Jedna ruka netleská (2003)

Potlesk jednou rukou pro tenhle film. Hromada hlášek v pohodě herci a úchylnej scénář. "Sejdeme se tady za 20 minut" - "Nemám hodinky" - "Dobře, tak za patnáct."

Ulice (2005) (seriál)

Někdy mezi 400-500 dílem jsem to chvílema sledoval a musím říct, že je to koukatelnější než ordinace, pojišťovna i vékávéčka.

Riddick: Kronika temna (2004)

Hoooodně slabý odvar Pitch Blacku, nulová atmosféra, příšernej scénář... aspoň ten Riddick je furt stejnej frajer.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Neuvěřitelně nesympatická hl. hrdinka to celý shazuje o 2 hvězdičky dolů. (Viděno cca 5-6 dílů)

Lásce na stopě (2001)

Nádherná Kate Beckinsale... navíc docela přijemná romantická komedie + přiměřená délka. 75%

Hry bez hranic (1965) (pořad)

vzpomínám si na to sice matně, ale to co se mi vybavilo, když jsem to tady na čsfd našel je na jasnejch 5hvězdiček.

Fotr je lotr (2000)

serou mě tydle romantický komedie, který jsou víc trapný, než vtipný. Ani De Niro to nezachránil...

Grindhouse: Thanksgiving (2007)

"It's blood"... tak tohle mě hodně pobavilo, pár dobrejch napadů na hodně malým prostoru. Možná by měl Eli točit jenom takovýhle blbosti s maximální délkou 10 minut, H@h@.

Mazaní hoši (1998)

Taková "normální" huličská komedie. Zhulenej jsem u toho nebyl, místy to bylo docela vtipný, trapnejch momentů jsem moc nezaznamenal a navíc to má přiměřenou stopáž. Takže jo, jednou se na to podívat, zasmát se a zahodit. 60%

Fádní odpoledne (1964)

atmosféra české hospody... takže pohodička, pivo, cigáro... ááá hned bych na jedno zašel :)