Souboj Titánů (2010)

Hrozně sem se nudil a ani ty efekty to nezachránily. Od filmu sem čekal mnohem víc, hlavně proto že upoutávky byli senzační. Shit roku 30%. Rozpočet:$125miliónů I Tržby USA: $163,214,888I Tržby celosvětově: $493,214,993

Televizní noviny (1994) (pořad)

Dyť tam jsou samé negativní věci! Ne, děkuji.

Jak vycvičit draka (2010)

Nedávno sem psal u Planety 51 že animáky ztrácejí svá kouzla. Omyl! Tento jasně ukázal že se dají znovu dělat velmi kvalitní snímky plné emocí. Překvapení roku. 95%FAKT DOPORUČUJU. Rozpočet $165miliónů II Tržby USA $217,581,231 II Tržby celosvětově $494,878,759

Planeta 51 (2009)

Poslední dobou ztrácí animáky svoje kouzla což je velká škoda. Tento snímek zklamání....

Pád do tmy 2 (2009)

Velmi důstojné pokračování jedničky. Návrat do podzemního komplexu jeskyní se vydařilo tentokrát o něco méně než první díl ale i tak v této době béčkových hororů vydařelý film. Tentokrát si ale tvůrci moc nepohrály se světlem, která dávalo jedničce stísněnost a nebezpečí které mohlo číhat na každém kroku. Ale zase jsou vydařené ,,lekačky,, které byli na můj vkus výborné(!).Potrženo sečteno důstojné pokračování prvního dílu které by měl každý kdo viděl první díl rozhodně vidět.

Víla Zuběnka (2010)

║Rozpočet $48miliónov║Tržby USA $87,698,000║Tržby Celosvetovo ?▐

Hvězdná pěchota (1997)

Je to takový průměr, ale za ty brouky si ty 4**** zaslouží :-)

Hrdinové (2006) (seriál)

1.Série : 90% 2.Série : 70%

Sex Drive (2008)

Na sobotní večer moc příjemný filmík.