Probudím se včera (2012)

Až na ten už dost zbytečně natahovanej závěr jsem se dost bavil.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Logický nástupce jedničky - znovu příjemná podívaná. Akční a zároveň vtipné. Dvojka nepřináší nic nového, i tak jsem se po celou dobu filmu bavil. Nechyběly klasické zpomalovačky, předvídání.. A scéna s poníkem - naprosto geniální :D Závěr také velmi pobavil.. Dvojice Downey/Law je mi zároveň velmi sympatická a naprosto se k sobě v této roli hodí.. 4* zaslouženě!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Občas se člověk pobaví :D Občas znudeně civí... Občas jen nechápe, jak může někdo takovej humáč dát na talíř..

Cizinec (2010)

Strašně lehkomyslnej příběh.. To skládání spáleného dopisu bylo neuvěřitelně vtipné, nechutnej americkej hepyend jakbysmet.. Ačkoliv je Depp můj herecký oblíbenec, tady to na víc než na 2* nevidím..

Ve jménu otce (1993)

Geniální snímek, napětí od začátku do konce. Daniel předvedl neuvěřitelný výkon. Jediné možné hodnocení jest 5*.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Byl jsem hodně skeptický a jsem potěšen. Seriál nepostrádá vtip a herecké obsazení je výborné. Skvělé díly jako Na váhu nebo Kopačák už jsem viděl několikrát. Jakmile Áda (Leoš Noha) promluví, jsem v křečích. :D

Země ztracených (2009)

Párkrát jsem se zasmál,ale jinak je to opravdu hloupá komedie.

2012: Soudný den (2008)

Nuda a šeď od začátku do konce. Naprosto neuvěřitelné...

Ghost Rider (2007)

Hodnotím celkem kladně. 1. Film dokázal udržet mou pozornost, nenudil jsem se. 2. Výborná hudba. 3. Krásná Eva Mendes.