovaný hlas Caviezela ho hodně změkčuje a vyzní o dost lépe než český dabing. Další hrdina Emerson mě bavil jako Ben ve Ztracených, protože s ním nebyla nikdy nuda a dával seriálu náboj. Tady je na tom docel podobně. Hraje nenápadného, ale mocného, jehož motivace je tak trochu záhadou. On je mozek a Caviezel je pěst a nutno říct, že hodně supermanovská pěst. Tvůrci ho nechávají proklouznout vším jako ohřátý nůž máslem. Občas nějaké škrábnutí, ale to nic není. Další postavy jsou taky zajímavé. Jedna povinná hrdinka černé pleti a zkorumpovaný polda s dobrým srdcem. Dále neočekávaný hlavní padouch, policie samý šrám, pár čestných jedinců na každý díl a v neposlední řadě "stroj" - takže v žánrech chybí sci-fi. Jednotlivé díly a jejich zápletky nikdy nejsou takové jak na první pohled vypadají, ale to už je takový nolanovský trade mark. Navíc seriálem prolézá druhý plán, který je vlastně tím hlavním a jsem zvědavý, jak se bude dál vyvíjet. Je zajímavé podívat se na hodnocení jednotlivých epizod na IMDB, kteréí nikdy neklesá pod 8,5 a často se blíží k 9,5, což je hodně dobré.

Westworld (2016) (seriál)

Je to super. Po dvou dilech bych dal bura, ale necham to az po deseti dilech. Moje oblibene westernove prostredi a mimo jine skvely zaporak, muz v cernem. Jak je to z hudbou. Je tam neco puvodniho(mimo znelku) nebo jsou vsechno orchestralky rockovych skladeb?

Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (2016) (seriál)

Videl jsem dva dily a bavi me to. Ti kluci jsou blazni, ale je videt, ze vedi, co delaji, i kdyz... . Ja kdyz lezu po horach, tak mam rad komfort a rad se vratim vecer do normalni postele. Spat tyden nekde ve stanu a cekat az se umoudri pocasi, to chce velkou trpelivost. Navic, se muze kazdou chvili neco stat a pak jsou tezce v prdeli, zvlast na tech horach. Umi to i s domorodci, ale ti jsou vzdy dost zvedavi jako deti. Srovnavat to s Lelkem nelze, ten nic nevydrzel. Tihle dva jsou ze zeleza.