Ať žijí duchové! (1977)

Bezstarostná dětská hudební komedie se skvělými písničkami a triky, kterou mírně sráží jen nepřirozené postsynchrony u některých dětských herců.

Kmotr II (1974)

Pokud si někdo zaslouží nejvyšší uznání, tak je to bezesporu Robert De Niro. Nevzpomenu si teď na obdobný případ, kdy by někdo dokázal takhle skvěle zahrát mladší verzi již zavedené postavy.

Zimní příběh (2014) odpad!

Prozatím odpad, ale třeba se někdy přes tu první větu filmu překoušu...

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (seriál)

Nové díly klasických animáků. Překvapivě docela dobré, škoda jen té ohyzdné animace, jež postrádá původní ručně kreslený šmrnc.

Simone (2002)

Zazdít takhle slibný námět muselo dát hodně práce. Filmu by kromě lepšího scénáře paradoxně mnohem více slušelo poněkud vážnější, "artovější" zpracování, které nebude tak násilně přepínat mezi nepříliš dobře monologujícím Alem Pacinem, pokusy o komedii, špatnou sci-fi a prvoplánovou satyrou.

Anastázie (1997)

Anastázie obratně vynechává a naznačuje drsné historické okolnosti, aniž by vystrašila dětské diváky či naopak sklouzla k příliš růžovému vyobrazení carovského Ruska. Ve spojení se skvělou hudbou jde o velmi příjemný snímek, který trochu sráží jen místy trochu okaté užití 3D grafiky a poněkud hrubší animace, než na jakou jsme zvyklí od soudobého Disneyho.

Pinocchio (2002)

Svérázné domácí porno manželů Benigniových.

Já, padouch (2010)

Škoda, že si tenhle film málo věří, a vkládá tak do jinak citlivého jádra bolestivé mechanické vsuvky, jako jsou 3D jízda na horské dráze či strojené taneční a minionovské dovádění.

Parker Lewis musí vyhrát (1990) (seriál)

Zatímco v první sezóně jde o pohodový a inovativní sitcom s příjemnou mírou nadsázky, ucházející druhá a příšerná třetí tento slibný seriál mého mládí posílá do hlubin podprůměru.