Čarodějnice (2015)

Tento film je horor, který se po dotočení nestal hororem. Příběh je poutavý a film pěkně natočený ( střih/ kamera, herecké výkony). Celých 83 minut jsem čekal na to, kdy se začne dít něco strašidelného, něco, díky čemu se budu bát chodit večer do lesa, budu přemýšlet jak je to s tím čarodejnictvím a třeba jen na chvilku uvěřím, že něco se něco takového mohlo v minulosti dít.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Ve srovnání se seriálem The Walking Dead, kde je všude plno mrtvých a nakažených, tady není nikdo...vůbec. Ani zvířata, lidi..mrtvoly..prostě nic. Je to trochu bizarní představa, být úplně sám na celém světě. Ale díky tvůrcům tohoto seriálu mám celkem zdařilou představu o tom, jak by to mohlo vypadat....děkuju. Ps: a navíc je to vtipný

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Co tomuto filmu vytknout? Snad úplně všechno. Asterix a Obelix není parodie na jiné filmy, ani přemrštěná komedie. To by si měli autoři uvědomit. Tři hvězdy za to, že mám Astrixe rád..to je vše. :(

Mazel (2012)

Zajímavý film, který vůbec nepojednává o kulturistice, ale o vztahu čtyřicetiletého muže a jeho matky. Je to zajímavé drama, kde vztah mezi synem ( prof. kulturistou) a jeho matkou ( ženou v důchodu) postupně graduje. V touze po osamostatnění se a hledání přízněné duše se vydává na cestu do Thajska. Vůbec jsem nepochopil český název pro tento film..bída.. . I překlad názvu z dánštiny v google překladači zní přirozeněji. ( 10 hodin do ráje)

Veterán (2012)

Zajímvej film s Macheťákem v hlavní roli. Musím uznat, že jsem se u filmu ani trochu nenudil, ale přesto tomu něco chybí. Delší rvačky, víc nahoty, víc akce..prostě všeho o trochu víc..takže jen ****

Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy se vrací v roli, která je mu tak trochu šitá na míru. Mám rád jeho projev. Škoda že scénář za moc nestojí. Jinak by z toho mohla být docela slušná komedie.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Film, který se mohl stát legen -- počkej si -- dou. Ale bohužel není ani jeden ze žánrů ( komedie/ horor) dotažený do konce, a tak se z tohoto málem legen -- počkej si -- dárního snímku stal pouhý průměrný film pro milovníky hororových komedií. :-) *** 3+

Poprask v kabaretu (1954)

Moc pěkný film o režii kabaretu se spoustou komických situací, výborným Louisem de Funès a na tu dobu nečekaným množstvím erotiky.

Železný Schwarzenegger (1977)

Velmi zajímavý pohled do zákulisí soutěže Mr. Olympia. Celkově bylo natočeno kolem 100 hodin záznamu, tak proč to sestříhali do 85 min.? I 2 hodiny jsou málo. Jinak na tu dobu moc hezký. Arnold zde hraje tvrďáka, nelidu..ale jak se později ukáže, šlo jen o záměr tvůrců, jinak je to čestný chlapík.