Žena v bílém (1997) (TV film)

Knihu jsem četla už před lety... a asi jsem ji úplně zapomněla:-))) O to lepší byl ale film.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Sice ještě nemám zhlédnuté všechny dostupné díly (jsem někde ve druhé sérii, ale určitě se brzy na konec té třetí dopracuju:-)), ale prostě tohle je lahůdka. A ne, nehodnotím to takhle vysoko jen kvůli Nathanovi, kterého 'žeru' už dloooouho:-)

Tess z D'Urbervillů (1998) (TV film)

Skvělá adaptace. A i když neholduji konci tohoto příběhu, musím podotknout, že v tomhle podání byl i vcelku snesitelný:-))

Dawsonův svět (1998) (seriál)

První série se mi líbila... a někdy na začátku druhé jsem to vzdala:-) A to je co říct, vzhledem k tomu, že to letělo v době mé puberty:D

Hezké vstávání (2010)

Jako budoucí novinářku (a vlastně už i současnou:-))) a studentku žurnalistiky mě tenhle film svým obsahem zaujal. Nebyla jsem zklamaná. Harrison Ford je úplně... no, řeknu to naplno... boží a s Diane tvoří rozkošnou dvojku, kterou bych si v televizi pro to usmání po ránu určitě pustila:-) Jak napsala Galadriel - je to pohodovka, perfektně to plyne a člověk se nenudí. Povedená záležitost (jedna z nejpovedenějších v poslední době, takže čtyři hvězdičky, za které se nemusí stydět.

Popelka (1950)

Po dlouhém přemýšlení dávám tři hvězdičky. Ovšem dalo to zabrat.:) Popelka je jiná než ta naše, to mi nevadí. Jsou tam skvělé myšky s kocourem a všeobecně je to hrozně pěkně vykreslený příběh. Hudba je taky skvělá... co je teda špatně? Jako u většiny disneyovek pokulhává zápletka - princ má jednu repliku, je hrozný blázen do té neznámé dívky, ale stejně jede zkoušet střevíc vévoda... Prostě prince je tam málo... Chápu, že kvůli dětem je tam kratší stopáž, ale těch pět minut by podle mě nevadilo...

Umění lhát (2009)

To, že společnost neumí lhát, ještě neznamená, že řeknu všechno, co mi přijde na jazyk, ne?! To mi na filmu vadilo nejvíc. Jinak mu ale nemůžu upřít originalitu a nápad.:-)

Netvor (2011)

Opravdu netuším, jaké pohnutí smyslů mě dohnalo ke sledování tohohle (a vlastně i dokoukání). Aha, prvotně to byla účast Neil Patricka Harrise... a ne, ani on to nepozvedl. Přesto mu dávám hvězdičku, protože je i tak jediným světlým místem... bohužel, protože ten námět by se určitě dal zpracovat kvalitně.

William a Kate (2011) (TV film)

že jsem v dobrém rozmaru, dávám jednu hvězdičku...

Thor (2011)

Oká, hodnotím to po příchodu z kina, kdy ve mně zůstává euforie...:-) Prostě jsem se celé dvě hodiny skvěle bavila a těším se na pokračování. 'Základno, máme tady Xenu, Jackieho Chana, Robina Hooda...' Jen je škoda, že to do kin pustili s dabingem, aneb těším se, až si to pustím doma v originále.:p P.S. pro vás, kteří obvykle nečekáte na konec titulků, tentokrát si počkejte;-)