Čest a sláva (1993)

Byla to moje třetí originální VHeSka ..šílenej dabing, kde 1 chlápek daboval cca 2-3 jiný chlápky a jedná ženská dabovala cynthii a i její ségru :-) Dneska už na to koukámm s nostalgií :-)

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Proč jsem furt čuměl na kozy tý pěkný blondýně to teda nevím a jen kvůli tomu jsem na to koukal...

Útok na Bílý dům (2013)

Tak jako pád bílého domu i tohle byl pro mě jeden z nej filmů letošníhio léta

Osamělý jezdec (2013)

oproti pirátům z karibiku velkolepá zábava! a A´t si kdo chce co chce říká já se u tohoto podle mne nedoceněného filmu hodně bavil

Iron Man 3 (2013)

Po výrazně slabší dvojce která mne spíše nudila je toto pro mne nejlepší díl trolgie

Šmejdi (2013)

A jsem zase nasranej :-(

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Chtěl jsem na to jít do kina ale nakonec mne ruka prozřetelnosti zastavila a díky za zlomenou nohu panebože dát 130 kč za tohle a pak si ještě zlomit hnátu to už by bylo moc i nad moje síly! Jsem teda fanoušek série ale tohle byla žumpa všech filmů s názvem Scary! v týhle době kdy tohle píšu má tenhle film zde na čsfd 41 % ale proboha za co? lidi probuďte se !!!

O život (2007)

Upřímě? já tento film viděl až dnes a velice jsem se u něj pobavil protože jsem za tím nehledal žádná poselství atd. jako vy chytráci!

Hatchet (2006)

No tak dobrý zase , ted abych sosnul i zbytek abych se dověděl jetli tu kreatutu konečně někdo oddělá a velice doufám že nemá bráchu popřípadě vzdálenýho bratrance. Jinak těm lidem jsem přál smrt hned od začátku.Proč tam tak nelogicky pobíhali? to mi teda hlava nebere! aspoň že tam byli vidět ty kozyčiska