Brouk v hlavě (1998) (divadelní záznam)

Viděla jsem to už několikrát i naživo a vždycky jsem se hrozně bavila. Jako brněnský vlastenec si myslím, že to náš soubor zvládl perfektně. Takže pokud máte rádi situační komedie, které staví na trochu neskutečných situacích, tak "Šambáziho" vřele doporučuji! "Ay a am, ay a am..."

Kanibalové (1980)

Když jsem slyšela, že si předtím lidé mysleli, že jde o autentický dokument a opravdu tomu věřili, byla jsem ráda, že už se to provalilo, protože mi fakt stačilo to kuchání zvířat natož aby ještě porcovali lidi. Už tak to bylo fakt zvrácený.

Pravá blondýnka 2 (2003)

Tak já si myslím, že vydržím docela dost, a tohle bylo fakt MOC! Oni tu růžovku nejdřív vychvalují do nebes, jak byla nejchytřejší na univerzitě a ona pak místo 'hospodářství' říká 'hospoda', protože tomu nerozumí..! Jasně, že je to vtípek překladatele, ale nechtěla bych to vidět ani v originále.

Ruka zabiják (1999)

Já vím, že čtyři hvězdy jsou hodně, ale ten film je tak šílenej až je prostě vtipnej. Je vidět, že i blázen může být režisérem, protože to nemohl dělat normální člověk. Daleko radši se zasměju u tohoto než u těch všech ostatních rádoby děsivých teenagerovských krváků.

Vyhnání z ráje (2001)

Nejdřív jsem si myslela, že se dívám na film o filmu Vyhnání z ráje, ale ouha...byl to ten film. Po nějaké půlhodině jsem pochopila, že tahle přehlídka nahých českých herců není nic pro mě. Asi jen nějaký špatný vtip paní režisérky. Hvězdičku dávám k poctě hercům, že na to měli žaludek.