Thor (2011)

Oká, hodnotím to po příchodu z kina, kdy ve mně zůstává euforie...:-) Prostě jsem se celé dvě hodiny skvěle bavila a těším se na pokračování. 'Základno, máme tady Xenu, Jackieho Chana, Robina Hooda...' Jen je škoda, že to do kin pustili s dabingem, aneb těším se, až si to pustím doma v originále.:p P.S. pro vás, kteří obvykle nečekáte na konec titulků, tentokrát si počkejte;-)

Zdrojový kód (2011)

Z kina jsem odcházela s velkým nadšením. Pár nelogičností a SPOILER happyend KONEC SPOILERU:-)) vem čert, byla to jízda, od které jsem neodtrhla oči, chybělo fakt málo a hodila jsem hodnocení nejvyšší;-)

Vymítač ďábla (1973)

3 1/2 - jak napsala Galadriel;-) Každopádně se mi zdálo, že začátek se zbytečně táhne (možná to bude tím, že jsem viděla 'director's cut'), zato druhá půlka byla nadupaná... bála jsem se dost, ovšem očekávání byla větší... (i když možná lepší, že to nebylo ještě trochu větší 'maso', protože to už bych asi přítelovu ruku nikdy nepustila:-))

Zlatý kompas (2007)

Já čekala mnohem víc. Ten nápad je úžasný, herecké obsazení skvělé, a tak prostě nechápu, jak je možné, že to bylo takové... o ničem, no.

Vzhůru do oblak (2009)

Ten začátek, kdy se koukáme na život jednoho páru... kník, to je krásné;-)) I zbytek je moc pěkný (i když už ne tak famózní), jen nevím, jestli to děti pochopí;-)

Pod jednou střechou (2010)

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-)

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

já se smála celou dobu... jsem holt cynik hadr, no:D (btw, vydržela jsem to 1!!! díl)

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Je to jiné než předchozí dva seriály... navíc trpí nesrovnalostmi atd. Ale na druhou stranu je to podívaná ve stylu BSG (a BSG žeru:-)), takže se cílí na postavy a jejich psychologii. Potenciál to tedy má, ovšem postavy nejsou tak sympatické... Chybí humor... No, uvidíme, jestli se s hvězdama nebude hejbat po konci seriálu:-)

Kocour (2003)

Je to psycho, odpad si to ale nezaslouží, bylo tam pár světlých momentů;-))