Kravaťáci (2011) (seriál)

První série 100%, druhá série 70%. Už se tam příliš řeší osobní věci a vnucují nám, jak je ten hajzl vlastně hodnej a strašnej dobrák a tak se mi to nelíbí. Plnej počet je za uspokojení z první série. Howg

Perníkový táta (2008) (seriál)

hodnotím po třech sériích. Pro mě tam je spousta vaty, která mě nudí jako třeba Waltův rodinný život, takže za 5 to nejde. poslední dvě série jsou prý o kousek lepší.

Nelítostný souboj (1995)

Znova jsem to viděl a vlastně nechápu, co na tom filmu je. Pár scén je super - série GTA to krásně okopírovala a když to hraješ, tak je to velká zábava. Problém mám s tím okolo - hlavně nechápu odvařenost všech z výkonů Pacina a De Nira. V těch scénách, který posouvají děj je to OK, ale co se částí ze soukromí, je to trapný. Když si bere Pacino televizi, aby se na ní nemoho dívat klátič jeho ženy, tak je to trapný až jsem se smál a sám velký mistr Pacino přehrává jak laciná šmíra.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Luke Evans a Evangeline Lilly jsou hvězdy tohoto filmu. Mají obrovský charisma a i když holky moc do Tolkienova světa nepatří, tak tady mi Evageline moc seděla. A Luke vlastně vítězí tím, že je to takovej obr mezi samejma trpaslíkama:). Jackson se snaží do Hobita dostat zlo, jaké bylo v Pánovi prstenů aby se bylo koho bát a příběh dostal trochu drivu. Komplexnosti jakou má Pán prstenů to ale nedosahuje. V každým případě, je Šmakoušť zábavná jízda s parádníma scénama - sudy jsou úžasný, úžasný a zabíjení orků neskutečně zábavný. Bitky mají úžasnou choreografii a celé to vlastně utíká velice svižně a ani byste neřekli, že film trvá dvě a půl hodiny. Nečekejte druhého Pána prstenů, i když se Jackson hodně snaží, ale to přece vůbec nevadí, protože Hobit prostě je nádherné dobrodružství.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Bene Stillere děkuji. Doufám, že si tvůj film na sebe vydělá a vydělá dost navíc, abys mohl točit další filmy. Moc jsem tě nemusel, ale dostali jsi mě tím, jak jsi svůj film krásně, nápaditě, vtipně a citlivě natočil. A taky výborně hraješ. Z nesmělého neurotika do vyrovnaného chlapíka - a je to vidět. A mám rád hezký vobrázky. No a taky jsem nemusel Seana Penna, ale tady má charismatu jako Javkulatysyja, či jak se to vyslovuje, popela. S hvězdičkama počkám, až se to usadí.

PanMáma (2013) (seriál)

Podle komentářů jsem čekal horší průšvih. Dá se na to koukat a vyložená trapárna to není. A v Kročehlavech bydlí ségra.

Kick-Ass 2 (2013)

Ne, že bych se nudil, ale herci hrají špatně a jsou nudní včetně hlavního padoucha. Byla to vlastně komedie nebo sociální drama nebo co? Pro mě moc zbytečnýho násilí a humor šel trochu mimo mě.

Trans (2013)

Nuda, kdo je kdo? Dobrý jsou špatný a naopak. Trochu guláš. Měl jsem jít na Star Trek, kterej začínal o 10 minut dřív. Jediný pozitivní je tam vyholená Rosario, ale spíš si myslím, že to byl dubl.

Nevědomí (2013)

Úžasná hudba. V kině je to koukatelné. Na TV bych to asi přepnul jinam

Minority Report (2002)

Zločin od Novy a Primy. S ořezaným obrazem se na to dívat nedá:(. Odpoledne ořezané Ratatouile. Fuj